Statistieken Populaire renners gekozen in periode 1 2 3 4 5 6 7

Volgende 100

Rang Renner Team Leeftijd Palmares Aantal
1.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal28Palmares494
2.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco29Palmares483
3.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma32Palmares461
4.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers23Palmares458
5.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe26Palmares427
6.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team26Palmares420
7.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares388
8.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma28Palmares383
9.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo29Palmares357
10.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates24Palmares328
11.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates24Palmares321
12.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe30Palmares292
13.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma33Palmares279
14.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team30Palmares255
15.AUS    HAIG JackBahrain Victorious29Palmares232
16.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares231
17.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal20Palmares223
18.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM28Palmares221
19.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team30Palmares218
20.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates24Palmares216
21.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe26Palmares214
22.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo27Palmares210
23.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal23Palmares210
24.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe26Palmares207
25.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates20Palmares202
26.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ32Palmares197
27.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo28Palmares189
28.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation37Palmares182
29.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux35Palmares176
30.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies32Palmares157
31.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team32Palmares154
32.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe32Palmares152
33.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers26Palmares144
34.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team42Palmares136
35.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe25Palmares135
36.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma28Palmares134
37.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal23Palmares131
38.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe19Palmares129
39.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux22Palmares123
40.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers27Palmares115
41.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team27Palmares114
42.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers22Palmares113
43.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix24Palmares112
44.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates28Palmares112
45.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team28Palmares111
46.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies29Palmares110
47.ITA    COLBRELLI SonnyBahrain Victorious32Palmares108
48.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team28Palmares107
49.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team23Palmares105
50.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team31Palmares103
51.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers21Palmares101
52.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers30Palmares100
53.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers26Palmares98
54.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma25Palmares97
55.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo30Palmares96
56.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal31Palmares92
57.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious28Palmares87
58.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team37Palmares87
59.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates28Palmares85
60.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares83
61.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares80
62.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team27Palmares77
63.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal24Palmares75
64.FRA    THOMAS BenjaminCofidis27Palmares73
65.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious33Palmares71
66.NED    DEKKER DavidJumbo - Visma24Palmares71
67.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team27Palmares70
68.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ31Palmares68
69.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team29Palmares67
70.FRA    COQUARD BryanCofidis30Palmares67
71.COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team25Palmares67
72.FRA    BARDET RomainTeam DSM32Palmares65
73.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious25Palmares65
74.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates24Palmares64
75.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation34Palmares63
76.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team37Palmares61
77.UKR    PADUN MarkEF Education - Nippo26Palmares61
78.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers33Palmares60
79.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation33Palmares59
80.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo21Palmares59
81.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis29Palmares58
82.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team33Palmares57
83.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic31Palmares56
84.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic29Palmares55
85.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team37Palmares54
86.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe28Palmares54
87.RUS    SIVAKOV PavelINEOS Grenadiers25Palmares54
88.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers24Palmares53
89.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates33Palmares53
90.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies28Palmares53
91.BEL    GOOSSENS KobeIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux26Palmares52
92.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco32Palmares51
93.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo24Palmares51
94.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma32Palmares50
95.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix30Palmares49
96.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma26Palmares48
97.KAZ    LUTSENKO AlexeyAstana Qazaqstan Team30Palmares48
98.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe31Palmares48
99.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM22Palmares47
100.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal31Palmares45

Volgende 100


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen