Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Perdon, Rudy
Ploegnaam: Cycling Triacontagon

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1USA    AUGUST AndrewIGD2119487
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3GER    BEHRENS NiklasTVL231821
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
8NED    KOOIJ OlavDCT25271771
9AUS    MCKENZIE HamishJAY22925
10USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
11BEL    MERLIER TimSOQ34198900
12DEN    NORSGAARD MathiasLTK29763
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15ESP    PERICAS CAPDEVILA AdriaUAD207377
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17AUS    PLAPP LucasJAY2645755
18NED    REMIJN SennaAPT2036107
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
22ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
23AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 25082
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2GBR   CARR SimonCOF2876
3ITA   GUALDI SimoneLOI21282
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


5/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen