Nevenrankings | Stand Groot Geschut |
Rang | Renner | Team | Score | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VAN DER POEL Mathieu | Alpecin - Deceuninck | 414 | |||||
2. | PEDERSEN Mads | Lidl - Trek | 385 | |||||
3. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Deceuninck | 376 | |||||
4. | POGACAR Tadej | UAE Team Emirates | 365 | |||||
5. | MOHORIC Matej | Bahrain Victorious | 240 | |||||
6. | STUYVEN Jasper | Lidl - Trek | 217 | |||||
7. | VAN GILS Maxim | Lotto - Dstny | 202 | |||||
8. | SKUJINS Toms | Lidl - Trek | 195 | |||||
9. | MATTHEWS Michael | Team Jayco - AlUla | 175 | |||||
10. | PIDCOCK Thomas | INEOS Grenadiers | 150 | |||||
11. | WELLENS Tim | UAE Team Emirates | 131 | |||||
12. | BETTIOL Alberto | EF Education - EasyPost | 124 | |||||
13. | KOOIJ Olav | Team Visma - Lease a Bike | 114 | |||||
14. | MEEUS Jordi | Bora - Hansgrohe | 112 | |||||
15. | VAN AERT Wout | Team Visma - Lease a Bike | 112 | |||||
16. | COSNEFROY Benoît | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 100 | |||||
17. | GIRMAY HAILU Biniam | Intermarché - Wanty | 93 | |||||
18. | MILAN Jonathan | Lidl - Trek | 91 | |||||
19. | JORGENSON Matteo | Team Visma - Lease a Bike | 86 | |||||
20. | NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel | INEOS Grenadiers | 81 | |||||
21. | TRENTIN Matteo | Tudor Pro Cycling Team | 81 | |||||
22. | POLITT Nils | UAE Team Emirates | 75 | |||||
23. | ALAPHILIPPE Julian | Soudal - Quick Step | 75 | |||||
24. | ALBANESE Vincenzo | Arkea - B&B Hotels | 73 | |||||
25. | FORMOLO Davide | Movistar Team | 66 | |||||
26. | KÜNG Stefan | Groupama - FDJ | 66 | |||||
27. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Mobility | 61 | |||||
28. | MARTINEZ Lenny | Groupama - FDJ | 58 | |||||
29. | MERLIER Tim | Soudal - Quick Step | 58 | |||||
30. | NAESEN Oliver | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 56 | |||||
31. | ZANA Filippo | Team Jayco - AlUla | 52 | |||||
32. | GROENEWEGEN Dylan | Team Jayco - AlUla | 52 | |||||
33. | KIRSCH Alex | Lidl - Trek | 51 | |||||
34. | STRONG Corbin | Israel - Premier Tech | 49 | |||||
35. | PEDERSEN Casper Phillip | Soudal - Quick Step | 47 | |||||
36. | ASGREEN Kasper | Soudal - Quick Step | 47 | |||||
37. | SOBRERO Matteo | Bora - Hansgrohe | 46 | |||||
38. | LAPORTE Christophe | Team Visma - Lease a Bike | 46 | |||||
39. | PITHIE Laurence | Groupama - FDJ | 44 | |||||
40. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 40 | |||||
41. | BISSEGGER Stefan | EF Education - EasyPost | 40 | |||||
42. | VAN EETVELT Lennert | Lotto - Dstny | 40 | |||||
43. | MOZZATO Luca | Arkea - B&B Hotels | 39 | |||||
44. | WRIGHT Fred | Bahrain Victorious | 37 | |||||
45. | HEALY Ben | EF Education - EasyPost | 35 | |||||
46. | CLARKE Simon | Israel - Premier Tech | 33 | |||||
47. | VAN MOER Brent | Lotto - Dstny | 30 | |||||
48. | MADOUAS Valentin | Groupama - FDJ | 29 | |||||
49. | MAYRHOFER Marius | Tudor Pro Cycling Team | 28 | |||||
50. | SHEFFIELD Magnus | INEOS Grenadiers | 28 | |||||
51. | BUSATTO Francesco | Intermarché - Wanty | 27 | |||||
52. | LAZKANO LOPEZ Oier | Movistar Team | 27 | |||||
53. | PACHER Quentin | Groupama - FDJ | 26 | |||||
54. | LIENHARD Fabian | Groupama - FDJ | 24 | |||||
55. | DE PESTEL Sander | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 23 | |||||
56. | BJERG Mikkel | UAE Team Emirates | 23 | |||||
57. | REX Laurenz | Intermarché - Wanty | 21 | |||||
58. | HALLER Marco | Bora - Hansgrohe | 20 | |||||
59. | PASQUALON Andrea | Bahrain Victorious | 20 | |||||
60. | CANAL BLANCO Carlos | Movistar Team | 20 | |||||
61. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 20 | |||||
62. | SHEEHAN Riley | Israel - Premier Tech | 19 | |||||
63. | VENDRAME Andrea | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 19 | |||||
64. | VELASCO Simone | Astana Qazaqstan Team | 19 | |||||
65. | BARDET Romain | Team DSM-Firmenich - PostNL | 19 | |||||
66. | TILLER Rasmus Fossum | Uno-X Mobility | 18 | |||||
67. | SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo | Movistar Team | 17 | |||||
68. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 17 | |||||
69. | VALTER Attila | Team Visma - Lease a Bike | 17 | |||||
70. | TRONCHON Bastien | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 16 | |||||
71. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 16 | |||||
72. | KÄMNA Lennard | Bora - Hansgrohe | 16 | |||||
73. | BOASSON HAGEN Edvald | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 15 | |||||
74. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 15 | |||||
75. | LE BERRE Mathis | Arkea - B&B Hotels | 15 | |||||
76. | VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael | EF Education - EasyPost | 15 | |||||
77. | FEDOROV Yevgeniy | Astana Qazaqstan Team | 15 | |||||
78. | SMITH Dion | Intermarché - Wanty | 15 | |||||
79. | MILESI Lorenzo | Movistar Team | 15 | |||||
80. | HOULE Hugo | Israel - Premier Tech | 15 | |||||
81. | DE BONDT Dries | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 15 | |||||
82. | VERMEERSCH Gianni | Alpecin - Deceuninck | 15 | |||||
83. | ASKEY Lewis | Groupama - FDJ | 15 | |||||
84. | DENZ Nico | Bora - Hansgrohe | 15 | |||||
85. | VAUQUELIN Kévin | Arkea - B&B Hotels | 15 | |||||
86. | ZIMMERMANN Georg | Intermarché - Wanty | 15 | |||||
87. | KRAGH ANDERSEN Søren | Alpecin - Deceuninck | 15 | |||||
88. | HOELGAARD Markus | Uno-X Mobility | 14 | |||||
89. | RENARD Alexis | Cofidis | 13 | |||||
90. | TEUNS Dylan | Israel - Premier Tech | 13 | |||||
91. | LAMPAERT Yves | Soudal - Quick Step | 13 | |||||
92. | CAMPENAERTS Victor | Lotto - Dstny | 12 | |||||
93. | DUJARDIN Sandy | TotalEnergies | 12 | |||||
94. | DE BUYST Jasper | Lotto - Dstny | 12 | |||||
95. | VERMAERKE Kevin | Team DSM-Firmenich - PostNL | 11 | |||||
96. | EIKING Odd Christian | Uno-X Mobility | 10 | |||||
97. | CRAPS Lars | Team Flanders - Baloise | 10 | |||||
98. | VANDENSTORME Dylan | Team Flanders - Baloise | 10 | |||||
99. | MALECKI Kamil | Q36.5 Pro Cycling Team | 10 | |||||
100. | CHAMPION Thomas | Cofidis | 10 | |||||
101. | RAISBERG Nadav | Israel - Premier Tech | 10 | |||||
102. | SCOTSON Miles | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
103. | BRUN Nils | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
104. | LEVY William Blume | Uno-X Mobility | 10 | |||||
105. | MIHOLJEVIC Fran | Bahrain Victorious | 10 | |||||
106. | SAMITIER SAMITIER Sergio | Movistar Team | 10 | |||||
107. | GERMANI Lorenzo | Groupama - FDJ | 10 | |||||
108. | HOLLMANN Juri | Alpecin - Deceuninck | 10 | |||||
109. | JACOBS Johan | Movistar Team | 10 | |||||
110. | GIBBONS Ryan | Lidl - Trek | 10 | |||||
111. | QUARTUCCI Lorenzo | Corratec | 10 | |||||
112. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 10 | |||||
113. | GESCHKE Simon | Cofidis | 10 | |||||
114. | CHRISTEN Fabio | Q36.5 Pro Cycling Team | 10 | |||||
115. | DE MARCHI Alessandro | Team Jayco - AlUla | 10 | |||||
116. | VAN DIJKE Mick | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
117. | MOSCA Jacopo | Lidl - Trek | 10 | |||||
118. | DURBRIDGE Luke | Team Jayco - AlUla | 10 | |||||
119. | MORGADO Antonio Tomas | UAE Team Emirates | 10 | |||||
120. | GOVEKAR Matevz | Bahrain Victorious | 10 | |||||
121. | PLUIMERS Rick | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
122. | SWEENY Harrison | EF Education - EasyPost | 10 | |||||
123. | HAMILTON Christopher | Team DSM-Firmenich - PostNL | 10 | |||||
124. | NORSGAARD JØRGENSEN Mathias | Movistar Team | 10 | |||||
125. | LE GAC Olivier | Groupama - FDJ | 10 | |||||
126. | RUTSCH Jonas | EF Education - EasyPost | 10 | |||||
127. | MEURISSE Xandro | Alpecin - Deceuninck | 10 | |||||
128. | LAMPERTI Luke | Soudal - Quick Step | 10 | |||||
129. | SBARAGLI Kristian | Corratec | 10 | |||||
130. | BYSTRØM Sven Erik | Groupama - FDJ | 10 | |||||
131. | VAN DIJKE Tim | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
132. | EENKHOORN Pascal | Lotto - Dstny | 10 | |||||
133. | PAGE Hugo | Intermarché - Wanty | 10 | |||||
134. | BOL Cees | Astana Qazaqstan Team | 10 | |||||
135. | WALSCHEID Maximilian | Team Jayco - AlUla | 10 | |||||
136. | TEUNISSEN Mike | Intermarché - Wanty | 10 | |||||
137. | VAN POPPEL Danny | Bora - Hansgrohe | 10 | |||||
138. | DEMARE Arnaud | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
139. | ZINGLE Axel | Cofidis | 10 | |||||
140. | DE LIE Arnaud | Lotto - Dstny | 10 | |||||
141. | HIRSCHI Marc | UAE Team Emirates | 10 | |||||
142. | CORT NIELSEN Magnus | Uno-X Mobility | 9 | |||||
143. | DE PRETTO Davide | Team Jayco - AlUla | 8 | |||||
144. | PETERS Nans | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 8 | |||||
145. | PARISINI Nicolo | Q36.5 Pro Cycling Team | 7 | |||||
146. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty | 7 | |||||
147. | ALLEGAERT Piet | Cofidis | 6 | |||||
148. | VERMOTE Julien | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
149. | REINDERINK Pepijn | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
150. | MUÑOZ LLANA Francisco | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
151. | EDDY Patrick | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
152. | TSARENKO Kyrylo | Corratec | 5 | |||||
153. | HERZOG Emil | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
154. | DE MEESTER Luca | Bingoal - WB | 5 | |||||
155. | LÜHRS Luis-Joe | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
156. | TODOME Yuhi | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
157. | GOMEZ BECERRA German Dario | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
158. | GUARNIERI Jacopo | Lotto - Dstny | 5 | |||||
159. | DARBELLAY Valentin | Corratec | 5 | |||||
160. | PICKRELL Riley | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
161. | VAN DER BEKEN Aaron | Bingoal - WB | 5 | |||||
162. | ERIKSSON Jacob | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
163. | RANGEL COSTA Vinicius | Movistar Team | 5 | |||||
164. | WIRTGEN Luc | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
165. | MONK Cyrus | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
166. | MORO Manlio | Movistar Team | 5 | |||||
167. | CHANGIZI Sebastian Kolze | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
168. | VAN HOECKE Gijs | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
169. | PAQUOT Tom | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
170. | BRUTTOMESSO Alberto | Bahrain Victorious | 5 | |||||
171. | TUSVELD Martijn | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
172. | ROWE Luke | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
173. | GRIGNARD Sébastien | Lotto - Dstny | 5 | |||||
174. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Uno-X Mobility | 5 | |||||
175. | RIOU Alan | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
176. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
177. | DESAL Cériel | Bingoal - WB | 5 | |||||
178. | VERGAERDE Otto | Lidl - Trek | 5 | |||||
179. | VAN ROOY Kenneth | Bingoal - WB | 5 | |||||
180. | DE POOTER Dries | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
181. | HÄNNINEN Jaakko | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
182. | SAJNOK Szymon | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
183. | LUDVIGSSON Tobias | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
184. | KRIEGER Alexander | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
185. | LONARDI Giovanni | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
186. | CONCA Filippo | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
187. | COMBAUD Romain | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
188. | TORRES BARCELO Albert | Movistar Team | 5 | |||||
189. | OWSIAN Lukasz | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
190. | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | 5 | |||||
191. | MARIS Elias | Team Flanders - Baloise | 5 | |||||
192. | GAROFOLI Gianmarco | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
193. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Mobility | 5 | |||||
194. | LEYSEN Senne | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
195. | GELDERS Gil | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
196. | BALLERSTEDT Maurice | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
197. | BAIS Mattia | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
198. | SEVILLA LOPEZ Diego Pablo | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
199. | WOOD Harrison | Cofidis | 5 | |||||
200. | MÄRKL Niklas | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
201. | VAN DER SANDE Tosh | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
202. | MOSCON Gianni | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
203. | BUGGE Martin Urianstad | Uno-X Mobility | 5 | |||||
204. | RUSSO Clément | Groupama - FDJ | 5 | |||||
205. | SLOCK Liam | Lotto - Dstny | 5 | |||||
206. | EDVARDSEN-FREDHEIM Stian | Uno-X Mobility | 5 | |||||
207. | PORTER Rudy | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
208. | DEBEAUMARCHE Nicolas | Cofidis | 5 | |||||
209. | AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
210. | WILKSCH Hannes | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
211. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 5 | |||||
212. | KELEMEN Petr | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
213. | REINDERS Elmar | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
214. | CIMOLAI Davide | Movistar Team | 5 | |||||
215. | MURGANO Marco | Corratec | 5 | |||||
216. | CERNY Josef | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
217. | DILLIER Silvan | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
218. | ZOCCARATO Samuele | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
219. | WARBASSE Larry | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
220. | GOGL Michael | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
221. | DEKKER David | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
222. | BITTNER Pavel | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
223. | STEIMLE Jannik | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
224. | MARTINELLI Alessio | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
225. | O'BRIEN Kelland | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
226. | BERCKMOES Jenno | Lotto - Dstny | 5 | |||||
227. | BOIVIN Guillaume | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
228. | STAUNE-MITTET Johannes | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
229. | NOVAK Domen | UAE Team Emirates | 5 | |||||
230. | JEANNIERE Emilien | TotalEnergies | 5 | |||||
231. | VAN BOVEN Luca | Bingoal - WB | 5 | |||||
232. | HUBY Antoine | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
233. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
234. | BONIFAZIO Niccolo | Corratec | 5 | |||||
235. | LAPEIRA Paul | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
236. | GABBURO Davide | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
237. | TRATNIK Jan | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
238. | LASTRA MARTINEZ Jonathan | Cofidis | 5 | |||||
239. | DEL TORO ROMERO Isaac | UAE Team Emirates | 5 | |||||
240. | WARLOP Jordi | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
241. | AFFINI Edoardo | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
242. | CONTI Valerio | Corratec | 5 | |||||
243. | REICHENBACH Sébastien | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
244. | MULLEN Ryan | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
245. | FRETIN Milan | Cofidis | 5 | |||||
246. | OLDANI Stefano | Cofidis | 5 | |||||
247. | DE GENDT Aimé | Cofidis | 5 | |||||
248. | GACHIGNARD Thomas | TotalEnergies | 5 | |||||
249. | SYRITSA Gleb | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
250. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
251. | COVI Alessandro | UAE Team Emirates | 5 | |||||
252. | VAN LERBERGHE Bert | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
253. | ERIKSSON Lucas | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
254. | GAUTHERAT Pierre | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
255. | BRAET Vito | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
256. | HAMILTON Lucas | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
257. | TONELLI Alessandro | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
258. | KANTER Max | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
259. | ARNDT Nikias | Bahrain Victorious | 5 | |||||
260. | BAIS Davide | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
261. | GAMPER Patrick | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
262. | VAN DEN BROEK Frank | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
263. | MARCELLUSI Martin | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
264. | BARONCINI Filippo | UAE Team Emirates | 5 | |||||
265. | FUGLSANG Jakob | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
266. | BALDACCINI Davide | Corratec | 5 | |||||
267. | SHAW James | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
268. | HONORE Mikkel Frølich | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
269. | OLIVEIRA Rui Filipe Alves | UAE Team Emirates | 5 | |||||
270. | MIHKELS Madis | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
271. | MAGLI Filippo | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
272. | VAN UDEN Casper | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
273. | HOOLE Daan | Lidl - Trek | 5 | |||||
274. | MAESTRI Mirco | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
275. | LAURANCE Axel | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
276. | CURRIE Logan | Lotto - Dstny | 5 | |||||
277. | GUERNALEC Thibault | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
278. | SCHELLING Ide | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
279. | VANSEVENANT Mauri | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
280. | BARRENETXEA GOLZARRI Jon | Movistar Team | 5 | |||||
281. | LEMMEN Bart | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
282. | OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes | Movistar Team | 5 | |||||
283. | SWIFT Connor | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
284. | BONNEU Kamiel | Team Flanders - Baloise | 5 | |||||
285. | WATSON Samuel | Groupama - FDJ | 5 | |||||
286. | ALEOTTI Giovanni | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
287. | HERMANS Quinten | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
288. | CALMEJANE Lilian | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
289. | VACEK Mathias | Lidl - Trek | 5 | |||||
290. | TAMINIAUX Lionel | Lotto - Dstny | 5 | |||||
291. | MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
292. | BEULLENS Cédric | Lotto - Dstny | 5 | |||||
293. | TRAEEN Torstein | Bahrain Victorious | 5 | |||||
294. | TURGIS Anthony | TotalEnergies | 5 | |||||
295. | ZANONCELLO Enrico | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
296. | KIELICH Timo | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
297. | DVERSNES Fredrik | Uno-X Mobility | 5 | |||||
298. | SCARONI Christian | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
299. | CHAMPOUSSIN Clément | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
300. | PLAPP Lucas | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
301. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
302. | DEGENKOLB John | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
303. | GARCIA CORTINA Ivan | Movistar Team | 5 | |||||
304. | WILLIAMS Stephen | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
305. | VENTURINI Clément | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
306. | VAN GESTEL Dries | TotalEnergies | 5 | |||||
307. | CATTANEO Mattia | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
308. | TULETT Ben | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
309. | VAN BAARLE Dylan | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
310. | THEUNS Edward | Lidl - Trek | 5 | |||||
311. | HIGUITA GARCIA Sergio Andres | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
312. | KWIATKOWSKI Michal | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
313. | KAMP Alexander | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
314. | CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
315. | VERNON Ethan | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
316. | VAN DEN BERG Marijn | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
317. | CAVAGNA Rémi | Movistar Team | 5 | |||||
318. | ULISSI Diego | UAE Team Emirates | 5 | |||||
319. | KRISTOFF Alexander | Uno-X Mobility | 5 | |||||
320. | WAERENSKJOLD Søren | Uno-X Mobility | 5 | |||||
321. | BAGIOLI Andrea | Lidl - Trek | 5 | |||||
322. | LUTSENKO Alexey | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
323. | GREGOIRE Romain | Groupama - FDJ | 5 | |||||
324. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
325. | MARTIN Guillaume | Cofidis | 5 | |||||
326. | BENOOT Tiesj | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
327. | POWLESS Neilson | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
328. | GANNA Filippo | INEOS Grenadiers | 5 |
29/03/2024 - Opmerkingen en suggesties
kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen