Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Bakker, Don
Ploegnaam: Don Boonen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
7NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
8USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10CZE    KOPECKY MatyasURR236272
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
13FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
24ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 30379
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   DECOMBLE MaximeGFC21303
3NED   DEL GROSSO TiborAPT23329
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen