Nevenrankings Stand Klein Grut

Rang Renner Team Score
1.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux526
2.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix422
3.FRA    HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic319
4.GER    WALSCHEID MaximilianCofidis291
5.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal266
6.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic263
7.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic248
8.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates216
9.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe212
10.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM195
11.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team194
12.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates190
13.ITA    CONSONNI SimoneCofidis189
14.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic180
15.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix180
16.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma180
17.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates163
18.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe162
19.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team161
20.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers160
21.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers158
22.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates155
23.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal153
24.FRA    SIMON JulienTotalEnergies144
25.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team142
26.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation140
27.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates136
28.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team135
29.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo134
30.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates130
31.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis130
32.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma130
33.AUS    WELSFORD SamuelTeam DSM129
34.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies128
35.GBR    MCLAY DanielTeam Arkea - Samsic121
36.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma118
37.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team115
38.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers114
39.NED    GROENEWEGEN DylanTeam BikeExchange - Jayco113
40.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix109
41.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates108
42.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team108
43.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team108
44.ITA    COLBRELLI SonnyBahrain Victorious108
45.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe107
46.GER    KANTER MaxMovistar Team106
47.FRA    BARBIER PierreB&B Hotels p/b KTM102
48.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux102
49.AUS    CLARKE SimonIsrael Cycling Academy101
50.FRA    CHAMPOUSSIN ClémentAg2r - Citroën Team98
51.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates97
52.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team97
53.BEL    VAN LERBERGHE BertQuick Step Alpha Vinyl Team94
54.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious94
55.BEL    DE BONDT DriesAlpecin - Fenix93
56.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB93
57.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team92
58.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team91
59.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious90
60.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ89
61.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ88
62.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo88
63.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies83
64.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux81
65.BEL    ALLEGAERT PietCofidis81
66.NED    WELTEN BramGroupama - FDJ81
67.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic80
68.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux79
69.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal79
70.ITA    FEDELI AlessandroGazprom - RusVelo78
71.HUN    VALTER AttilaGroupama - FDJ78
72.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal78
73.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe78
74.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic76
75.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo75
76.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma75
77.BEL    DUPONT TimothyBingoal - Pauwels Sauces - WB73
78.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux73
79.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates72
80.DEN    MØRKØV CHRISTENSEN MichaelQuick Step Alpha Vinyl Team72
81.USA    KUSS SeppJumbo - Visma71
82.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates71
83.FRA    MANZIN LorrenzoTotalEnergies70
84.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo69
85.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix69
86.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers67
87.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates67
88.GBR    STEWART JakeGroupama - FDJ66
89.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo64
90.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal64
91.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe63
92.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli63
93.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal63
94.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers63
95.BEL    THIJSSEN GerbenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux62
96.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ62
97.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team62
98.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ61
99.NOR    WAERENSKJOLD SørenUno-X Pro Cycling Team60
100.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo60
101.AUS    O'BRIEN KellandTeam BikeExchange - Jayco59
102.NED    VAN UDEN CasperDevelopment Team DSM58
103.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies57
104.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies57
105.BEL    VANBILSEN KennethCofidis56
106.FRA    FINE EddyCofidis54
107.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic54
108.FRA    LAFAY VictorCofidis53
109.GBR    WATSON SamuelGroupama - FDJ Continental Team52
110.FRA    SARREAU MarcAg2r - Citroën Team52
111.GER    STEIMLE JannikQuick Step Alpha Vinyl Team51
112.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies51
113.FRA    MAURELET FlavienSt Michel - Auber 9350
114.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious50
115.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix46
116.FRA    VENTURINI ClémentAg2r - Citroën Team46
117.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team46
118.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic45
119.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious45
120.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers44
121.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix43
122.BEL    WARLOP JordiB&B Hotels p/b KTM42
123.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux40
124.FRA    BURGAUDEAU MathieuTotalEnergies40
125.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis40
126.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team40
127.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco40
128.BEL    HESTERS JulesSport Vlaanderen - Baloise39
129.ITA    TIBERI AntonioTrek - Segafredo39
130.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe38
131.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team38
132.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies37
133.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe36
134.RSA    VAN NIEKERK MorneSt Michel - Auber 9334
135.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe34
136.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal34
137.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team34
138.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo34
139.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious34
140.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team34
141.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma34
142.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team33
143.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ31
144.ESP    LASTRA MARTINEZ JonathanCaja Rural - Seguros RGA31
145.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal30
146.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ30
147.POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAE Team Emirates29
148.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux29
149.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team28
150.BEL    GHYS RobbeSport Vlaanderen - Baloise28
151.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation28
152.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB28
153.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo28
154.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe28
155.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team28
156.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious27
157.POL    SAJNOK SzymonCofidis26
158.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM26
159.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma26
160.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo25
161.GER    SELIG RüdigerLotto - Soudal25
162.HUN    FETTER ErikEolo - Kometa Cycling Team25
163.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo25
164.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team25
165.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ25
166.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation25
167.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic25
168.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux25
169.ITA    VERRE AlessandroTeam Arkea - Samsic24
170.HUN    PEAK BarnabasIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux24
171.FRA    LADAGNOUS MatthieuGroupama - FDJ24
172.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team24
173.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team24
174.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB24
175.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation24
176.ITA    PESENTI ThomasBeltrami TSA - Tre Colli23
177.GBR    LAWLESS ChristopherTotalEnergies23
178.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team23
179.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane23
180.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo23
181.ITA    ZAMBANINI EdoardoBahrain Victorious22
182.ESP    BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA22
183.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM21
184.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise21
185.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
186.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM20
187.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise20
188.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies20
189.ISR    EINHORN ItamarIsrael Start-Up Nation20
190.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo20
191.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates20
192.GER    RUTSCH JonasEF Education - Nippo20
193.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal20
194.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation20
195.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
196.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo20
197.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team20
198.ESP    PELEGRI FERRANDIS OscarBurgos - BH19
199.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team19
200.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ19
201.FRA    RENARD AlexisCofidis19
202.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma19
203.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM19
204.DEN    BLUME LEVY WilliamUno-X Pro Cycling Team18
205.BEL    DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers18
206.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal18
207.USA    JOYCE ColinHuman Powered Health18
208.BEL    CRAS SteffLotto - Soudal18
209.AUS    PORTE RichieINEOS Grenadiers18
210.BEL    BERCKMOES JennoSport Vlaanderen - Baloise17
211.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team17
212.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ17
213.SUI    JACOBS JohanMovistar Team17
214.ITA    ZANA FilippoBardiani - CSF - Faizane17
215.GER    LÜHRS Luis-JoeBora - Hansgrohe16
216.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation16
217.CAN    COTE Pier-AndréHuman Powered Health16
218.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation16
219.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates16
220.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team16
221.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team16
222.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious16
223.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix15
224.BEL    FRETIN MilanSport Vlaanderen - Baloise15
225.LUX    WIRTGEN TomBingoal - Pauwels Sauces - WB15
226.BEL    WEEMAES SashaSport Vlaanderen - Baloise15
227.BEL    STEELS StijnQuick Step Alpha Vinyl Team15
228.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM15
229.NED    KREDER WesleyCofidis15
230.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM15
231.NZL    SCULLY TomEF Education - Nippo15
232.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious15
233.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team15
234.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team15
235.BEL    REYNDERS JensSport Vlaanderen - Baloise15
236.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team15
237.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma15
238.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco15
239.BEL    CLAEYS DimitriIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
240.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team15
241.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise15
242.FRA    DELBOVE JorisSt Michel - Auber 9314
243.FRA    EDET NicolasTeam Arkea - Samsic14
244.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma14
245.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco14
246.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe14
247.NED    VAN POPPEL BoyIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
248.EST    LAUK Karl PatrickBingoal - Pauwels Sauces - WB13
249.FRA    COQUARD BryanCofidis13
250.GER    GROSS FelixUAE Team Emirates12
251.FRA    PAGE HugoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
252.NOR    GUDMESTAD TordUno-X Pro Cycling Team12
253.LUX    WIRTGEN LucBingoal - Pauwels Sauces - WB12
254.BEL    PLANCKAERT BaptisteIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux12
255.BEL    HERREGODTS RuneSport Vlaanderen - Baloise12
256.FRA    GOUGEARD AlexisB&B Hotels p/b KTM11
257.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies11
258.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM11
259.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix11
260.RSA    JANSE VAN RENSBURG ReinardtLotto - Soudal10
261.ESP    GARCIA GONZALEZ SergioEolo - Kometa Cycling Team10
262.POL    GRADEK KamilBahrain Victorious10
263.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates10
264.BEL    VERMOTE JulienAlpecin - Fenix10
265.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
266.BEL    VERWILST AaronSport Vlaanderen - Baloise10
267.BEL    BLOUWE LouisBingoal - Pauwels Sauces - WB10
268.ITA    TROIA OlivieroUAE Team Emirates10
269.EST    PAJUR MarkusTeam Arkea - Samsic10
270.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team10
271.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB10
272.BEL    DECLERCQ BenjaminTeam Arkea - Samsic10
273.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix10
274.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious10
275.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team10
276.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo10
277.ESP    CANAL BLANCO CarlosEuskaltel - Euskadi10
278.SUI    BOHLI TomCofidis10
279.FRA    VAUQUELIN KévinTeam Arkea - Samsic10
280.FRA    LEDANOIS KévinTeam Arkea - Samsic10
281.JPN    ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious10
282.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
283.GER    ZWIEHOFF BenBora - Hansgrohe10
284.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team10
285.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team10
286.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation10
287.ISR    GOLDSTEIN OmerIsrael Start-Up Nation10
288.USA    MANNION GavinHuman Powered Health10
289.FRA    BRUNEL AlexysUAE Team Emirates10
290.ITA    OSS DanielTotalEnergies10
291.FRA    GAUTIER CyrilB&B Hotels p/b KTM10
292.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal10
293.AUT    GAMPER PatrickBora - Hansgrohe10
294.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team10
295.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team10
296.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo10
297.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team10
298.ROU    GROSU Eduard-MichaelDrone Hopper - Androni Giocattoli10
299.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious10
300.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic10
301.AUT    BAYER TobiasAlpecin - Fenix10
302.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB10
303.BEL    DE BUYST JasperLotto - Soudal10
304.FRA    RIOU AlanTeam Arkea - Samsic10
305.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ10
306.BEL    NOPPE ChristopheTeam Arkea - Samsic10
307.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team10
308.DEN    HULGAARD MortenUno-X Pro Cycling Team10
309.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix10
310.NED    EEKHOFF NilsTeam DSM10
311.AUT    PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe10
312.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix10
313.FRA    DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic10
314.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
315.NED    OOMEN SamJumbo - Visma10
316.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team10
317.NED    BOL CeesTeam DSM10
318.FRA    ROCHAS RémyCofidis10
319.COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanDrone Hopper - Androni Giocattoli10
320.AUS    DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange - Jayco10
321.ESP    ABERASTURI IZAGA JonTrek - Segafredo10
322.ESP    ADRIA OLIVERAS RogerEquipo Kern Pharma10
323.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious10
324.RSA    GIBBONS RyanUAE Team Emirates10
325.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma10
326.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team10
327.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team10
328.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers10
329.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers10
330.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma10
331.DEN    LUND ANDRESEN TobiasDevelopment Team DSM9
332.FRA    DEBEAUMARCHE NicolasSt Michel - Auber 939
333.BEL    MERTZ RémyBingoal - Pauwels Sauces - WB9
334.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team9
335.FRA    THOMAS BenjaminCofidis9
336.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo9
337.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma8
338.GBR    DOUBLE PaulMG.Kvis - Colors for Peace - VPM8
339.ESP    GONZALEZ LOPEZ DavidCaja Rural - Seguros RGA8
340.NZL    STRONG CorbinIsrael Start-Up Nation8
341.ESP    GARCIA PIERNA CarlosEquipo Kern Pharma7
342.ESP    LOBATO DEL VALLE Juan JoseEuskaltel - Euskadi7
343.AUT    SCHÖNBERGER SebastianB&B Hotels p/b KTM7
344.ITA    MARECZKO JakubAlpecin - Fenix7
345.ESP    ARRIETA LIZARRAGA IgorEquipo Kern Pharma6
346.FRA    GUEGAN MaëlTeam U Nantes Atlantique6
347.BEL    BRAET VitoSport Vlaanderen - Baloise6
348.ITA    RAVASI EdwardEolo - Kometa Cycling Team6
349.ITA    TAGLIANI FilippoDrone Hopper - Androni Giocattoli6
350.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo6
351.ESP    SOTO GUIRAO Antonio JesusEuskaltel - Euskadi6
352.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic6
353.FRA    DAUSCHY GuillaumePremier Tech U23 Cycling Project5
354.FRA    MARIAULT AxelTeam U Nantes Atlantique5
355.FRA    MORIN EmmanuelTeam U Nantes Atlantique5
356.ERI    YEMANE Dawit TsegayBike Aid5
357.ESP    BARBERO CUESTA CarlosLotto - Soudal5
358.ESP    COBO CAYON IvanEquipo Kern Pharma5
359.BEL    DENS TuurSport Vlaanderen - Baloise5
360.JPN    ARASHIRO YudaiKinan Cycling Team5
361.FRA    JAUREGUI QuentinB&B Hotels p/b KTM5
362.BEL    GOEMAN AndreasTarteletto - Isorex5
363.CAN    GEE DerekIsrael Cycling Academy5
364.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM5
365.NZL    GAZE SamuelAlpecin - Fenix5
366.DEN    EGHOLM JakobTrek - Segafredo5
367.ned    VADER MilanJumbo - Visma5
368.ESP    IRIBAR JAUREGI UnaiEuskaltel - Euskadi5
369.AUS    JONES TajIsrael Start-Up Nation5
370.BEL    DESAL CérielBingoal - Pauwels Sauces - WB5
371.ESP    ORTS LLORET FelipeBurgos - BH5
372.ESP    ELOSEGUI MOMEÑE IñigoMovistar Team5
373.USA    BASSETT StephenHuman Powered Health5
374.ESP    LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan AntonioBurgos - BH5
375.NOR    ABRAHAMSEN JonasUno-X Pro Cycling Team5
376.GER    STORK FlorianTeam DSM5
377.BRA    RANGEL COSTA ViniciusMovistar Team5
378.ESP    SEVILLA LOPEZ Diego PabloEolo - Kometa Cycling Team5
379.FRA    GRONDIN DonavanTeam Arkea - Samsic5
380.BEL    DE PESTEL SanderSport Vlaanderen - Baloise5
381.NOR    SAUGSTAD LarsUno-X Pro Cycling Team5
382.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation5
383.ESP    AZURMENDI SAGASTIBELTZA IbaiEuskaltel - Euskadi5
384.FRA    PARET-PEINTRE ValentinAg2r - Citroën Team5
385.ITA    ZANONCELLO EnricoBardiani - CSF - Faizane5
386.NOR    WAERSTED Syver WestgaardUno-X Pro Cycling Team5
387.ISR    SAGIV GuyIsrael Start-Up Nation5
388.NED    MOLENAAR AlexBurgos - BH5
389.ECU    CAICEDO CEPEDA Jonathan KleverEF Education - Nippo5
390.DEN    HANSEN Lasse NormanUno-X Pro Cycling Team5
391.ITA    GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ5
392.SVK    SAGAN JurajTotalEnergies5
393.BEL    PEYSKENS DimitriBingoal - Pauwels Sauces - WB5
394.ESP    JAIME FERNANDEZ AlexEquipo Kern Pharma5
395.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise5
396.FRA    RAUGEL AntoineAg2r - Citroën Team5
397.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious5
398.BEL    COLMAN AlexSport Vlaanderen - Baloise5
399.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal5
400.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane5
401.ITA    CONCI NicolaGazprom - RusVelo5
402.JPN    NAKANE HidetoEF Education - Nippo5
403.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
404.BEL    DE WILDE GillesSport Vlaanderen - Baloise5
405.BEL    APERS RubenSport Vlaanderen - Baloise5
406.USA    VERMAERKE KevinTeam DSM5
407.COL    FLOREZ LOPEZ Miguel EduardoTeam Arkea - Samsic5
408.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane5
409.FRA    TOUMIRE HugoCofidis5
410.DEN    KAMP AlexanderTrek - Segafredo5
411.NED    SINKELDAM RamonGroupama - FDJ5
412.NOR    URIANSTAD Martin BuggeUno-X Pro Cycling Team5
413.GER    SCHWARZMANN MichaelLotto - Soudal5
414.BEL    KEISSE IljoQuick Step Alpha Vinyl Team5
415.POR    CARVALHO Andre RodriguesCofidis5
416.GER    MAYRHOFER MariusTeam DSM5
417.ESP    FUENTES PANIEGO AngelBurgos - BH5
418.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ5
419.DEN    LARSEN NiklasUno-X Pro Cycling Team5
420.AUS    EDMONDSON AlexanderTeam BikeExchange - Jayco5
421.BEL    VAN MELSEN KevinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
422.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal5
423.ITA    GAZZOLI MicheleAstana Qazaqstan Team5
424.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team5
425.FIN    HÄNNINEN JaakkoAg2r - Citroën Team5
426.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic5
427.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo5
428.COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAstana Qazaqstan Team5
429.NED    PAASSCHENS MathijsBingoal - Pauwels Sauces - WB5
430.BEL    KEUKELEIRE JensEF Education - Nippo5
431.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix5
432.ITA    MARENGO UmbertoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
433.KAZ    GRUZDEV DmitriyAstana Qazaqstan Team5
434.NED    GESINK RobertJumbo - Visma5
435.GER    HEINSCHKE LeonTeam DSM5
436.NOR    DVERSNES FredrikUno-X Pro Cycling Team5
437.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team5
438.ITA    RIVI SamueleEolo - Kometa Cycling Team5
439.GER    DENZ NicoTeam DSM5
440.BEL    VLIEGEN LoïcIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
441.ESP    EZQUERRA MUELA JesusBurgos - BH5
442.GER    BALLERSTEDT MauriceAlpecin - Fenix5
443.BEL    VAN POUCKE AaronSport Vlaanderen - Baloise5
444.NOR    HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM5
445.FRA    PRODHOMME NicolasAg2r - Citroën Team5
446.BEL    DEVENYNS DriesQuick Step Alpha Vinyl Team5
447.ITA    MOSCA JacopoTrek - Segafredo5
448.CAN    ZUKOWSKY NickolasHuman Powered Health5
449.FRA    HIVERT JonathanB&B Hotels p/b KTM5
450.NZL    STEWART CampbellTeam BikeExchange - Jayco5
451.BEL    DECLERCQ TimQuick Step Alpha Vinyl Team5
452.USA    MURPHY KyleHuman Powered Health5
453.POL    WISNIOWSKI LukaszEF Education - Nippo5
454.FRA    COMBAUD RomainTeam DSM5
455.USA    HAGA ChadHuman Powered Health5
456.BEL    SERRY PieterQuick Step Alpha Vinyl Team5
457.ITA    KONYCHEV AlexanderTeam BikeExchange - Jayco5
458.NED    BOL JetseBurgos - BH5
459.GER    HOLLMANN JuriMovistar Team5
460.ITA    COLNAGHI LucaBardiani - CSF - Faizane5
461.ITA    SCARONI CristianGazprom - RusVelo5
462.BEL    TAMINIAUX LionelAlpecin - Fenix5
463.FRA    ROLLAND PierreB&B Hotels p/b KTM5
464.NOR    JOHANNESSEN Anders HallandUno-X Pro Cycling Team5
465.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies5
466.GER    HEIDUK KimINEOS Grenadiers5
467.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo5
468.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic5
469.SUI    SUTER JoëlUAE Team Emirates5
470.BEL    PAQUOT TomBingoal - Pauwels Sauces - WB5
471.BEL    DEBUSSCHERE JensB&B Hotels p/b KTM5
472.ITA    BAIS MattiaDrone Hopper - Androni Giocattoli5
473.ITA    COLLEONI KevinTeam BikeExchange - Jayco5
474.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
475.BEL    DE GENDT ThomasLotto - Soudal5
476.FRA    BERTHET ClémentAg2r - Citroën Team5
477.ITA    BATTAGLIN EnricoBardiani - CSF - Faizane5
478.FRA    HARDY RomainTeam Arkea - Samsic5
479.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco5
480.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
481.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma5
482.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis5
483.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies5
484.ITA    ZOCCARATO SamueleBardiani - CSF - Faizane5
485.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation5
486.GBR    DONOVAN MarkTeam DSM5
487.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team5
488.NOR    ANDERSEN IdarUno-X Pro Cycling Team5
489.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix5
490.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies5
491.FRA    LECROQ JérémyB&B Hotels p/b KTM5
492.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane5
493.NOR    TRAEEN TorsteinUno-X Pro Cycling Team5
494.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma5
495.LUX    GENIETS KévinGroupama - FDJ5
496.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
497.ITA    CIMOLAI DavideCofidis5
498.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation5
499.ECU    CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderDrone Hopper - Androni Giocattoli5
500.BEL    ROBEET LudovicBingoal - Pauwels Sauces - WB5
501.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates5
502.NED    VAN DIJKE MickJumbo - Visma5
503.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ5
504.BEL    RICKAERT JonasAlpecin - Fenix5
505.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team5
506.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe5
507.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal5
508.ITA    FABBRO MatteoBora - Hansgrohe5
509.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis5
510.NOR    HALVORSEN KristofferUno-X Pro Cycling Team5
511.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates5
512.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal5
513.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma5
514.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers5
515.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation5
516.POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos SimoesMovistar Team5
517.ITA    FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team5
518.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation5
519.ESP    SERRANO RODRIGUEZ GonzaloMovistar Team5
520.AUS    STORER MichaelGroupama - FDJ5
521.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM5
522.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe5
523.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies5
524.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix5
525.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious5
526.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo5
527.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers5
528.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe5
529.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team5
530.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo5
531.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers5


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen