Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Pauwels, Reinout
Ploegnaam: Rhinostalents

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
3NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
21AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
22BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27USA    VERMAERKE KevinUAD267447
28AUS    VINE JayUAD3144786
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26613
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BRENNAN MatthewTVL211100
2ITA   DAINESE AlbertoSOQ28165
3FRA   MARTINEZ LennyTBV231531
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333


17/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen