Statistieken Populaire renners gekozen in periode 1 2 3 4 5 6 7

Volgende 100

Rang Renner Team Leeftijd Palmares Aantal
1.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal28Palmares487
2.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix27Palmares454
3.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers23Palmares454
4.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco29Palmares448
5.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares390
6.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe25Palmares375
7.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma32Palmares367
8.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team26Palmares365
9.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma33Palmares354
10.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates24Palmares341
11.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates20Palmares324
12.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe30Palmares304
13.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe26Palmares296
14.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team30Palmares276
15.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo27Palmares260
16.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma28Palmares252
17.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma28Palmares247
18.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team28Palmares242
19.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal20Palmares238
20.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM28Palmares236
21.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo28Palmares231
22.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe26Palmares228
23.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ32Palmares227
24.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers26Palmares226
25.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team30Palmares224
26.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe26Palmares219
27.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates24Palmares216
28.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares203
29.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates24Palmares187
30.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates24Palmares184
31.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo29Palmares178
32.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal23Palmares177
33.COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team25Palmares156
34.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation37Palmares155
35.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal31Palmares139
36.AUS    HAIG JackBahrain Victorious29Palmares137
37.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe32Palmares137
38.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux22Palmares135
39.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe19Palmares126
40.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team32Palmares119
41.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers27Palmares115
42.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma26Palmares114
43.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco30Palmares111
44.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux35Palmares110
45.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team27Palmares108
46.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers21Palmares108
47.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers22Palmares108
48.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team27Palmares107
49.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious28Palmares106
50.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares106
51.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma25Palmares99
52.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma30Palmares96
53.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious32Palmares95
54.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers29Palmares93
55.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team23Palmares91
56.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares90
57.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious25Palmares89
58.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious33Palmares89
59.UKR    PADUN MarkEF Education - Nippo26Palmares87
60.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers30Palmares86
61.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix24Palmares85
62.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix30Palmares79
63.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers25Palmares74
64.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team37Palmares73
65.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team28Palmares72
66.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team27Palmares70
67.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo21Palmares68
68.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers26Palmares67
69.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies28Palmares67
70.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis29Palmares66
71.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team37Palmares66
72.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team27Palmares65
73.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team31Palmares62
74.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal24Palmares62
75.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo30Palmares60
76.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team28Palmares60
77.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco32Palmares58
78.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis33Palmares57
79.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal23Palmares55
80.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates33Palmares53
81.NED    DEKKER DavidJumbo - Visma24Palmares53
82.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies29Palmares52
83.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ31Palmares51
84.FRA    COQUARD BryanCofidis30Palmares51
85.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo24Palmares50
86.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team29Palmares49
87.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe28Palmares48
88.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates28Palmares48
89.FRA    GAUDU DavidGroupama - FDJ26Palmares47
90.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe28Palmares46
91.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers24Palmares45
92.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal31Palmares45
93.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates28Palmares44
94.ned    VADER MilanJumbo - Visma26Palmares44
95.GBR    CARTHY HughEF Education - Nippo28Palmares43
96.NED    BOL CeesTeam DSM27Palmares43
97.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe31Palmares41
98.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious30Palmares41
99.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates29Palmares41
100.BEL    GOOSSENS KobeIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux26Palmares41

Volgende 100


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen