Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Burg, Twan
Ploegnaam: GigaGM

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3GER    BRENNER MarcoTUD2449689
4AUS    CHAMBERLAIN OscarDCT2112146
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14SLO    OMRZEL JakobTBV2023657
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21KAZ    PRONSKIY VadimTSG281197
22ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
23AUT    SCHRETTL MarcoXAT234100
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 31063
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GER   POLITT NilsUAD32336
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen