Nevenrankings Stand Groot Geschut

Rang Renner Team Score
1.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma650
2.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious597
3.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix591
4.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers527
5.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious466
6.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ432
7.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma359
8.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux352
9.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team285
10.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates272
11.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers267
12.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo258
13.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma251
14.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ248
15.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco245
16.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team222
17.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo215
18.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers211
19.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies210
20.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM202
21.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team183
22.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux175
23.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux160
24.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious151
25.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe150
26.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team150
27.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies138
28.CAN    WOODS MichaelIsrael Start-Up Nation138
29.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team136
30.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux135
31.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates127
32.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe112
33.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ108
34.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux105
35.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious105
36.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team105
37.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic101
38.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team100
39.USA    POWLESS NeilsonEF Education - Nippo97
40.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team96
41.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma95
42.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team95
43.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers88
44.DEN    KAMP AlexanderTrek - Segafredo86
45.FRA    MOLARD RudyGroupama - FDJ86
46.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic85
47.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ85
48.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers81
49.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers81
50.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix81
51.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux77
52.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team73
53.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM70
54.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic69
55.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies68
56.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation68
57.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo66
58.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo64
59.AUS    HAIG JackBahrain Victorious64
60.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team54
61.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team51
62.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team51
63.ITA    CARUSO DamianoBahrain Victorious44
64.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma43
65.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates43
66.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux42
67.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco40
68.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM39
69.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal39
70.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB38
71.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe38
72.FRA    ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ37
73.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe37
74.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux36
75.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ36
76.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix35
77.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe35
78.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe34
79.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates34
80.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix32
81.AUS    SCHULTZ NicholasTeam BikeExchange - Jayco32
82.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo32
83.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix32
84.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix31
85.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team31
86.BEL    ALLEGAERT PietCofidis31
87.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team30
88.LUX    GENIETS KévinGroupama - FDJ30
89.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team30
90.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma30
91.BEL    GHYS RobbeSport Vlaanderen - Baloise29
92.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe29
93.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation28
94.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious27
95.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation27
96.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal27
97.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB26
98.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux26
99.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team25
100.GER    KANTER MaxMovistar Team25
101.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo25
102.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix25
103.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux25
104.AUS    DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange - Jayco25
105.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM24
106.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal23
107.BEL    PLANCKAERT BaptisteIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
108.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo23
109.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team23
110.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies22
111.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo22
112.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic21
113.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal21
114.ESP    HERRADA LOPEZ JesusCofidis21
115.ESP    ELOSEGUI MOMEÑE IñigoMovistar Team20
116.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo20
117.FRA    CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team20
118.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team20
119.GBR    ROWE LukeINEOS Grenadiers20
120.NED    PAASSCHENS MathijsBingoal - Pauwels Sauces - WB20
121.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo20
122.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ20
123.SUI    JACOBS JohanMovistar Team20
124.POL    BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe20
125.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates20
126.GER    RUTSCH JonasEF Education - Nippo20
127.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation20
128.GER    STEIMLE JannikQuick Step Alpha Vinyl Team20
129.ITA    CONSONNI SimoneCofidis20
130.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix20
131.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo20
132.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team20
133.ITA    ALEOTTI GiovanniBora - Hansgrohe20
134.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic20
135.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix20
136.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal18
137.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo18
138.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo18
139.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team17
140.BEL    DE BONDT DriesAlpecin - Fenix17
141.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane17
142.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious16
143.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team16
144.NED    POELS WoutBahrain Victorious16
145.FRA    JAUREGUI QuentinB&B Hotels p/b KTM15
146.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM15
147.BEL    BERCKMOES JennoSport Vlaanderen - Baloise15
148.BEL    BRAET VitoSport Vlaanderen - Baloise15
149.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM15
150.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise15
151.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB15
152.BEL    APERS RubenSport Vlaanderen - Baloise15
153.FRA    ROUX AnthonyGroupama - FDJ15
154.AUS    EDMONDSON AlexanderTeam BikeExchange - Jayco15
155.BEL    VAN MELSEN KevinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
156.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal15
157.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic15
158.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ15
159.JPN    ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious15
160.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ15
161.POL    SAJNOK SzymonCofidis15
162.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team15
163.SUI    HOLLENSTEIN RetoIsrael Start-Up Nation15
164.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo15
165.ITA    KONYCHEV AlexanderTeam BikeExchange - Jayco15
166.ITA    OSS DanielTotalEnergies15
167.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo15
168.USA    WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team15
169.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies15
170.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic15
171.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team15
172.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM15
173.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team15
174.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco15
175.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
176.GER    GESCHKE SimonCofidis15
177.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team15
178.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic15
179.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies15
180.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
181.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal15
182.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers15
183.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team15
184.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo15
185.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB15
186.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates15
187.GER    ARNDT NikiasTeam DSM15
188.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo15
189.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team15
190.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis15
191.FRA    LAFAY VictorCofidis14
192.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal13
193.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team13
194.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix12
195.NOR    EIKING Odd ChristianEF Education - Nippo12
196.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team11
197.FRA    OURSELIN PaulTotalEnergies10
198.BEL    VERSCHAEVE ViktorLotto - Soudal10
199.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies10
200.GER    STORK FlorianTeam DSM10
201.BEL    DE PESTEL SanderSport Vlaanderen - Baloise10
202.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers10
203.BEL    MERTENS JulianSport Vlaanderen - Baloise10
204.DEN    HANSEN Lasse NormanUno-X Pro Cycling Team10
205.FRA    RAUGEL AntoineAg2r - Citroën Team10
206.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team10
207.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane10
208.GBR    HOLMES MatthewLotto - Soudal10
209.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix10
210.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo10
211.SUI    BALMER AlexandreTeam BikeExchange - Jayco10
212.USA    VERMAERKE KevinTeam DSM10
213.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane10
214.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team10
215.POR    CARVALHO Andre RodriguesCofidis10
216.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise10
217.AUT    MÜHLBERGER GregorMovistar Team10
218.BEL    ARMEE SanderCofidis10
219.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix10
220.ITA    TIZZA MarcoBingoal - Pauwels Sauces - WB10
221.NOR    DVERSNES FredrikUno-X Pro Cycling Team10
222.BEL    FRISON FrederikLotto - Soudal10
223.NED    KREDER WesleyCofidis10
224.BEL    VAN POUCKE AaronSport Vlaanderen - Baloise10
225.FRA    LADAGNOUS MatthieuGroupama - FDJ10
226.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team10
227.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM10
228.FRA    COMBAUD RomainTeam DSM10
229.ETH    GRMAY Tsgabu GebremaryamTeam BikeExchange - Jayco10
230.NZL    SCULLY TomEF Education - Nippo10
231.NZL    BAUER JackTeam BikeExchange - Jayco10
232.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team10
233.BEL    PAQUOT TomBingoal - Pauwels Sauces - WB10
234.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team10
235.BEL    VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team10
236.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team10
237.KAZ    ZEITS AndreyAstana Qazaqstan Team10
238.FRA    BARBIER PierreB&B Hotels p/b KTM10
239.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe10
240.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma10
241.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis10
242.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies10
243.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious10
244.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic10
245.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation10
246.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe10
247.BEL    MERTZ RémyBingoal - Pauwels Sauces - WB10
248.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team10
249.BEL    REYNDERS JensSport Vlaanderen - Baloise10
250.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane10
251.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation10
252.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team10
253.NED    TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo10
254.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team10
255.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma10
256.POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAE Team Emirates10
257.PUR    GONZALEZ RIVERA AbnerMovistar Team10
258.FRA    BERNARD JulienTrek - Segafredo10
259.BEL    ROBEET LudovicBingoal - Pauwels Sauces - WB10
260.NED    VAN DIJKE MickJumbo - Visma10
261.FRA    DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic10
262.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix10
263.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise10
264.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team10
265.FRA    PEREZ AnthonyCofidis10
266.FRA    ROCHAS RémyCofidis10
267.FRA    SIMON JulienTotalEnergies10
268.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates10
269.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious10
270.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise10
271.ITA    AFFINI EdoardoJumbo - Visma10
272.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal10
273.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team10
274.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic10
275.FRA    COQUARD BryanCofidis10
276.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team10
277.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team10
278.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team10
279.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers10
280.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers10
281.GBR    THOMAS GeraintINEOS Grenadiers10
282.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies10
283.BEL    BONNEU KamielSport Vlaanderen - Baloise9
284.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ6
285.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team6
286.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma6
287.ESP    SANCHEZ LOPEZ EugenioEquipo Kern Pharma5
288.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma5
289.ITA    NIBALI AntonioAstana Qazaqstan Team5
290.ESP    ZURITA GARCIA Ricardo AlejandroDrone Hopper - Androni Giocattoli5
291.BEL    VERMOTE JulienAlpecin - Fenix5
292.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe5
293.BEL    MEENS JohanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
294.ESP    RUIZ SEDANO IbonEquipo Kern Pharma5
295.BEL    VERWILST AaronSport Vlaanderen - Baloise5
296.AUS    WURF CameronINEOS Grenadiers5
297.COL    PEÑA JIMENEZ Jesus DavidTeam BikeExchange - Jayco5
298.FRA    JOUSSEAUME AlanTotalEnergies5
299.BRA    RANGEL COSTA ViniciusMovistar Team5
300.ESP    SEVILLA LOPEZ Diego PabloEolo - Kometa Cycling Team5
301.FRA    DELACROIX ThéoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
302.NOR    SAUGSTAD LarsUno-X Pro Cycling Team5
303.ITA    TROIA OlivieroUAE Team Emirates5
304.EST    PAJUR MarkusTeam Arkea - Samsic5
305.NED    VAN DER TUUK DannyEquipo Kern Pharma5
306.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM5
307.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation5
308.ITA    ZARDINI EdoardoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
309.FRA    SOUPE GeoffreyTotalEnergies5
310.ITA    EL GOUZI OmarBardiani - CSF - Faizane5
311.BEL    PEYSKENS DimitriBingoal - Pauwels Sauces - WB5
312.ITA    BAIS DavideEolo - Kometa Cycling Team5
313.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious5
314.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal5
315.NOR    SLEEN TorjusUno-X Pro Cycling Team5
316.FRA    PAGE HugoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
317.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
318.DEN    HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
319.ITA    CONCA FilippoLotto - Soudal5
320.BEL    DECLERCQ BenjaminTeam Arkea - Samsic5
321.BEL    DE WILDE GillesSport Vlaanderen - Baloise5
322.FRA    FINE EddyCofidis5
323.USA    BARTA WilliamMovistar Team5
324.GER    BRENNER MarcoTeam DSM5
325.BEL    DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers5
326.NOR    URIANSTAD Martin BuggeUno-X Pro Cycling Team5
327.ESP    GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma5
328.LUX    WIRTGEN TomBingoal - Pauwels Sauces - WB5
329.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team5
330.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ5
331.ITA    GAZZOLI MicheleAstana Qazaqstan Team5
332.GBR    DOWSETT AlexIsrael Start-Up Nation5
333.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo5
334.HUN    PEAK BarnabasIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
335.BEL    KEUKELEIRE JensEF Education - Nippo5
336.ITA    ROSA DiegoEolo - Kometa Cycling Team5
337.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
338.ITA    MARENGO UmbertoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
339.BEL    JANSSENS JimmyAlpecin - Fenix5
340.FRA    LEDANOIS KévinTeam Arkea - Samsic5
341.ITA    MAESTRI MircoEolo - Kometa Cycling Team5
342.KAZ    GRUZDEV DmitriyAstana Qazaqstan Team5
343.NED    GESINK RobertJumbo - Visma5
344.GER    HEINSCHKE LeonTeam DSM5
345.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal5
346.GER    HESSMANN MichelJumbo - Visma5
347.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation5
348.KAZ    GIDICH YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
349.BEL    WALLAYS JelleCofidis5
350.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team5
351.ITA    RIVI SamueleEolo - Kometa Cycling Team5
352.GER    DENZ NicoTeam DSM5
353.BEL    VLIEGEN LoïcIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
354.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies5
355.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation5
356.ITA    MOSCA JacopoTrek - Segafredo5
357.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
358.FRA    FERASSE ThibaultB&B Hotels p/b KTM5
359.FRA    HIVERT JonathanB&B Hotels p/b KTM5
360.DEN    WANDAHL FrederikBora - Hansgrohe5
361.POL    WISNIOWSKI LukaszEF Education - Nippo5
362.BEL    SERRY PieterQuick Step Alpha Vinyl Team5
363.ISR    GOLDSTEIN OmerIsrael Start-Up Nation5
364.ITA    TAGLIANI FilippoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
365.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation5
366.FRA    ROLLAND PierreB&B Hotels p/b KTM5
367.NOR    JOHANNESSEN Anders HallandUno-X Pro Cycling Team5
368.DEN    JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
369.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo5
370.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo5
371.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo5
372.BEL    VAN TRICHT StanQuick Step Alpha Vinyl Team5
373.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma5
374.BEL    LIETAER EliotB&B Hotels p/b KTM5
375.ITA    GAVAZZI FrancescoEolo - Kometa Cycling Team5
376.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
377.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco5
378.ROU    GROSU Eduard-MichaelDrone Hopper - Androni Giocattoli5
379.NED    TUSVELD MartijnTeam DSM5
380.FRA    HARDY RomainTeam Arkea - Samsic5
381.LUX    WIRTGEN LucBingoal - Pauwels Sauces - WB5
382.ITA    COVILI LucaBardiani - CSF - Faizane5
383.GBR    DONOVAN MarkTeam DSM5
384.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic5
385.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team5
386.FRA    CABOT JérémyTotalEnergies5
387.BEL    VAN LERBERGHE BertQuick Step Alpha Vinyl Team5
388.FRA    ZINGLE AxelCofidis5
389.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ5
390.DEN    PEDERSEN Casper PhillipTeam DSM5
391.AUS    HAMILTON ChrisTeam DSM5
392.AUS    MEYER CameronTeam BikeExchange - Jayco5
393.DEN    HULGAARD MortenUno-X Pro Cycling Team5
394.GBR    CARR SimonEF Education - Nippo5
395.AUS    VINE JayAlpecin - Fenix5
396.AUT    PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe5
397.USA    CRADDOCK LawsonTeam BikeExchange - Jayco5
398.ITA    BARONCINI FilippoTrek - Segafredo5
399.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM5
400.FRA    THOMAS BenjaminCofidis5
401.ITA    CIMOLAI DavideCofidis5
402.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation5
403.GBR    SHAW JamesEF Education - Nippo5
404.GBR    WILLIAMS StephenBahrain Victorious5
405.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates5
406.EST    LAUK Karl PatrickBingoal - Pauwels Sauces - WB5
407.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates5
408.FRA    RENARD AlexisCofidis5
409.NED    OOMEN SamJumbo - Visma5
410.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal5
411.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal5
412.ITA    VILLELLA DavideCofidis5
413.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis5
414.COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanDrone Hopper - Androni Giocattoli5
415.ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianTotalEnergies5
416.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma5
417.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
418.NOR    HALVORSEN KristofferUno-X Pro Cycling Team5
419.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
420.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers5
421.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team5
422.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies5
423.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
424.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
425.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious5
426.ITA    ZANA FilippoBardiani - CSF - Faizane5
427.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation5
428.RSA    GIBBONS RyanUAE Team Emirates5
429.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation5
430.NED    WELTEN BramGroupama - FDJ5
431.ITA    DE MARCHI AlessandroIsrael Start-Up Nation5
432.FRA    CAVAGNA RémiQuick Step Alpha Vinyl Team5
433.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team5
434.ESP    SERRANO RODRIGUEZ GonzaloMovistar Team5
435.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM5
436.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma5
437.USA    KUSS SeppJumbo - Visma5
438.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe5
439.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates5
440.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious5
441.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe5
442.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team5
443.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious5
444.COL    URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo5
445.ITA    CATTANEO MattiaQuick Step Alpha Vinyl Team5
446.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis5
447.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team5
448.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers5


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen