Statistieken Populaire renners gekozen in periode 1 2 3 4 5 6 7

Volgende 100

Rang Renner Team Leeftijd Palmares Aantal
1.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal28Palmares505
2.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix27Palmares480
3.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers29Palmares455
4.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco29Palmares434
5.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco30Palmares430
6.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates24Palmares420
7.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma32Palmares395
8.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team28Palmares374
9.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers23Palmares372
10.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious33Palmares361
11.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe25Palmares347
12.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team26Palmares335
13.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares326
14.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates20Palmares322
15.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma33Palmares321
16.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe26Palmares314
17.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe30Palmares307
18.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo28Palmares267
19.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates24Palmares246
20.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe26Palmares239
21.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ32Palmares236
22.FRA    BARDET RomainTeam DSM32Palmares231
23.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers26Palmares228
24.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe26Palmares226
25.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal20Palmares224
26.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM28Palmares218
27.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma28Palmares202
28.COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team25Palmares183
29.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious32Palmares181
30.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux22Palmares179
31.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team30Palmares173
32.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe32Palmares166
33.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma28Palmares166
34.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates24Palmares161
35.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo27Palmares152
36.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team22Palmares137
37.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates24Palmares132
38.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma25Palmares132
39.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal23Palmares132
40.AUS    HAIG JackBahrain Victorious29Palmares129
41.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe19Palmares117
42.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo29Palmares115
43.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious25Palmares113
44.GBR    CARTHY HughEF Education - Nippo28Palmares113
45.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma26Palmares112
46.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation37Palmares110
47.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers27Palmares110
48.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers22Palmares107
49.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team37Palmares96
50.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares95
51.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers30Palmares93
52.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team23Palmares92
53.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers21Palmares92
54.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team32Palmares91
55.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis29Palmares88
56.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux35Palmares84
57.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team23Palmares81
58.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal31Palmares80
59.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix24Palmares79
60.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team28Palmares72
61.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates28Palmares71
62.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ31Palmares70
63.UKR    PADUN MarkEF Education - Nippo26Palmares69
64.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers25Palmares69
65.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team27Palmares64
66.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe31Palmares61
67.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team27Palmares59
68.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers26Palmares59
69.FRA    GAUDU DavidGroupama - FDJ26Palmares55
70.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM23Palmares55
71.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal24Palmares54
72.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation33Palmares52
73.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies28Palmares52
74.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo21Palmares51
75.NED    BOL CeesTeam DSM27Palmares50
76.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe28Palmares49
77.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team37Palmares49
78.NED    DEKKER DavidJumbo - Visma24Palmares48
79.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team42Palmares47
80.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo24Palmares47
81.FRA    COQUARD BryanCofidis30Palmares47
82.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team27Palmares47
83.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team30Palmares46
84.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal23Palmares46
85.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix30Palmares45
86.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis33Palmares45
87.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team27Palmares45
88.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team28Palmares45
89.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies29Palmares44
90.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates28Palmares43
91.RUS    SIVAKOV PavelINEOS Grenadiers25Palmares43
92.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team37Palmares43
93.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco32Palmares42
94.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers24Palmares40
95.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team31Palmares39
96.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates29Palmares37
97.NED    KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma35Palmares37
98.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation34Palmares36
99.BEL    GOOSSENS KobeIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux26Palmares36
100.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies32Palmares35

Volgende 100


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen