Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Nor   Parmentier, Tycho
Ploegnaam: Seppitos

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
7NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
8BEL    DE PLUS LaurensIGD31844
9NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
10BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
11ITA    FINN LorenzoRBC2012404
12NZL    GATE AaronXAT365211
13GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
14NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
15SVK    KUBIS LukasURR2610979
16USA    KUSS SeppTVL3220722
17FRA    LAFAY VictorURR3022165
18GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
19FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
20ITA    MATTIO PietroTVL22367
21NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
22BEL    NYS ThibauLTK24153160
23DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
24BEL    REX LaurenzSOQ2717192
25USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
26FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
27USA    SHMIDT ArtemIGD222302
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 19657


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen