Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dewulf, Jürgen
Ploegnaam: JDW

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
3DEN    BREGNHØJ MathiasTSG311119
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5BEL    CRABBE TomTFB2133238
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7AUS    DINHAM MatthewTPP262795
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9ITA    FINN LorenzoRBC2012404
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11AUS    GROVES KadenAPT2814310
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15SUI    KÜNG StefanTUD3320288
16BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
17FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
18FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
19COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
20ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
21SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
22POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
23AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
24SLO    POGACAR TadejUAD281235256
25ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
28BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
29BEL    VERCOUILLIE VictorTFB24138
30RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
Som: 23807


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen