Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van der Voo, Niek
Ploegnaam: Team Niek

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6BEL    DEWULF StanDCT299246
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17BEL    MEEUS JordiRBH28581109
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20SLO    POGACAR TadejUAD281235256
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27FRA    VENTURINI ClémentURR335726
28USA    VERMAERKE KevinUAD267447
29DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 31048


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen