Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Dael, Reno
Ploegnaam: Picobello met Pinarello

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7ITA    FINN LorenzoRBC2012404
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
11AUS    GROVES KadenAPT2814310
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
22ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24AUS    STORER MichaelTUD2936708
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 31136
 
Getransfereerde renners:
1AUS   DINHAM MatthewTPP2695
2AUS   GILMORE BradyNSN25297
3SLO   MOHORIC MatejTBV32243
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5NED   ZIJLAARD MaikelTUD2759


5/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen