Statistieken Stand Renners in Periode 3

Rang Renner Team Score
1.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe762
2.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious551
3.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers496
4.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team495
5.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers464
6.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix446
7.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux330
8.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ315
9.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma315
10.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic297
11.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis270
12.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team256
13.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers235
14.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious230
15.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team222
16.CAN    WOODS MichaelIsrael Start-Up Nation211
17.GER    GESCHKE SimonCofidis209
18.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma208
19.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux207
20.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates202
21.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe196
22.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma194
23.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team187
24.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ182
25.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe180
26.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe169
27.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious169
28.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious169
29.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma162
30.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates161
31.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco160
32.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates160
33.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux145
34.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers140
35.USA    POWLESS NeilsonEF Education - Nippo139
36.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies137
37.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers135
38.ITA    CARUSO DamianoBahrain Victorious135
39.AUS    O'CONNOR BenAg2r - Citroën Team134
40.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers134
41.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team127
42.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates126
43.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo124
44.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers122
45.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates110
46.BEL    CRAS SteffLotto - Soudal107
47.NED    KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma105
48.FRA    MOLARD RudyGroupama - FDJ103
49.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux100
50.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious100
51.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma100
52.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team99
53.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo95
54.DEN    KAMP AlexanderTrek - Segafredo86
55.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo86
56.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic85
57.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious81
58.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers80
59.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo80
60.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious78
61.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team76
62.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates76
63.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation75
64.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma75
65.COL    RUBIO REYES Einer AugustoMovistar Team70
66.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic69
67.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal68
68.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team68
69.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team68
70.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal67
71.AUS    CLARKE SimonIsrael Cycling Academy66
72.AUS    WELSFORD SamuelTeam DSM66
73.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ66
74.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ65
75.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM65
76.COL    URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo64
77.AUS    HAIG JackBahrain Victorious64
78.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix64
79.USA    KUSS SeppJumbo - Visma59
80.GBR    THOMAS GeraintINEOS Grenadiers59
81.NED    VAN UDEN CasperDevelopment Team DSM58
82.GBR    MCLAY DanielTeam Arkea - Samsic58
83.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ56
84.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe56
85.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix55
86.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma55
87.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo52
88.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team52
89.ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroTrek - Segafredo51
90.NZL    BEVIN PatrickIsrael Start-Up Nation50
91.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers50
92.BEL    ALLEGAERT PietCofidis50
93.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies49
94.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo49
95.BEL    VANBILSEN KennethCofidis46
96.ITA    CONSONNI SimoneCofidis46
97.AUT    GALL FelixAg2r - Citroën Team45
98.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo44
99.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team44
100.FRA    ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ44
101.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies43
102.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux42
103.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team42
104.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team41
105.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix40
106.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team40
107.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux40
108.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe40
109.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team39
110.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux36
111.FRA    MANZIN LorrenzoTotalEnergies36
112.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates34
113.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation33
114.ESP    ABERASTURI IZAGA JonTrek - Segafredo33
115.ESP    LASTRA MARTINEZ JonathanCaja Rural - Seguros RGA33
116.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix33
117.BEL    BERCKMOES JennoSport Vlaanderen - Baloise32
118.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies32
119.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal32
120.AUS    SCHULTZ NicholasTeam BikeExchange - Jayco32
121.FRA    GAUDU DavidGroupama - FDJ32
122.BEL    DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers28
123.USA    QUINN SeanEF Education - Nippo28
124.FRA    CHAMPOUSSIN ClémentAg2r - Citroën Team28
125.BEL    WARLOP JordiB&B Hotels p/b KTM27
126.AUT    GROSSSCHARTNER FelixBora - Hansgrohe27
127.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM27
128.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation26
129.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM26
130.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team26
131.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe24
132.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team24
133.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team23
134.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team23
135.BEL    PLANCKAERT BaptisteIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
136.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo23
137.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team23
138.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious22
139.POL    SAJNOK SzymonCofidis22
140.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo22
141.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team22
142.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation22
143.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo22
144.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies21
145.ESP    BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA21
146.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix21
147.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic21
148.ESP    HERRADA LOPEZ JesusCofidis21
149.GER    SELIG RüdigerLotto - Soudal20
150.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team20
151.COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAstana Qazaqstan Team20
152.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM20
153.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic20
154.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco20
155.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco20
156.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates20
157.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo20
158.LUX    GENIETS KévinGroupama - FDJ20
159.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
160.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious20
161.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix20
162.FRA    CAVAGNA RémiQuick Step Alpha Vinyl Team19
163.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal18
164.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ18
165.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo18
166.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix17
167.ITA    ZAMBANINI EdoardoBahrain Victorious17
168.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies17
169.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team17
170.BEL    BRAET VitoSport Vlaanderen - Baloise16
171.ESP    BIZKARRA ETXEGIBEL MikelEuskaltel - Euskadi16
172.FRA    ELISSONDE KennyTrek - Segafredo16
173.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team16
174.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal16
175.NED    POELS WoutBahrain Victorious16
176.BEL    VERSCHAEVE ViktorLotto - Soudal15
177.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM15
178.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo15
179.FRA    CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team15
180.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB15
181.BEL    APERS RubenSport Vlaanderen - Baloise15
182.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team15
183.FRA    ROUX AnthonyGroupama - FDJ15
184.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal15
185.AUT    MÜHLBERGER GregorMovistar Team15
186.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic15
187.GER    KANTER MaxMovistar Team15
188.BEL    ARMEE SanderCofidis15
189.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team15
190.SUI    HOLLENSTEIN RetoIsrael Start-Up Nation15
191.ETH    GRMAY Tsgabu GebremaryamTeam BikeExchange - Jayco15
192.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo15
193.POL    BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe15
194.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma15
195.BEL    PAQUOT TomBingoal - Pauwels Sauces - WB15
196.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal15
197.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo15
198.KAZ    ZEITS AndreyAstana Qazaqstan Team15
199.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
200.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis15
201.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies15
202.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious15
203.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB15
204.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix15
205.GER    RUTSCH JonasEF Education - Nippo15
206.BEL    REYNDERS JensSport Vlaanderen - Baloise15
207.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe15
208.NED    TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo15
209.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal15
210.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma15
211.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma15
212.FRA    BERNARD JulienTrek - Segafredo15
213.FRA    DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic15
214.GER    STEIMLE JannikQuick Step Alpha Vinyl Team15
215.FRA    RENARD AlexisCofidis15
216.AUS    DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange - Jayco15
217.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates15
218.ITA    ALEOTTI GiovanniBora - Hansgrohe15
219.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic15
220.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team14
221.GBR    TULETT BenINEOS Grenadiers14
222.FRA    LAFAY VictorCofidis14
223.ESP    NAVARRO GARCIA DanielBurgos - BH13
224.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM13
225.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team12
226.BEL    HERREGODTS RuneSport Vlaanderen - Baloise12
227.GER    ARNDT NikiasTeam DSM12
228.NOR    EIKING Odd ChristianEF Education - Nippo12
229.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team12
230.ESP    ARRIETA LIZARRAGA IgorEquipo Kern Pharma11
231.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo11
232.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates11
233.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team11
234.RSA    JANSE VAN RENSBURG ReinardtLotto - Soudal10
235.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma10
236.ITA    NIBALI AntonioAstana Qazaqstan Team10
237.FRA    JAUREGUI QuentinB&B Hotels p/b KTM10
238.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM10
239.FRA    OURSELIN PaulTotalEnergies10
240.BEL    VERMOTE JulienAlpecin - Fenix10
241.ESP    RUIZ SEDANO IbonEquipo Kern Pharma10
242.ESP    ELOSEGUI MOMEÑE IñigoMovistar Team10
243.GER    STORK FlorianTeam DSM10
244.FRA    DELACROIX ThéoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
245.BEL    DE PESTEL SanderSport Vlaanderen - Baloise10
246.FRA    PARET-PEINTRE ValentinAg2r - Citroën Team10
247.FRA    RAUGEL AntoineAg2r - Citroën Team10
248.GBR    HOLMES MatthewLotto - Soudal10
249.BEL    DE WILDE GillesSport Vlaanderen - Baloise10
250.GER    BRENNER MarcoTeam DSM10
251.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team10
252.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo10
253.SUI    BALMER AlexandreTeam BikeExchange - Jayco10
254.ESP    GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma10
255.BEL    VAN MELSEN KevinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
256.GBR    ROWE LukeINEOS Grenadiers10
257.NED    PAASSCHENS MathijsBingoal - Pauwels Sauces - WB10
258.NED    GESINK RobertJumbo - Visma10
259.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix10
260.GER    HESSMANN MichelJumbo - Visma10
261.ITA    TIZZA MarcoBingoal - Pauwels Sauces - WB10
262.NOR    DVERSNES FredrikUno-X Pro Cycling Team10
263.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ10
264.GER    DENZ NicoTeam DSM10
265.BEL    VAN POUCKE AaronSport Vlaanderen - Baloise10
266.FRA    LADAGNOUS MatthieuGroupama - FDJ10
267.FRA    HIVERT JonathanB&B Hotels p/b KTM10
268.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ10
269.DEN    WANDAHL FrederikBora - Hansgrohe10
270.SUI    JACOBS JohanMovistar Team10
271.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM10
272.NZL    BAUER JackTeam BikeExchange - Jayco10
273.FRA    ROLLAND PierreB&B Hotels p/b KTM10
274.NOR    JOHANNESSEN Anders HallandUno-X Pro Cycling Team10
275.USA    WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team10
276.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team10
277.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team10
278.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team10
279.BEL    VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team10
280.FRA    BARBIER PierreB&B Hotels p/b KTM10
281.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation10
282.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious10
283.GBR    DONOVAN MarkTeam DSM10
284.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic10
285.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation10
286.FRA    CABOT JérémyTotalEnergies10
287.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe10
288.BEL    MERTZ RémyBingoal - Pauwels Sauces - WB10
289.DEN    PEDERSEN Casper PhillipTeam DSM10
290.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic10
291.DEN    HULGAARD MortenUno-X Pro Cycling Team10
292.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
293.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team10
294.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team10
295.PUR    GONZALEZ RIVERA AbnerMovistar Team10
296.BEL    ROBEET LudovicBingoal - Pauwels Sauces - WB10
297.GBR    WILLIAMS StephenBahrain Victorious10
298.NED    VAN DIJKE MickJumbo - Visma10
299.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise10
300.FRA    PEREZ AnthonyCofidis10
301.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe10
302.ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA OscarMovistar Team10
303.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo10
304.FRA    ROCHAS RémyCofidis10
305.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal10
306.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB10
307.ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianTotalEnergies10
308.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
309.ESP    ADRIA OLIVERAS RogerEquipo Kern Pharma10
310.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal10
311.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team10
312.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team10
313.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team10
314.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM10
315.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe10
316.DEN    LUND ANDRESEN TobiasDevelopment Team DSM9
317.BEL    BONNEU KamielSport Vlaanderen - Baloise9
318.ESP    MARTIN SANZ GotzonEuskaltel - Euskadi8
319.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco8
320.VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoCaja Rural - Seguros RGA7
321.AUT    SCHÖNBERGER SebastianB&B Hotels p/b KTM7
322.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers7
323.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux7
324.GER    STEINHAUSER GeorgEF Education - Nippo6
325.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma6
326.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers6
327.SUI    THIEBAUD ValèreUnknown5
328.SUI    BRUN NilsTudor Pro Cycling Team5
329.SUI    LILLO DarioUnknown5
330.SUI    DEBONS AntoineUnknown5
331.SUI    COLOMBO FilippoTudor Pro Cycling Team5
332.SUI    VOISARD YannisTudor Pro Cycling Team5
333.SUI    FLÜCKIGER MathiasUnknown5
334.ESP    BARBERO CUESTA CarlosLotto - Soudal5
335.ESP    SANCHEZ LOPEZ EugenioEquipo Kern Pharma5
336.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates5
337.GBR    LAWLESS ChristopherTotalEnergies5
338.NZL    BEWLEY SamTeam BikeExchange - Jayco5
339.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe5
340.BEL    MEENS JohanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
341.BEL    DESAL CérielBingoal - Pauwels Sauces - WB5
342.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
343.ESP    ORTS LLORET FelipeBurgos - BH5
344.POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAE Team Emirates5
345.ESP    LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan AntonioBurgos - BH5
346.NOR    ABRAHAMSEN JonasUno-X Pro Cycling Team5
347.AUS    WURF CameronINEOS Grenadiers5
348.COL    PEÑA JIMENEZ Jesus DavidTeam BikeExchange - Jayco5
349.FRA    JOUSSEAUME AlanTotalEnergies5
350.BEL    BLOUWE LouisBingoal - Pauwels Sauces - WB5
351.BRA    RANGEL COSTA ViniciusMovistar Team5
352.ITA    TROIA OlivieroUAE Team Emirates5
353.EST    PAJUR MarkusTeam Arkea - Samsic5
354.NED    VAN DER TUUK DannyEquipo Kern Pharma5
355.ESP    GARCIA PIERNA CarlosEquipo Kern Pharma5
356.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM5
357.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation5
358.ESP    AZURMENDI SAGASTIBELTZA IbaiEuskaltel - Euskadi5
359.NOR    WAERSTED Syver WestgaardUno-X Pro Cycling Team5
360.FRA    SOUPE GeoffreyTotalEnergies5
361.NED    MOLENAAR AlexBurgos - BH5
362.BEL    MERTENS JulianSport Vlaanderen - Baloise5
363.DEN    HANSEN Lasse NormanUno-X Pro Cycling Team5
364.SVK    SAGAN JurajTotalEnergies5
365.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise5
366.BEL    COLMAN AlexSport Vlaanderen - Baloise5
367.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal5
368.NOR    SLEEN TorjusUno-X Pro Cycling Team5
369.JPN    NAKANE HidetoEF Education - Nippo5
370.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
371.DEN    HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
372.GER    PALZER AntonBora - Hansgrohe5
373.BEL    DECLERCQ BenjaminTeam Arkea - Samsic5
374.FRA    CHAMPION ThomasCofidis5
375.FRA    FINE EddyCofidis5
376.FRA    PETERS NansAg2r - Citroën Team5
377.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix5
378.USA    VERMAERKE KevinTeam DSM5
379.SLO    NOVAK DomenBahrain Victorious5
380.LUX    WIRTGEN TomBingoal - Pauwels Sauces - WB5
381.GER    MAYRHOFER MariusTeam DSM5
382.ESP    FUENTES PANIEGO AngelBurgos - BH5
383.BEL    GHYS RobbeSport Vlaanderen - Baloise5
384.DEN    LARSEN NiklasUno-X Pro Cycling Team5
385.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise5
386.GBR    FROOME ChrisIsrael Start-Up Nation5
387.BEL    WEEMAES SashaSport Vlaanderen - Baloise5
388.ESP    PELEGRI FERRANDIS OscarBurgos - BH5
389.DEN    PRICE-PEJTERSEN JohanBahrain Victorious5
390.NOR    JANSEN Amund GrøndahlTeam BikeExchange - Jayco5
391.FIN    HÄNNINEN JaakkoAg2r - Citroën Team5
392.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo5
393.SUI    BOHLI TomCofidis5
394.HUN    PEAK BarnabasIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
395.BEL    STEELS StijnQuick Step Alpha Vinyl Team5
396.BEL    KEUKELEIRE JensEF Education - Nippo5
397.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ5
398.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
399.BEL    JANSSENS JimmyAlpecin - Fenix5
400.FRA    LEDANOIS KévinTeam Arkea - Samsic5
401.KAZ    GRUZDEV DmitriyAstana Qazaqstan Team5
402.JPN    ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious5
403.GER    HEINSCHKE LeonTeam DSM5
404.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation5
405.ESP    LOPEZ FUENTES DiegoEquipo Kern Pharma5
406.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB5
407.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo5
408.NED    KREDER WesleyCofidis5
409.GER    ZWIEHOFF BenBora - Hansgrohe5
410.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team5
411.FRA    PRODHOMME NicolasAg2r - Citroën Team5
412.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation5
413.ITA    MOSCA JacopoTrek - Segafredo5
414.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
415.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team5
416.FRA    FERASSE ThibaultB&B Hotels p/b KTM5
417.CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyINEOS Grenadiers5
418.POL    WISNIOWSKI LukaszEF Education - Nippo5
419.FRA    COMBAUD RomainTeam DSM5
420.BEL    SERRY PieterQuick Step Alpha Vinyl Team5
421.ISR    GOLDSTEIN OmerIsrael Start-Up Nation5
422.COL    HENAO GOMEZ SebastianAstana Qazaqstan Team5
423.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers5
424.USA    MANNION GavinHuman Powered Health5
425.FRA    BRUNEL AlexysUAE Team Emirates5
426.NED    BOL JetseBurgos - BH5
427.ITA    OSS DanielTotalEnergies5
428.BEL    TAMINIAUX LionelAlpecin - Fenix5
429.FRA    GAUTIER CyrilB&B Hotels p/b KTM5
430.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation5
431.DEN    JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
432.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo5
433.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies5
434.BEL    HUYS LaurensIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
435.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal5
436.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo5
437.BEL    VAN TRICHT StanQuick Step Alpha Vinyl Team5
438.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team5
439.SUI    SUTER JoëlUAE Team Emirates5
440.BEL    LIETAER EliotB&B Hotels p/b KTM5
441.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM5
442.ESP    SAMITIER SAMITIER SergioMovistar Team5
443.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
444.ITA    TIBERI AntonioTrek - Segafredo5
445.BEL    DE GENDT ThomasLotto - Soudal5
446.LUX    WIRTGEN LucBingoal - Pauwels Sauces - WB5
447.ITA    CONTI ValerioAstana Qazaqstan Team5
448.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma5
449.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team5
450.GBR    KNOX JamesQuick Step Alpha Vinyl Team5
451.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team5
452.FRA    ZINGLE AxelCofidis5
453.FRA    RIOU AlanTeam Arkea - Samsic5
454.SUI    BADILATTI MatteoGroupama - FDJ5
455.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies5
456.ESP    BERRADE FERNANDEZ UrkoEquipo Kern Pharma5
457.GBR    CARR SimonEF Education - Nippo5
458.AUS    VINE JayAlpecin - Fenix5
459.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers5
460.ESP    PARRA CUERDA Jose FelixEquipo Kern Pharma5
461.ESP    FERNANDEZ ANDUJAR RubenCofidis5
462.ITA    BARONCINI FilippoTrek - Segafredo5
463.FRA    THOMAS BenjaminCofidis5
464.ITA    CIMOLAI DavideCofidis5
465.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation5
466.RSA    MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
467.EST    LAUK Karl PatrickBingoal - Pauwels Sauces - WB5
468.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix5
469.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco5
470.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates5
471.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane5
472.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
473.NED    OOMEN SamJumbo - Visma5
474.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal5
475.DEN    MØRKØV CHRISTENSEN MichaelQuick Step Alpha Vinyl Team5
476.NED    BOL CeesTeam DSM5
477.FRA    SIMON JulienTotalEnergies5
478.ITA    VILLELLA DavideCofidis5
479.ITA    FABBRO MatteoBora - Hansgrohe5
480.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis5
481.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma5
482.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies5
483.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
484.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
485.POL    MAJKA RafalUAE Team Emirates5
486.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates5
487.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise5
488.ITA    AFFINI EdoardoJumbo - Visma5
489.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal5
490.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation5
491.FRA    BOUCHARD GeoffreyAg2r - Citroën Team5
492.NED    WELTEN BramGroupama - FDJ5
493.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
494.FRA    COQUARD BryanCofidis5
495.ITA    DE MARCHI AlessandroIsrael Start-Up Nation5
496.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team5
497.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team5
498.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic5
499.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe5
500.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious5
501.AUT    KONRAD PatrickBora - Hansgrohe5
502.ITA    CATTANEO MattiaQuick Step Alpha Vinyl Team5
503.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers5
504.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis5
505.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team5
506.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team2


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen