Nevenrankings Stand Kleine Rondes

Rang Renner Team Score
1.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates688
2.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe646
3.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma574
4.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers475
5.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates385
6.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious361
7.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma353
8.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe335
9.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers325
10.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis315
11.COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderTeam Arkea - Samsic294
12.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates293
13.AUS    O'CONNOR BenAg2r - Citroën Team274
14.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco263
15.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team262
16.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious247
17.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma231
18.ITA    CARUSO DamianoBahrain Victorious230
19.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers202
20.GER    GESCHKE SimonCofidis199
21.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe195
22.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious180
23.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma171
24.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team167
25.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis160
26.AUS    PORTE RichieINEOS Grenadiers151
27.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ148
28.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers142
29.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates138
30.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM137
31.NED    KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma134
32.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers124
33.BEL    CRAS SteffLotto - Soudal123
34.FRA    BARDET RomainTeam DSM114
35.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix113
36.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates112
37.AUS    HAIG JackBahrain Victorious112
38.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers106
39.AUS    GROVES KadenTeam BikeExchange - Jayco104
40.COL    URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo101
41.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious100
42.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious99
43.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma96
44.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team96
45.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ94
46.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo94
47.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM93
48.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team91
49.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo88
50.USA    POWLESS NeilsonEF Education - Nippo88
51.POL    MAJKA RafalUAE Team Emirates87
52.FRA    BOUCHARD GeoffreyAg2r - Citroën Team85
53.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma82
54.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team79
55.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers77
56.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team77
57.COL    RUBIO REYES Einer AugustoMovistar Team75
58.CAN    WOODS MichaelIsrael Start-Up Nation73
59.NOR    TRAEEN TorsteinUno-X Pro Cycling Team68
60.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic65
61.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation61
62.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ59
63.NED    OOMEN SamJumbo - Visma59
64.USA    KUSS SeppJumbo - Visma59
65.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies57
66.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team55
67.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix55
68.FRA    LAFAY VictorCofidis52
69.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team52
70.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco52
71.ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroTrek - Segafredo51
72.NZL    BEVIN PatrickIsrael Start-Up Nation50
73.FRA    BURGAUDEAU MathieuTotalEnergies50
74.NED    POELS WoutBahrain Victorious49
75.GBR    THOMAS GeraintINEOS Grenadiers49
76.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates49
77.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux48
78.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team48
79.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo47
80.AUT    GALL FelixAg2r - Citroën Team45
81.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal45
82.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo45
83.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team45
84.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ45
85.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious41
86.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo41
87.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM40
88.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team40
89.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies36
90.ESP    NAVARRO GARCIA DanielBurgos - BH36
91.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team36
92.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates36
93.CZE    VACEK MathiasGazprom - RusVelo35
94.AUS    HARPER ChrisJumbo - Visma35
95.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM35
96.ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianTotalEnergies35
97.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe35
98.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation34
99.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix33
100.ESP    ABERASTURI IZAGA JonTrek - Segafredo33
101.FRA    COQUARD BryanCofidis33
102.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux32
103.RSA    MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux32
104.HUN    VALTER AttilaGroupama - FDJ32
105.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo32
106.FRA    GAUDU DavidGroupama - FDJ32
107.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ31
108.USA    QUINN SeanEF Education - Nippo28
109.AUT    GROSSSCHARTNER FelixBora - Hansgrohe27
110.ESP    BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA26
111.ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA OscarMovistar Team26
112.ESP    LASTRA MARTINEZ JonathanCaja Rural - Seguros RGA26
113.ITA    FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team26
114.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team26
115.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo26
116.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team25
117.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates25
118.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team24
119.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team24
120.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe24
121.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team23
122.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
123.SUI    BADILATTI MatteoGroupama - FDJ22
124.ITA    COLBRELLI SonnyBahrain Victorious22
125.ESP    BIZKARRA ETXEGIBEL MikelEuskaltel - Euskadi21
126.COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAstana Qazaqstan Team20
127.FRA    CAVAGNA RémiQuick Step Alpha Vinyl Team19
128.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers19
129.USA    JORGENSON MatteoMovistar Team18
130.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco18
131.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates18
132.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team18
133.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane17
134.RUS    STRAKHOV DmitryGazprom - RusVelo17
135.FRA    MOLARD RudyGroupama - FDJ17
136.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma17
137.GER    PALZER AntonBora - Hansgrohe16
138.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo16
139.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates16
140.FRA    ELISSONDE KennyTrek - Segafredo16
141.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux16
142.GBR    DOWSETT AlexIsrael Start-Up Nation15
143.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo15
144.CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyINEOS Grenadiers15
145.COL    HENAO GOMEZ SebastianAstana Qazaqstan Team15
146.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco15
147.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation15
148.ITA    CIMOLAI DavideCofidis15
149.AUS    HOWSON DamienTeam BikeExchange - Jayco15
150.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal15
151.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
152.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM15
153.POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos SimoesMovistar Team15
154.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team15
155.ITA    MALUCELLI MatteoGazprom - RusVelo14
156.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team14
157.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team14
158.GBR    TULETT BenINEOS Grenadiers14
159.ITA    VILLELLA DavideCofidis14
160.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
161.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic14
162.AUS    BERWICK SebastianIsrael Start-Up Nation13
163.ESP    MARTIN SANZ GotzonEuskaltel - Euskadi13
164.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team13
165.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco13
166.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco13
167.ESP    ROMO OLIVER JavierAstana Qazaqstan Team12
168.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates12
169.GER    ARNDT NikiasTeam DSM12
170.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma12
171.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation12
172.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
173.POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAE Team Emirates11
174.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma11
175.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies11
176.CZE    HIRT JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux11
177.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers11
178.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates10
179.ITA    RASTELLI LucaBardiani - CSF - Faizane10
180.NZL    BEWLEY SamTeam BikeExchange - Jayco10
181.COL    CAÑAVERAL VARGAS JonathanBardiani - CSF - Faizane10
182.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
183.ITA    GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ10
184.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane10
185.USA    BARTA WilliamMovistar Team10
186.NED    SINKELDAM RamonGroupama - FDJ10
187.GER    SCHWARZMANN MichaelLotto - Soudal10
188.ESP    GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma10
189.ESP    TORRES BARCELO AlbertMovistar Team10
190.LTU    KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ10
191.DEN    PRICE-PEJTERSEN JohanBahrain Victorious10
192.BEL    ARMEE SanderCofidis10
193.NED    GESINK RobertJumbo - Visma10
194.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation10
195.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team10
196.NOR    HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM10
197.ETH    GRMAY Tsgabu GebremaryamTeam BikeExchange - Jayco10
198.BEL    HUYS LaurensIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
199.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal10
200.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo10
201.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma10
202.ESP    SAMITIER SAMITIER SergioMovistar Team10
203.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team10
204.FRA    BERTHET ClémentAg2r - Citroën Team10
205.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic10
206.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation10
207.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team10
208.NED    TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo10
209.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma10
210.FRA    BERNARD JulienTrek - Segafredo10
211.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers10
212.ARG    SEPULVEDA EduardoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
213.ERI    KUDUS Merhawi GebremedhinEF Education - Nippo10
214.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo10
215.NZL    BENNETT GeorgeUAE Team Emirates10
216.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates10
217.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic10
218.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix10
219.AUT    KONRAD PatrickBora - Hansgrohe10
220.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies10
221.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team10
222.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe10
223.RUS    KOCHETKOV PavelGazprom - RusVelo9
224.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation9
225.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious9
226.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team9
227.GBR    CARTHY HughEF Education - Nippo9
228.ITA    MASNADA FaustoQuick Step Alpha Vinyl Team9
229.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team8
230.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe8
231.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation8
232.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies8
233.ESP    HERRADA LOPEZ JesusCofidis8
234.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux8
235.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo8
236.AUS    CLARKE SimonIsrael Cycling Academy7
237.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal7
238.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ7
239.VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoCaja Rural - Seguros RGA7
240.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies7
241.FRA    ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ7
242.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team7
243.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ7
244.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team7
245.GER    KANTER MaxMovistar Team6
246.ESP    HERRADA LOPEZ JoseCofidis6
247.GER    STEINHAUSER GeorgEF Education - Nippo6
248.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo6
249.ECU    CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderDrone Hopper - Androni Giocattoli6
250.ITA    CONSONNI SimoneCofidis6
251.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe6
252.SUI    THIEBAUD ValèreUnknown5
253.SUI    BRUN NilsTudor Pro Cycling Team5
254.SUI    LILLO DarioUnknown5
255.SUI    DEBONS AntoineUnknown5
256.SUI    COLOMBO FilippoTudor Pro Cycling Team5
257.SUI    VOISARD YannisTudor Pro Cycling Team5
258.SUI    FLÜCKIGER MathiasUnknown5
259.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma5
260.ITA    NIBALI AntonioAstana Qazaqstan Team5
261.ESP    ARRIETA LIZARRAGA IgorEquipo Kern Pharma5
262.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM5
263.DEN    EGHOLM JakobTrek - Segafredo5
264.ESP    BRUSTENGA MASAGUE MarcTrek - Segafredo5
265.BEL    VERSCHAEVE ViktorLotto - Soudal5
266.ESP    RUIZ SEDANO IbonEquipo Kern Pharma5
267.AUS    JONES TajIsrael Start-Up Nation5
268.BEL    VERVLOESEM XandresLotto - Soudal5
269.FRA    DELACROIX ThéoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
270.ESP    GARCIA PIERNA CarlosEquipo Kern Pharma5
271.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM5
272.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation5
273.ITA    ZARDINI EdoardoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
274.FRA    PARET-PEINTRE ValentinAg2r - Citroën Team5
275.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers5
276.ECU    CAICEDO CEPEDA Jonathan KleverEF Education - Nippo5
277.ITA    BAIS DavideEolo - Kometa Cycling Team5
278.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious5
279.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team5
280.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
281.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal5
282.FRA    CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team5
283.GBR    HOLMES MatthewLotto - Soudal5
284.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
285.DEN    HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
286.AUS    SCOTSON CallumTeam BikeExchange - Jayco5
287.FRA    CHAMPION ThomasCofidis5
288.FRA    PETERS NansAg2r - Citroën Team5
289.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix5
290.GER    BRENNER MarcoTeam DSM5
291.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious5
292.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team5
293.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo5
294.BEL    DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers5
295.SLO    NOVAK DomenBahrain Victorious5
296.ESP    CUADRADO RUIZ DE GAUNA UnaiEuskaltel - Euskadi5
297.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team5
298.FRA    EDET NicolasTeam Arkea - Samsic5
299.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ5
300.FRA    ROUX AnthonyGroupama - FDJ5
301.AUS    EDMONDSON AlexanderTeam BikeExchange - Jayco5
302.NZL    ARCHBOLD ShaneBora - Hansgrohe5
303.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal5
304.RUS    ROVNY IvanGazprom - RusVelo5
305.ESP    CANAL BLANCO CarlosEuskaltel - Euskadi5
306.GBR    FROOME ChrisIsrael Start-Up Nation5
307.AUT    MÜHLBERGER GregorMovistar Team5
308.NOR    JANSEN Amund GrøndahlTeam BikeExchange - Jayco5
309.FIN    HÄNNINEN JaakkoAg2r - Citroën Team5
310.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic5
311.ESP    NICOLAU BELTRAN JoelCaja Rural - Seguros RGA5
312.SUI    BOHLI TomCofidis5
313.ESP    ARCAS PEÑA JorgeMovistar Team5
314.BEL    STEELS StijnQuick Step Alpha Vinyl Team5
315.ITA    ROSA DiegoEolo - Kometa Cycling Team5
316.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
317.ITA    MARENGO UmbertoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
318.CAN    DUCHESNE AntoineGroupama - FDJ5
319.ESP    BOU COMPANY JoanEuskaltel - Euskadi5
320.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM5
321.ITA    MAESTRI MircoEolo - Kometa Cycling Team5
322.GER    HESSMANN MichelJumbo - Visma5
323.ESP    LOPEZ FUENTES DiegoEquipo Kern Pharma5
324.BEL    FRISON FrederikLotto - Soudal5
325.COL    CAMARGO PINEDA Diego AndresEF Education - Nippo5
326.KAZ    GIDICH YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
327.BEL    PLANCKAERT EdwardAlpecin - Fenix5
328.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
329.GER    DENZ NicoTeam DSM5
330.GER    ZWIEHOFF BenBora - Hansgrohe5
331.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team5
332.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation5
333.BEL    DEVENYNS DriesQuick Step Alpha Vinyl Team5
334.ESP    PEÑALVER ANIORTE ManuelBurgos - BH5
335.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
336.NZL    STEWART CampbellTeam BikeExchange - Jayco5
337.DEN    WANDAHL FrederikBora - Hansgrohe5
338.NZL    SCULLY TomEF Education - Nippo5
339.ITA    KONYCHEV AlexanderTeam BikeExchange - Jayco5
340.ITA    LONARDI GiovanniEolo - Kometa Cycling Team5
341.NED    BOL JetseBurgos - BH5
342.KAZ    NATAROV YuriyAstana Qazaqstan Team5
343.ITA    OSS DanielTotalEnergies5
344.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo5
345.DEN    JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
346.POL    BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe5
347.USA    WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team5
348.COL    OSORIO CARVAJAL AlejandroBahrain Victorious5
349.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo5
350.BEL    VAN TRICHT StanQuick Step Alpha Vinyl Team5
351.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic5
352.ITA    GAVAZZI FrancescoEolo - Kometa Cycling Team5
353.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM5
354.ESP    OKAMIKA BENGOETXEA AnderBurgos - BH5
355.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo5
356.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
357.ITA    TIBERI AntonioTrek - Segafredo5
358.BEL    VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team5
359.KAZ    PRONSKIY VadimAstana Qazaqstan Team5
360.NED    TUSVELD MartijnTeam DSM5
361.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli5
362.KAZ    ZEITS AndreyAstana Qazaqstan Team5
363.ITA    CONTI ValerioAstana Qazaqstan Team5
364.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco5
365.AUS    O'BRIEN KellandTeam BikeExchange - Jayco5
366.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe5
367.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis5
368.FRA    VENTURINI ClémentAg2r - Citroën Team5
369.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies5
370.ITA    ZOCCARATO SamueleBardiani - CSF - Faizane5
371.ITA    COVILI LucaBardiani - CSF - Faizane5
372.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious5
373.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic5
374.ESP    SOTO GUIRAO Antonio JesusEuskaltel - Euskadi5
375.AUT    BAYER TobiasAlpecin - Fenix5
376.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic5
377.FRA    CABOT JérémyTotalEnergies5
378.GBR    KNOX JamesQuick Step Alpha Vinyl Team5
379.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team5
380.FRA    RIOU AlanTeam Arkea - Samsic5
381.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ5
382.DEN    PEDERSEN Casper PhillipTeam DSM5
383.ESP    CASTROVIEJO NICOLAS JonathanINEOS Grenadiers5
384.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix5
385.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic5
386.AUS    HAMILTON ChrisTeam DSM5
387.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies5
388.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane5
389.ESP    BERRADE FERNANDEZ UrkoEquipo Kern Pharma5
390.CZE    SCHLEGEL MichalCaja Rural - Seguros RGA5
391.CZE    KUKRLE MichaelGazprom - RusVelo5
392.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
393.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ5
394.USA    DOMBROWSKI Joseph LloydAstana Qazaqstan Team5
395.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix5
396.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers5
397.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team5
398.ESP    PARRA CUERDA Jose FelixEquipo Kern Pharma5
399.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo5
400.COL    GARCIA SOSA Jhojan OrlandoCaja Rural - Seguros RGA5
401.USA    CRADDOCK LawsonTeam BikeExchange - Jayco5
402.PUR    GONZALEZ RIVERA AbnerMovistar Team5
403.ESP    FERNANDEZ ANDUJAR RubenCofidis5
404.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix5
405.CZE    CERNY JosefQuick Step Alpha Vinyl Team5
406.FRA    THOMAS BenjaminCofidis5
407.COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious5
408.GBR    WILLIAMS StephenBahrain Victorious5
409.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious5
410.COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team5
411.BEL    RICKAERT JonasAlpecin - Fenix5
412.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates5
413.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane5
414.ESP    FRAILE MATARRANZ OmarINEOS Grenadiers5
415.FRA    PEREZ AnthonyCofidis5
416.FRA    SARREAU MarcAg2r - Citroën Team5
417.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
418.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe5
419.ITA    MOSCHETTI MatteoTrek - Segafredo5
420.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic5
421.DEN    MØRKØV CHRISTENSEN MichaelQuick Step Alpha Vinyl Team5
422.NED    BOL CeesTeam DSM5
423.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team5
424.FRA    SIMON JulienTotalEnergies5
425.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix5
426.ITA    FABBRO MatteoBora - Hansgrohe5
427.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis5
428.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo5
429.POR    COSTA Rui Alberto FariaUAE Team Emirates5
430.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates5
431.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo5
432.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team5
433.ESP    ADRIA OLIVERAS RogerEquipo Kern Pharma5
434.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious5
435.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
436.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious5
437.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
438.DEN    WÜRTZ SCHMIDT MadsIsrael Start-Up Nation5
439.ITA    AFFINI EdoardoJumbo - Visma5
440.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM5
441.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
442.AUS    STORER MichaelGroupama - FDJ5
443.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma5
444.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe5
445.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers5
446.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic5
447.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team5
448.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team5
449.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo5
450.COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanEF Education - Nippo5
451.ITA    CATTANEO MattiaQuick Step Alpha Vinyl Team5
452.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team5
453.EST    LAAS MartinBora - Hansgrohe3
454.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM2
455.ESP    PRADES REVERTER EduardCaja Rural - Seguros RGA1


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen