Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Burg, Brent
Ploegnaam: Brqbo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5BEL    FRETIN MilanCOF25109533
6NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
7NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9LUX    KIRSCH AlexCOF341870
10DEN    KRAGH ANDERSEN SřrenLTK3217230
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12SUI    KÜNG StefanTUD3320288
13USA    KUSS SeppTVL3220722
14FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
15ITA    MILAN JonathanLTK2676980
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
18SLO    POGACAR TadejUAD281235256
19GER    POLITT NilsUAD3228336
20FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
21BEL    SENTJENS SenteAPT214165
22NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26GBR    VERNON EthanNSN2636478
27DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23614


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen