Statistieken Stand Renners in Periode 2

Rang Renner Team Score
1.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates732
2.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix507
3.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma506
4.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma442
5.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious428
6.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux402
7.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma380
8.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix325
9.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe314
10.COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderTeam Arkea - Samsic294
11.GER    WALSCHEID MaximilianCofidis286
12.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates284
13.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo271
14.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco263
15.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma253
16.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM227
17.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies223
18.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ210
19.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers207
20.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ203
21.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers195
22.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic190
23.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious180
24.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe178
25.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco177
26.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates171
27.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo168
28.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma165
29.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis160
30.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team158
31.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates154
32.AUS    PORTE RichieINEOS Grenadiers151
33.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious150
34.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal145
35.AUS    O'CONNOR BenAg2r - Citroën Team140
36.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team140
37.ITA    CARUSO DamianoBahrain Victorious139
38.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers138
39.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers138
40.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates137
41.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic132
42.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux131
43.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma127
44.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team125
45.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies122
46.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious120
47.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM113
48.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix113
49.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco113
50.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates112
51.AUS    HAIG JackBahrain Victorious112
52.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team111
53.HUN    VALTER AttilaGroupama - FDJ110
54.ITA    CONSONNI SimoneCofidis108
55.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team108
56.BEL    DE BONDT DriesAlpecin - Fenix105
57.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious104
58.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ103
59.FRA    BARBIER PierreB&B Hotels p/b KTM102
60.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis100
61.AUS    GROVES KadenTeam BikeExchange - Jayco99
62.BEL    VAN LERBERGHE BertQuick Step Alpha Vinyl Team99
63.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team98
64.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ97
65.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers97
66.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo94
67.GER    KANTER MaxMovistar Team92
68.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team92
69.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team91
70.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal88
71.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers88
72.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe85
73.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux81
74.NED    WELTEN BramGroupama - FDJ81
75.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers79
76.ITA    FEDELI AlessandroGazprom - RusVelo78
77.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ78
78.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team77
79.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team76
80.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo75
81.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies72
82.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team71
83.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic70
84.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic69
85.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux69
86.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers68
87.NOR    TRAEEN TorsteinUno-X Pro Cycling Team68
88.BEL    DUPONT TimothyBingoal - Pauwels Sauces - WB68
89.DEN    MØRKØV CHRISTENSEN MichaelQuick Step Alpha Vinyl Team67
90.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM65
91.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team65
92.AUS    WELSFORD SamuelTeam DSM63
93.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli63
94.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation63
95.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco63
96.BEL    THIJSSEN GerbenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux62
97.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious62
98.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux62
99.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation62
100.NOR    WAERENSKJOLD SørenUno-X Pro Cycling Team60
101.AUS    O'BRIEN KellandTeam BikeExchange - Jayco59
102.NED    OOMEN SamJumbo - Visma59
103.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo59
104.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM59
105.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ57
106.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team57
107.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies56
108.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic56
109.GER    STEIMLE JannikQuick Step Alpha Vinyl Team56
110.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team55
111.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers54
112.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies54
113.FRA    BARDET RomainTeam DSM54
114.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team53
115.BEL    ALLEGAERT PietCofidis53
116.BEL    GHYS RobbeSport Vlaanderen - Baloise52
117.FRA    SARREAU MarcAg2r - Citroën Team52
118.FRA    LAFAY VictorCofidis52
119.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team51
120.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal51
121.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux50
122.FRA    BURGAUDEAU MathieuTotalEnergies50
123.NED    POELS WoutBahrain Victorious49
124.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious49
125.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux48
126.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team46
127.FRA    COQUARD BryanCofidis46
128.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo45
129.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma45
130.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal45
131.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates43
132.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers43
133.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team43
134.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe42
135.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix42
136.COL    URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo42
137.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane40
138.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM40
139.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM39
140.ITA    TIBERI AntonioTrek - Segafredo39
141.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ37
142.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB36
143.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo36
144.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM36
145.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB35
146.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix35
147.BEL    CRAS SteffLotto - Soudal34
148.FRA    MANZIN LorrenzoTotalEnergies34
149.POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAE Team Emirates34
150.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe34
151.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo33
152.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix32
153.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation32
154.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal32
155.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo32
156.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers32
157.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ31
158.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious31
159.NZL    SCULLY TomEF Education - Nippo30
160.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious30
161.ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianTotalEnergies30
162.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo30
163.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team29
164.NED    KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma29
165.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation28
166.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB28
167.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team28
168.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma28
169.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo28
170.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates28
171.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team27
172.ITA    FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team26
173.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team26
174.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo26
175.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers25
176.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo25
177.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team25
178.AUS    EDMONDSON AlexanderTeam BikeExchange - Jayco25
179.HUN    FETTER ErikEolo - Kometa Cycling Team25
180.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ25
181.ITA    KONYCHEV AlexanderTeam BikeExchange - Jayco25
182.GER    RUTSCH JonasEF Education - Nippo25
183.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team25
184.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic25
185.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates25
186.ITA    VERRE AlessandroTeam Arkea - Samsic24
187.HUN    PEAK BarnabasIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
188.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM24
189.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe24
190.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
191.ESP    NAVARRO GARCIA DanielBurgos - BH23
192.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma23
193.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ22
194.SUI    JACOBS JohanMovistar Team22
195.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies22
196.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix22
197.ITA    COLBRELLI SonnyBahrain Victorious22
198.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM21
199.ESP    BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA21
200.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe21
201.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team20
202.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane20
203.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious20
204.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane20
205.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise20
206.JPN    ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious20
207.NED    KREDER WesleyCofidis20
208.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team20
209.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies20
210.ISR    EINHORN ItamarIsrael Start-Up Nation20
211.ITA    OSS DanielTotalEnergies20
212.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team20
213.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo20
214.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe20
215.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation20
216.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team20
217.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix20
218.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies20
219.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane20
220.ITA    CIMOLAI DavideCofidis20
221.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
222.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo20
223.AUS    DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange - Jayco20
224.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team20
225.POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos SimoesMovistar Team20
226.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team20
227.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe20
228.FRA    EDET NicolasTeam Arkea - Samsic19
229.POL    SAJNOK SzymonCofidis19
230.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team19
231.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo19
232.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation19
233.ITA    PESENTI ThomasBeltrami TSA - Tre Colli18
234.DEN    BLUME LEVY WilliamUno-X Pro Cycling Team18
235.USA    JOYCE ColinHuman Powered Health18
236.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal18
237.USA    JORGENSON MatteoMovistar Team18
238.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team18
239.FRA    PAGE HugoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux17
240.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team17
241.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic17
242.ITA    ZANA FilippoBardiani - CSF - Faizane17
243.FRA    MAURELET FlavienSt Michel - Auber 9316
244.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo16
245.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation16
246.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma16
247.CAN    COTE Pier-AndréHuman Powered Health16
248.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise16
249.FRA    BOUCHARD GeoffreyAg2r - Citroën Team16
250.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team16
251.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM15
252.ESP    ELOSEGUI MOMEÑE IñigoMovistar Team15
253.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM15
254.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix15
255.POR    CARVALHO Andre RodriguesCofidis15
256.LUX    WIRTGEN TomBingoal - Pauwels Sauces - WB15
257.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team15
258.GBR    DOWSETT AlexIsrael Start-Up Nation15
259.NED    PAASSCHENS MathijsBingoal - Pauwels Sauces - WB15
260.ITA    MARENGO UmbertoDrone Hopper - Androni Giocattoli15
261.BEL    FRISON FrederikLotto - Soudal15
262.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation15
263.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team15
264.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo15
265.ROU    GROSU Eduard-MichaelDrone Hopper - Androni Giocattoli15
266.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic15
267.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates15
268.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious15
269.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ15
270.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal15
271.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma15
272.LUX    GENIETS KévinGroupama - FDJ15
273.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates15
274.FRA    SIMON JulienTotalEnergies15
275.GER    ARNDT NikiasTeam DSM15
276.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team15
277.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise15
278.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team15
279.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma15
280.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic15
281.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team15
282.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers15
283.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team15
284.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team14
285.NED    VAN POPPEL BoyIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
286.ITA    VILLELLA DavideCofidis14
287.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma14
288.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
289.EST    LAUK Karl PatrickBingoal - Pauwels Sauces - WB13
290.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers13
291.AUS    CLARKE SimonIsrael Cycling Academy12
292.GER    GROSS FelixUAE Team Emirates12
293.NOR    GUDMESTAD TordUno-X Pro Cycling Team12
294.LUX    WIRTGEN LucBingoal - Pauwels Sauces - WB12
295.ESP    ROMO OLIVER JavierAstana Qazaqstan Team12
296.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB12
297.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team12
298.GER    PALZER AntonBora - Hansgrohe11
299.FRA    GOUGEARD AlexisB&B Hotels p/b KTM11
300.ITA    TAGLIANI FilippoDrone Hopper - Androni Giocattoli11
301.ECU    CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderDrone Hopper - Androni Giocattoli11
302.POL    MAJKA RafalUAE Team Emirates11
303.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo11
304.FRA    JAUREGUI QuentinB&B Hotels p/b KTM10
305.ESP    GARCIA GONZALEZ SergioEolo - Kometa Cycling Team10
306.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates10
307.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
308.BEL    VERWILST AaronSport Vlaanderen - Baloise10
309.ESP    SEVILLA LOPEZ Diego PabloEolo - Kometa Cycling Team10
310.NOR    SAUGSTAD LarsUno-X Pro Cycling Team10
311.ITA    TROIA OlivieroUAE Team Emirates10
312.EST    PAJUR MarkusTeam Arkea - Samsic10
313.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation10
314.ITA    ZARDINI EdoardoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
315.ECU    CAICEDO CEPEDA Jonathan KleverEF Education - Nippo10
316.BEL    VANBILSEN KennethCofidis10
317.DEN    HANSEN Lasse NormanUno-X Pro Cycling Team10
318.ITA    GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ10
319.BEL    PEYSKENS DimitriBingoal - Pauwels Sauces - WB10
320.ITA    BAIS DavideEolo - Kometa Cycling Team10
321.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise10
322.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious10
323.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal10
324.FRA    CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team10
325.BEL    DECLERCQ BenjaminTeam Arkea - Samsic10
326.USA    BARTA WilliamMovistar Team10
327.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo10
328.USA    VERMAERKE KevinTeam DSM10
329.NED    SINKELDAM RamonGroupama - FDJ10
330.NOR    URIANSTAD Martin BuggeUno-X Pro Cycling Team10
331.GER    SCHWARZMANN MichaelLotto - Soudal10
332.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ10
333.BEL    VAN MELSEN KevinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
334.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal10
335.ITA    GAZZOLI MicheleAstana Qazaqstan Team10
336.BEL    WEEMAES SashaSport Vlaanderen - Baloise10
337.GBR    ROWE LukeINEOS Grenadiers10
338.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo10
339.BEL    STEELS StijnQuick Step Alpha Vinyl Team10
340.ITA    ROSA DiegoEolo - Kometa Cycling Team10
341.FRA    LEDANOIS KévinTeam Arkea - Samsic10
342.ITA    MAESTRI MircoEolo - Kometa Cycling Team10
343.NED    GESINK RobertJumbo - Visma10
344.ITA    RIVI SamueleEolo - Kometa Cycling Team10
345.GER    ZWIEHOFF BenBora - Hansgrohe10
346.NOR    HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM10
347.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM10
348.FRA    COMBAUD RomainTeam DSM10
349.ISR    GOLDSTEIN OmerIsrael Start-Up Nation10
350.POL    BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe10
351.USA    WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team10
352.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal10
353.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo10
354.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team10
355.ITA    GAVAZZI FrancescoEolo - Kometa Cycling Team10
356.FRA    BERTHET ClémentAg2r - Citroën Team10
357.NED    TUSVELD MartijnTeam DSM10
358.FRA    HARDY RomainTeam Arkea - Samsic10
359.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal10
360.AUT    BAYER TobiasAlpecin - Fenix10
361.FRA    RIOU AlanTeam Arkea - Samsic10
362.BEL    NOPPE ChristopheTeam Arkea - Samsic10
363.AUS    HAMILTON ChrisTeam DSM10
364.BEL    REYNDERS JensSport Vlaanderen - Baloise10
365.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation10
366.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team10
367.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team10
368.AUT    PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe10
369.USA    CRADDOCK LawsonTeam BikeExchange - Jayco10
370.ARG    SEPULVEDA EduardoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
371.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal10
372.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix10
373.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis10
374.COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanDrone Hopper - Androni Giocattoli10
375.NOR    HALVORSEN KristofferUno-X Pro Cycling Team10
376.ESP    ABERASTURI IZAGA JonTrek - Segafredo10
377.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma10
378.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
379.ITA    AFFINI EdoardoJumbo - Visma10
380.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation10
381.RSA    GIBBONS RyanUAE Team Emirates10
382.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation10
383.ESP    SERRANO RODRIGUEZ GonzaloMovistar Team10
384.USA    KUSS SeppJumbo - Visma10
385.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates10
386.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe10
387.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team10
388.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates10
389.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team10
390.FRA    DEBEAUMARCHE NicolasSt Michel - Auber 939
391.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies9
392.GBR    CARTHY HughEF Education - Nippo9
393.GBR    DOUBLE PaulMG.Kvis - Colors for Peace - VPM8
394.NZL    STRONG CorbinIsrael Start-Up Nation8
395.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe8
396.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation8
397.ESP    HERRADA LOPEZ JesusCofidis8
398.ESP    GARCIA PIERNA CarlosEquipo Kern Pharma7
399.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal7
400.ITA    MARECZKO JakubAlpecin - Fenix7
401.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team7
402.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal7
403.FRA    GUEGAN MaëlTeam U Nantes Atlantique6
404.POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAE Team Emirates6
405.ITA    RAVASI EdwardEolo - Kometa Cycling Team6
406.ESP    HERRADA LOPEZ JoseCofidis6
407.ESP    COBO CAYON IvanEquipo Kern Pharma5
408.BEL    DENS TuurSport Vlaanderen - Baloise5
409.JPN    ARASHIRO YudaiKinan Cycling Team5
410.ESP    ZURITA GARCIA Ricardo AlejandroDrone Hopper - Androni Giocattoli5
411.BEL    GOEMAN AndreasTarteletto - Isorex5
412.CAN    GEE DerekIsrael Cycling Academy5
413.POL    GRADEK KamilBahrain Victorious5
414.ITA    RASTELLI LucaBardiani - CSF - Faizane5
415.BEL    VERMOTE JulienAlpecin - Fenix5
416.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix5
417.DEN    EGHOLM JakobTrek - Segafredo5
418.ned    VADER MilanJumbo - Visma5
419.AUS    JONES TajIsrael Start-Up Nation5
420.COL    CAÑAVERAL VARGAS JonathanBardiani - CSF - Faizane5
421.BEL    BRAET VitoSport Vlaanderen - Baloise5
422.GER    STORK FlorianTeam DSM5
423.BEL    FRETIN MilanSport Vlaanderen - Baloise5
424.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM5
425.ITA    ZANONCELLO EnricoBardiani - CSF - Faizane5
426.ISR    SAGIV GuyIsrael Start-Up Nation5
427.ITA    EL GOUZI OmarBardiani - CSF - Faizane5
428.BEL    MERTENS JulianSport Vlaanderen - Baloise5
429.ITA    ZAMBANINI EdoardoBahrain Victorious5
430.FRA    RAUGEL AntoineAg2r - Citroën Team5
431.ITA    CONCI NicolaGazprom - RusVelo5
432.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
433.DEN    HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
434.ITA    CONCA FilippoLotto - Soudal5
435.AUS    SCOTSON CallumTeam BikeExchange - Jayco5
436.COL    FLOREZ LOPEZ Miguel EduardoTeam Arkea - Samsic5
437.DEN    KAMP AlexanderTrek - Segafredo5
438.GER    SELIG RüdigerLotto - Soudal5
439.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team5
440.ESP    GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma5
441.BEL    KEISSE IljoQuick Step Alpha Vinyl Team5
442.ESP    CUADRADO RUIZ DE GAUNA UnaiEuskaltel - Euskadi5
443.ESP    TORRES BARCELO AlbertMovistar Team5
444.FRA    ROUX AnthonyGroupama - FDJ5
445.BEL    HESTERS JulesSport Vlaanderen - Baloise5
446.ESP    CANAL BLANCO CarlosEuskaltel - Euskadi5
447.LTU    KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ5
448.FIN    HÄNNINEN JaakkoAg2r - Citroën Team5
449.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic5
450.ESP    NICOLAU BELTRAN JoelCaja Rural - Seguros RGA5
451.SUI    BOHLI TomCofidis5
452.BEL    ARMEE SanderCofidis5
453.ESP    ARCAS PEÑA JorgeMovistar Team5
454.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
455.CAN    DUCHESNE AntoineGroupama - FDJ5
456.FRA    VAUQUELIN KévinTeam Arkea - Samsic5
457.ESP    BOU COMPANY JoanEuskaltel - Euskadi5
458.GER    HEINSCHKE LeonTeam DSM5
459.COL    CAMARGO PINEDA Diego AndresEF Education - Nippo5
460.KAZ    GIDICH YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
461.BEL    WALLAYS JelleCofidis5
462.BEL    PLANCKAERT EdwardAlpecin - Fenix5
463.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team5
464.GER    DENZ NicoTeam DSM5
465.BEL    VLIEGEN LoïcIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
466.GER    BALLERSTEDT MauriceAlpecin - Fenix5
467.BEL    VAN POUCKE AaronSport Vlaanderen - Baloise5
468.BEL    DEVENYNS DriesQuick Step Alpha Vinyl Team5
469.ITA    MOSCA JacopoTrek - Segafredo5
470.ESP    PEÑALVER ANIORTE ManuelBurgos - BH5
471.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
472.CAN    ZUKOWSKY NickolasHuman Powered Health5
473.CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyINEOS Grenadiers5
474.NZL    STEWART CampbellTeam BikeExchange - Jayco5
475.BEL    DECLERCQ TimQuick Step Alpha Vinyl Team5
476.USA    MURPHY KyleHuman Powered Health5
477.POL    WISNIOWSKI LukaszEF Education - Nippo5
478.USA    HAGA ChadHuman Powered Health5
479.BEL    SERRY PieterQuick Step Alpha Vinyl Team5
480.ETH    GRMAY Tsgabu GebremaryamTeam BikeExchange - Jayco5
481.COL    HENAO GOMEZ SebastianAstana Qazaqstan Team5
482.USA    MANNION GavinHuman Powered Health5
483.FRA    BRUNEL AlexysUAE Team Emirates5
484.ITA    LONARDI GiovanniEolo - Kometa Cycling Team5
485.NED    BOL JetseBurgos - BH5
486.ITA    COLNAGHI LucaBardiani - CSF - Faizane5
487.ITA    SCARONI CristianGazprom - RusVelo5
488.DEN    JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
489.GER    HEIDUK KimINEOS Grenadiers5
490.BEL    HUYS LaurensIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
491.AUT    GAMPER PatrickBora - Hansgrohe5
492.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic5
493.BEL    DEBUSSCHERE JensB&B Hotels p/b KTM5
494.ITA    BAIS MattiaDrone Hopper - Androni Giocattoli5
495.ESP    OKAMIKA BENGOETXEA AnderBurgos - BH5
496.ITA    COLLEONI KevinTeam BikeExchange - Jayco5
497.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
498.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
499.BEL    VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team5
500.KAZ    PRONSKIY VadimAstana Qazaqstan Team5
501.ITA    BATTAGLIN EnricoBardiani - CSF - Faizane5
502.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis5
503.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies5
504.ITA    ZOCCARATO SamueleBardiani - CSF - Faizane5
505.GER    GESCHKE SimonCofidis5
506.ITA    COVILI LucaBardiani - CSF - Faizane5
507.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic5
508.ESP    SOTO GUIRAO Antonio JesusEuskaltel - Euskadi5
509.BEL    DE BUYST JasperLotto - Soudal5
510.SUI    BADILATTI MatteoGroupama - FDJ5
511.ESP    CASTROVIEJO NICOLAS JonathanINEOS Grenadiers5
512.AUS    MEYER CameronTeam BikeExchange - Jayco5
513.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team5
514.CZE    SCHLEGEL MichalCaja Rural - Seguros RGA5
515.BEL    WARLOP JordiB&B Hotels p/b KTM5
516.ESP    BIZKARRA ETXEGIBEL MikelEuskaltel - Euskadi5
517.USA    DOMBROWSKI Joseph LloydAstana Qazaqstan Team5
518.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix5
519.NED    TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo5
520.COL    GARCIA SOSA Jhojan OrlandoCaja Rural - Seguros RGA5
521.PUR    GONZALEZ RIVERA AbnerMovistar Team5
522.FRA    BERNARD JulienTrek - Segafredo5
523.CZE    CERNY JosefQuick Step Alpha Vinyl Team5
524.FRA    THOMAS BenjaminCofidis5
525.COL    RUBIO REYES Einer AugustoMovistar Team5
526.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
527.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates5
528.GBR    SHAW JamesEF Education - Nippo5
529.BEL    ROBEET LudovicBingoal - Pauwels Sauces - WB5
530.COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious5
531.AUS    HOWSON DamienTeam BikeExchange - Jayco5
532.RSA    MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
533.NED    VAN DIJKE MickJumbo - Visma5
534.FRA    DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic5
535.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix5
536.ESP    MARTIN SANZ GotzonEuskaltel - Euskadi5
537.COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team5
538.BEL    RICKAERT JonasAlpecin - Fenix5
539.ESP    FRAILE MATARRANZ OmarINEOS Grenadiers5
540.FRA    PEREZ AnthonyCofidis5
541.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
542.ITA    MOSCHETTI MatteoTrek - Segafredo5
543.NED    BOL CeesTeam DSM5
544.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo5
545.ITA    FABBRO MatteoBora - Hansgrohe5
546.ERI    KUDUS Merhawi GebremedhinEF Education - Nippo5
547.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco5
548.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
549.POR    COSTA Rui Alberto FariaUAE Team Emirates5
550.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates5
551.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal5
552.ESP    ADRIA OLIVERAS RogerEquipo Kern Pharma5
553.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies5
554.NZL    BENNETT GeorgeUAE Team Emirates5
555.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
556.DEN    WÜRTZ SCHMIDT MadsIsrael Start-Up Nation5
557.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates5
558.ITA    ALEOTTI GiovanniBora - Hansgrohe5
559.FRA    CAVAGNA RémiQuick Step Alpha Vinyl Team5
560.AUS    STORER MichaelGroupama - FDJ5
561.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe5
562.COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanEF Education - Nippo5
563.ITA    CATTANEO MattiaQuick Step Alpha Vinyl Team5
564.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers3
565.EST    LAAS MartinBora - Hansgrohe3
566.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team3
567.ESP    PRADES REVERTER EduardCaja Rural - Seguros RGA1


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen