Nevenrankings Stand Grote Rondes

Rang Renner Team Score
1.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix209
2.ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroTrek - Segafredo202
3.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ195
4.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux160
5.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates105
6.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team102
7.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe80
8.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma77
9.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM77
10.BEL    DE GENDT ThomasLotto - Soudal70
11.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe70
12.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix70
13.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco70
14.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo60
15.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal53
16.FRA    BARDET RomainTeam DSM48
17.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers48
18.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane40
19.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma40
20.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux40
21.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe37
22.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation35
23.ITA    CONSONNI SimoneCofidis34
24.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma32
25.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team32
26.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious30
27.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux27
28.ESP    ARCAS PEÑA JorgeMovistar Team25
29.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates25
30.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious17
31.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates16
32.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal15
33.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal15
34.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco15
35.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo15
36.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team15
37.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious15
38.DEN    CORT NIELSEN MagnusEF Education - Nippo15
39.ITA    MARECZKO JakubAlpecin - Fenix10
40.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team10
41.COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious10
42.GBR    TULETT BenINEOS Grenadiers10
43.ITA    VILLELLA DavideCofidis10
44.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team10
45.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team10
46.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux7
47.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma7
48.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe5
49.AUS    HAMILTON LucasTeam BikeExchange - Jayco5
50.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team4
51.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane3
52.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli3
53.NED    POELS WoutBahrain Victorious3
54.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team3
55.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates3
56.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM2
57.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis2
58.BEL    NAESEN LawrenceAg2r - Citroën Team1
59.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team1
60.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma1
61.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo1


19/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen