Statistieken Stand Renners in Periode 4

Rang Renner Team Score
1.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix209
2.ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroTrek - Segafredo202
3.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ195
4.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux160
5.FRA    SIMON JulienTotalEnergies130
6.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM130
7.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic130
8.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates105
9.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team102
10.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe80
11.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux78
12.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma77
13.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM77
14.BEL    DE GENDT ThomasLotto - Soudal70
15.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe70
16.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix70
17.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco70
18.GBR    STEWART JakeGroupama - FDJ66
19.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic66
20.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic63
21.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo60
22.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal58
23.FRA    FINE EddyCofidis54
24.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal53
25.GBR    WATSON SamuelGroupama - FDJ Continental Team52
26.FRA    BARDET RomainTeam DSM48
27.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers48
28.FRA    VENTURINI ClémentAg2r - Citroën Team46
29.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic46
30.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal44
31.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic40
32.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane40
33.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma40
34.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux40
35.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal38
36.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe37
37.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation35
38.RSA    VAN NIEKERK MorneSt Michel - Auber 9334
39.FRA    MAURELET FlavienSt Michel - Auber 9334
40.ITA    CONSONNI SimoneCofidis34
41.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma32
42.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team32
43.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious30
44.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team28
45.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux27
46.ESP    ARCAS PEÑA JorgeMovistar Team25
47.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates25
48.FRA    LADAGNOUS MatthieuGroupama - FDJ24
49.ESP    LASTRA MARTINEZ JonathanCaja Rural - Seguros RGA24
50.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal20
51.GBR    LAWLESS ChristopherTotalEnergies18
52.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious17
53.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates16
54.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates16
55.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal15
56.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal15
57.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco15
58.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo15
59.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team15
60.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious15
61.DEN    CORT NIELSEN MagnusEF Education - Nippo15
62.FRA    DELBOVE JorisSt Michel - Auber 9314
63.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma14
64.BEL    PLANCKAERT BaptisteIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
65.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies12
66.ESP    CANAL BLANCO CarlosEuskaltel - Euskadi10
67.ITA    MARECZKO JakubAlpecin - Fenix10
68.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team10
69.COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious10
70.GBR    TULETT BenINEOS Grenadiers10
71.BEL    CLAEYS DimitriIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
72.ITA    VILLELLA DavideCofidis10
73.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team10
74.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team10
75.FRA    RENARD AlexisCofidis9
76.BEL    ALLEGAERT PietCofidis9
77.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma8
78.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux7
79.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma7
80.ESP    BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA6
81.FRA    DAUSCHY GuillaumePremier Tech U23 Cycling Project5
82.FRA    MARIAULT AxelTeam U Nantes Atlantique5
83.FRA    MORIN EmmanuelTeam U Nantes Atlantique5
84.ERI    YEMANE Dawit TsegayBike Aid5
85.ESP    IRIBAR JAUREGI UnaiEuskaltel - Euskadi5
86.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies5
87.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB5
88.FRA    TOUMIRE HugoCofidis5
89.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies5
90.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team5
91.FRA    GAUTIER CyrilB&B Hotels p/b KTM5
92.NOR    ANDERSEN IdarUno-X Pro Cycling Team5
93.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic5
94.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team5
95.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe5
96.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
97.AUS    HAMILTON LucasTeam BikeExchange - Jayco5
98.GER    WALSCHEID MaximilianCofidis5
99.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team4
100.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane3
101.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli3
102.NED    POELS WoutBahrain Victorious3
103.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team3
104.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates3
105.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM2
106.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis2
107.BEL    NAESEN LawrenceAg2r - Citroën Team1
108.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team1
109.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma1
110.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo1


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen