Statistieken Stand Renners in Periode 1

Rang Renner Team Score
1.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates284
2.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers181
3.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma180
4.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux155
5.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates150
6.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates136
7.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious132
8.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates130
9.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team130
10.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis130
11.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma130
12.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation118
13.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe112
14.ITA    COLBRELLI SonnyBahrain Victorious108
15.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix103
16.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates101
17.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe100
18.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team92
19.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ88
20.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates87
21.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team84
22.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team82
23.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team78
24.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic78
25.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux78
26.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal78
27.POL    MAJKA RafalUAE Team Emirates71
28.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies70
29.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal70
30.FRA    CHAMPOUSSIN ClémentAg2r - Citroën Team70
31.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic66
32.USA    KUSS SeppJumbo - Visma66
33.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates66
34.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team66
35.FRA    BOUCHARD GeoffreyAg2r - Citroën Team64
36.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe63
37.GBR    MCLAY DanielTeam Arkea - Samsic63
38.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB63
39.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team62
40.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic62
41.ITA    CONSONNI SimoneCofidis61
42.COL    RINCON ALVAREZ Yeison AlejandroUnknown60
43.FRA    BARDET RomainTeam DSM60
44.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team57
45.FRA    LAFAY VictorCofidis53
46.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies52
47.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates52
48.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers52
49.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team52
50.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates52
51.COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanEF Education - Nippo50
52.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic48
53.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo48
54.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux46
55.USA    POWLESS NeilsonEF Education - Nippo46
56.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo45
57.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers44
58.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo44
59.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix43
60.FRA    BURGAUDEAU MathieuTotalEnergies40
61.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux40
62.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team40
63.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ39
64.COL    MONTOYA GIRALDO CristhianTeam Medellin - EPM35
65.CZE    VACEK MathiasGazprom - RusVelo35
66.AUS    HARPER ChrisJumbo - Visma35
67.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe35
68.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team35
69.BEL    HESTERS JulesSport Vlaanderen - Baloise34
70.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo34
71.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma34
72.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe31
73.COL    BURGOS DIAZ Eli SaulUnknown30
74.AUS    CLARKE SimonIsrael Cycling Academy30
75.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team30
76.GER    KANTER MaxMovistar Team30
77.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma30
78.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team29
79.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team28
80.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team28
81.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious27
82.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ27
83.COL    SUESCA URIBE Marco TulioUnknown25
84.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM24
85.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
86.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers23
87.RSA    MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux22
88.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic22
89.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo21
90.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma21
91.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
92.COL    MUÑOZ LOPEZ EdisonUnknown20
93.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo20
94.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM20
95.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
96.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies20
97.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team19
98.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers19
99.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team18
100.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo18
101.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal18
102.AUS    PORTE RichieINEOS Grenadiers18
103.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix18
104.RUS    STRAKHOV DmitryGazprom - RusVelo17
105.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma17
106.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe17
107.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates17
108.COL    OYOLA OYOLA Robigzon LeandroTeam Medellin - EPM16
109.GER    LÜHRS Luis-JoeBora - Hansgrohe16
110.ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA OscarMovistar Team16
111.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious16
112.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team16
113.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious16
114.ESP    PELEGRI FERRANDIS OscarBurgos - BH14
115.ITA    MALUCELLI MatteoGazprom - RusVelo14
116.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix14
117.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco14
118.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team14
119.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers14
120.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal13
121.AUS    BERWICK SebastianIsrael Start-Up Nation13
122.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB13
123.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco13
124.COL    ZEA CONTRERAS Luis DanielUnknown12
125.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane12
126.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ12
127.SUI    BADILATTI MatteoGroupama - FDJ12
128.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team12
129.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ12
130.CZE    HIRT JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux11
131.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious11
132.COL    ACOSTA OSPINA Ruben DarioUnknown10
133.BEL    FRETIN MilanSport Vlaanderen - Baloise10
134.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers10
135.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
136.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo10
137.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation10
138.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team10
139.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ10
140.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo10
141.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic10
142.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal10
143.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe10
144.BEL    WARLOP JordiB&B Hotels p/b KTM10
145.NED    EEKHOFF NilsTeam DSM10
146.AUS    HOWSON DamienTeam BikeExchange - Jayco10
147.NED    OOMEN SamJumbo - Visma10
148.FRA    ROCHAS RémyCofidis10
149.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo10
150.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma10
151.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers10
152.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma10
153.COL    CONTRERAS PINZON RodrigoUnknown9
154.RUS    KOCHETKOV PavelGazprom - RusVelo9
155.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation9
156.BEL    MERTZ RémyBingoal - Pauwels Sauces - WB9
157.FRA    THOMAS BenjaminCofidis9
158.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious9
159.FRA    SIMON JulienTotalEnergies9
160.ITA    MASNADA FaustoQuick Step Alpha Vinyl Team9
161.COL    SUAZA ARANGO Bernardo AlbeiroUnknown8
162.ESP    GONZALEZ LOPEZ DavidCaja Rural - Seguros RGA8
163.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic8
164.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux8
165.COL    ROLDAN ORTIZ Weimar AlfonsoTeam Medellin - EPM7
166.ESP    LOBATO DEL VALLE Juan JoseEuskaltel - Euskadi7
167.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates7
168.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma7
169.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB7
170.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team7
171.COL    COLON BUELVAS Johan AntonioUnknown6
172.ESP    SOTO GUIRAO Antonio JesusEuskaltel - Euskadi6
173.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic6
174.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team6
175.ITA    PESENTI ThomasBeltrami TSA - Tre Colli5
176.POL    GRADEK KamilBahrain Victorious5
177.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates5
178.ITA    RASTELLI LucaBardiani - CSF - Faizane5
179.COL    QUICENO HERNAN LuisUnknown5
180.COL    TABARES JIMENEZ Jordan FelipeUnknown5
181.COL    BUSTAMANTE RUDA Adrian CamiloUnknown5
182.COL    RUBIANO CHAVEZ Miguel AngelUnknown5
183.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix5
184.NZL    GAZE SamuelAlpecin - Fenix5
185.DEN    EGHOLM JakobTrek - Segafredo5
186.ESP    BRUSTENGA MASAGUE MarcTrek - Segafredo5
187.NZL    BEWLEY SamTeam BikeExchange - Jayco5
188.AUS    JONES TajIsrael Start-Up Nation5
189.COL    CAÑAVERAL VARGAS JonathanBardiani - CSF - Faizane5
190.BEL    VERVLOESEM XandresLotto - Soudal5
191.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
192.BEL    VERWILST AaronSport Vlaanderen - Baloise5
193.USA    BASSETT StephenHuman Powered Health5
194.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM5
195.BEL    BLOUWE LouisBingoal - Pauwels Sauces - WB5
196.BRA    RANGEL COSTA ViniciusMovistar Team5
197.FRA    GRONDIN DonavanTeam Arkea - Samsic5
198.BEL    DE PESTEL SanderSport Vlaanderen - Baloise5
199.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers5
200.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo5
201.ITA    GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ5
202.ESP    JAIME FERNANDEZ AlexEquipo Kern Pharma5
203.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise5
204.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious5
205.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team5
206.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane5
207.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team5
208.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB5
209.GBR    HOLMES MatthewLotto - Soudal5
210.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
211.USA    BARTA WilliamMovistar Team5
212.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix5
213.BEL    APERS RubenSport Vlaanderen - Baloise5
214.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo5
215.NED    SINKELDAM RamonGroupama - FDJ5
216.GER    SCHWARZMANN MichaelLotto - Soudal5
217.ESP    TORRES BARCELO AlbertMovistar Team5
218.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ5
219.NZL    ARCHBOLD ShaneBora - Hansgrohe5
220.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team5
221.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise5
222.GBR    DOWSETT AlexIsrael Start-Up Nation5
223.RUS    ROVNY IvanGazprom - RusVelo5
224.LTU    KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ5
225.DEN    PRICE-PEJTERSEN JohanBahrain Victorious5
226.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic5
227.SUI    BOHLI TomCofidis5
228.COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAstana Qazaqstan Team5
229.BEL    STEELS StijnQuick Step Alpha Vinyl Team5
230.BEL    KEUKELEIRE JensEF Education - Nippo5
231.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
232.FRA    VAUQUELIN KévinTeam Arkea - Samsic5
233.KAZ    GRUZDEV DmitriyAstana Qazaqstan Team5
234.NOR    DVERSNES FredrikUno-X Pro Cycling Team5
235.KAZ    GIDICH YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
236.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
237.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ5
238.BEL    VLIEGEN LoïcIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
239.ESP    EZQUERRA MUELA JesusBurgos - BH5
240.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team5
241.NOR    HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM5
242.AUS    GROVES KadenTeam BikeExchange - Jayco5
243.BEL    DEVENYNS DriesQuick Step Alpha Vinyl Team5
244.CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyINEOS Grenadiers5
245.NZL    STEWART CampbellTeam BikeExchange - Jayco5
246.SUI    JACOBS JohanMovistar Team5
247.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM5
248.COL    HENAO GOMEZ SebastianAstana Qazaqstan Team5
249.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers5
250.GER    HOLLMANN JuriMovistar Team5
251.KAZ    NATAROV YuriyAstana Qazaqstan Team5
252.ITA    OSS DanielTotalEnergies5
253.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo5
254.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal5
255.COL    OSORIO CARVAJAL AlejandroBahrain Victorious5
256.BEL    VAN TRICHT StanQuick Step Alpha Vinyl Team5
257.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team5
258.AUT    GAMPER PatrickBora - Hansgrohe5
259.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team5
260.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM5
261.ESP    SAMITIER SAMITIER SergioMovistar Team5
262.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team5
263.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo5
264.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
265.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
266.FRA    BERTHET ClémentAg2r - Citroën Team5
267.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli5
268.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco5
269.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
270.AUS    O'BRIEN KellandTeam BikeExchange - Jayco5
271.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe5
272.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma5
273.FRA    VENTURINI ClémentAg2r - Citroën Team5
274.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious5
275.ITA    ZOCCARATO SamueleBardiani - CSF - Faizane5
276.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates5
277.ITA    COVILI LucaBardiani - CSF - Faizane5
278.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious5
279.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation5
280.AUT    BAYER TobiasAlpecin - Fenix5
281.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team5
282.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB5
283.BEL    DE BUYST JasperLotto - Soudal5
284.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ5
285.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team5
286.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic5
287.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team5
288.FRA    LECROQ JérémyB&B Hotels p/b KTM5
289.DEN    HULGAARD MortenUno-X Pro Cycling Team5
290.CZE    KUKRLE MichaelGazprom - RusVelo5
291.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation5
292.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ5
293.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix5
294.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal5
295.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers5
296.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team5
297.NOR    TRAEEN TorsteinUno-X Pro Cycling Team5
298.AUT    PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe5
299.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma5
300.POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAE Team Emirates5
301.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma5
302.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix5
303.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation5
304.BEL    DE BONDT DriesAlpecin - Fenix5
305.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation5
306.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM5
307.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco5
308.BEL    RICKAERT JonasAlpecin - Fenix5
309.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise5
310.BEL    CLAEYS DimitriIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
311.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
312.FRA    SARREAU MarcAg2r - Citroën Team5
313.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
314.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team5
315.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team5
316.DEN    MØRKØV CHRISTENSEN MichaelQuick Step Alpha Vinyl Team5
317.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix5
318.NED    BOL CeesTeam DSM5
319.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal5
320.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix5
321.COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanDrone Hopper - Androni Giocattoli5
322.ERI    KUDUS Merhawi GebremedhinEF Education - Nippo5
323.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma5
324.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal5
325.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo5
326.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo5
327.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal5
328.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious5
329.NZL    BENNETT GeorgeUAE Team Emirates5
330.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team5
331.BEL    DUPONT TimothyBingoal - Pauwels Sauces - WB5
332.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM5
333.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise5
334.ITA    ZANA FilippoBardiani - CSF - Faizane5
335.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM5
336.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM5
337.RSA    GIBBONS RyanUAE Team Emirates5
338.ITA    FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team5
339.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation5
340.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team5
341.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies5
342.FRA    COQUARD BryanCofidis5
343.AUS    STORER MichaelGroupama - FDJ5
344.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma5
345.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe5
346.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix5
347.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers5
348.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic5
349.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team5
350.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo5
351.AUT    KONRAD PatrickBora - Hansgrohe5
352.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe5
353.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team5
354.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers5
355.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies5
356.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe5
357.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team5
358.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo5


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen