Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Doms, Stijn
Ploegnaam: De trappende trappisten

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4AUS    DRIZNERS JarradRBH27120
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6DEN    FOLDAGER AndersJAY255509
7BEL    FRETIN MilanCOF25109533
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9AUS    HAIG JackIGD3365137
10FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
18SLO    POGACAR TadejUAD281235256
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
21AUS    STORER MichaelTUD2936708
22GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
23HUN    VALTER AttilaTBV2851130
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25NED    VAN UDEN CasperTPP259368
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 21040


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen