Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vervenne, Antonie
Ploegnaam: Ben en Connor zijn Zwifties

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21GBR    POOLE MaxTPP231860
22ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
25GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
Som: 28481
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3ITA   GANNA FilippoIGD30649
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


5/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen