Statistieken Populaire renners gekozen in periode 1 2 3 4 5 6 7

Volgende 100

Rang Renner Team Leeftijd Palmares Aantal
1.FRA    ALAPHILIPPE JulianSoudal - Quick Step31Palmares547
2.COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyINEOS Grenadiers26Palmares519
3.AUS    EWAN CalebLotto - Dstny29Palmares504
4.DEN    ASGREEN KasperSoudal - Quick Step28Palmares496
5.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates25Palmares468
6.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe29Palmares433
7.AUS    VINE JayUAE Team Emirates28Palmares423
8.GBR    YATES SimonTeam Jayco - AlUla31Palmares411
9.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers25Palmares394
10.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers23Palmares385
11.AUS    MATTHEWS MichaelTeam Jayco - AlUla33Palmares380
12.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers24Palmares309
13.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo31Palmares306
14.BEL    EVENEPOEL RemcoSoudal - Quick Step23Palmares293
15.AUS    O'CONNOR BenAg2r - CitroŰn Team28Palmares289
16.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team29Palmares267
17.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious33Palmares260
18.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious24Palmares249
19.FRA    GAUDU DavidGroupama - FDJ27Palmares248
20.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe25Palmares245
21.AUS    HAIG JackBahrain Victorious30Palmares219
22.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates25Palmares217
23.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo22Palmares210
24.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma33Palmares198
25.NED    JAKOBSEN FabioSoudal - Quick Step27Palmares194
26.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe20Palmares187
27.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe33Palmares186
28.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma29Palmares184
29.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers21Palmares184
30.AUS    GROVES KadenAlpecin - Deceuninck25Palmares177
31.DEN    ANDERSEN S°ren KraghAlpecin - Deceuninck29Palmares176
32.GBR    YATES AdamUAE Team Emirates31Palmares164
33.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma29Palmares161
34.DEN    HONORE Mikkel Fr°lichEF Education - EasyPost26Palmares158
35.NED    KELDERMAN WilcoJumbo - Visma32Palmares157
36.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Deceuninck28Palmares152
37.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe31Palmares151
38.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Dstny21Palmares146
39.NED    VAN BAARLE DylanJumbo - Visma31Palmares142
40.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates21Palmares133
41.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesUAE Team Emirates25Palmares133
42.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarchÚ - Circus - Wanty23Palmares130
43.BEL    LAMPAERT YvesSoudal - Quick Step32Palmares130
44.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe27Palmares128
45.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - EasyPost30Palmares125
46.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies33Palmares119
47.NED    DEKKER DavidTeam Arkea - Samsic25Palmares119
48.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Deceuninck25Palmares118
49.BEL    MERLIER TimSoudal - Quick Step31Palmares111
50.SUI    M─DER GinoBahrain Victorious26Palmares105
51.BEL    VANMARCKE SepIsrael - Premier Tech35Palmares105
52.ITA    CATTANEO MattiaSoudal - Quick Step33Palmares99
53.USA    KUSS SeppJumbo - Visma29Palmares92
54.NED    TEUNISSEN MikeIntermarchÚ - Circus - Wanty31Palmares87
55.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers33Palmares87
56.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma34Palmares85
57.GBR    HAYTER LeoINEOS Grenadiers22Palmares85
58.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic29Palmares84
59.GBR    THOMAS GeraintINEOS Grenadiers37Palmares81
60.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Dstny24Palmares81
61.IRL    DUNBAR EddieTeam Jayco - AlUla27Palmares79
62.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team24Palmares77
63.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma26Palmares76
64.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo28Palmares74
65.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates29Palmares73
66.USA    JORGENSON MatteoMovistar Team24Palmares73
67.AUS    STORER MichaelGroupama - FDJ26Palmares73
68.SUI    SCHMID MauroSoudal - Quick Step24Palmares70
69.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe25Palmares70
70.NED    GROENEWEGEN DylanTeam Jayco - AlUla30Palmares67
71.FRA    BARDET RomainTeam DSM33Palmares67
72.KAZ    LUTSENKO AlexeyAstana Qazaqstan Team31Palmares67
73.ITA    BAGIOLI AndreaSoudal - Quick Step24Palmares67
74.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma22Palmares65
75.NZL    STRONG CorbinIsrael - Premier Tech23Palmares64
76.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious23Palmares63
77.COL    HODEG CHAGUI Alvaro JoseUAE Team Emirates27Palmares62
78.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM24Palmares59
79.FRA    SENECHAL FlorianSoudal - Quick Step30Palmares59
80.GER    K─MNA LennardBora - Hansgrohe27Palmares58
81.GBR    GLOAG ThomasJumbo - Visma22Palmares57
82.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers27Palmares55
83.ITA    BALLERINI DavideSoudal - Quick Step29Palmares54
84.FRA    GREGOIRE RomainGroupama - FDJ20Palmares54
85.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious29Palmares53
86.FRA    MARTINEZ LennyGroupama - FDJ20Palmares52
87.AUS    CLARKE SimonIsrael - Premier Tech37Palmares51
88.GBR    TURNER BenjaminINEOS Grenadiers24Palmares51
89.BEL    VAN WILDER IlanSoudal - Quick Step23Palmares50
90.NED    ARENSMAN ThymenINEOS Grenadiers24Palmares49
91.RSA    IMPEY DarylIsrael - Premier Tech39Palmares49
92.AUS    HAMILTON LucasTeam Jayco - AlUla27Palmares48
93.BEL    THIJSSEN GerbenIntermarchÚ - Circus - Wanty25Palmares47
94.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe27Palmares46
95.FRA    COQUARD BryanCofidis31Palmares45
96.COL    GAVIRIA RENDON FernandoMovistar Team29Palmares45
97.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates25Palmares43
98.LUX    JUNGELS BobBora - Hansgrohe31Palmares43
99.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates25Palmares43
100.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers28Palmares43

Volgende 100


9/06/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen