Nevenrankings Stand Pro Tour

Rang Renner Team Score
1.BEL    VAN AERT WoutJumbo - Visma821
2.NED    VAN DER POEL MathieuAlpecin - Fenix800
3.SLO    POGACAR TadejUAE Team Emirates676
4.SLO    MOHORIC MatejBahrain Victorious597
5.NED    VAN BAARLE DylanINEOS Grenadiers538
6.ERI    GIRMAY HAILU BiniamIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux528
7.BEL    TEUNS DylanBahrain Victorious517
8.RUS    VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe503
9.SUI    KÜNG StefanGroupama - FDJ463
10.FRA    LAPORTE ChristopheJumbo - Visma455
11.SLO    ROGLIC PrimozJumbo - Visma442
12.COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeINEOS Grenadiers401
13.BEL    EVENEPOEL RemcoQuick Step Alpha Vinyl Team383
14.DEN    PEDERSEN MadsTrek - Segafredo346
15.FRA    DEMARE ArnaudGroupama - FDJ336
16.GBR    YATES SimonTeam BikeExchange - Jayco333
17.ITA    CARUSO DamianoBahrain Victorious274
18.POL    KWIATKOWSKI MichalINEOS Grenadiers267
19.FRA    MADOUAS ValentinGroupama - FDJ255
20.DEN    VINGEGAARD RASMUSSEN JonasJumbo - Visma253
21.BEL    BENOOT TiesjJumbo - Visma251
22.AUS    MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco250
23.DEN    ANDERSEN Søren KraghTeam DSM237
24.AUS    DENNIS RohanJumbo - Visma226
25.ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMovistar Team226
26.BEL    STUYVEN JasperTrek - Segafredo223
27.SUI    MÄDER GinoBahrain Victorious220
28.FRA    TURGIS AnthonyTotalEnergies218
29.GER    GESCHKE SimonCofidis205
30.AUS    HINDLEY JaiBora - Hansgrohe203
31.ESP    LOPEZ PEREZ Juan PedroTrek - Segafredo202
32.ESP    LANDA MEANA MikelBahrain Victorious200
33.BEL    HERMANS QuintenIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux193
34.FRA    COSNEFROY BenoîtAg2r - Citroën Team188
35.AUS    HAIG JackBahrain Victorious176
36.CAN    WOODS MichaelIsrael Start-Up Nation171
37.COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe169
38.NOR    KRISTOFF AlexanderIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux168
39.FRA    BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic166
40.DEN    ASGREEN KasperQuick Step Alpha Vinyl Team165
41.SUI    HIRSCHI MarcUAE Team Emirates163
42.ESP    AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates156
43.SLO    TRATNIK JanBahrain Victorious156
44.AUS    PORTE RichieINEOS Grenadiers151
45.FRA    PINOT ThibautGroupama - FDJ148
46.GBR    HAYTER EthanINEOS Grenadiers147
47.ESP    GARCIA CORTINA IvanMovistar Team145
48.USA    POWLESS NeilsonEF Education - Nippo139
49.BEL    VAN GESTEL DriesTotalEnergies138
50.GBR    YATES AdamINEOS Grenadiers138
51.BEL    MERLIER TimAlpecin - Fenix136
52.BEL    DEVRIENDT TomIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux135
53.AUS    O'CONNOR BenAg2r - Citroën Team134
54.COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderTeam Arkea - Samsic130
55.COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAE Team Emirates123
56.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonCofidis120
57.NED    ARENSMAN ThymenTeam DSM115
58.NED    KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma115
59.GBR    WRIGHT FredBahrain Victorious114
60.FRA    PACHER QuentinGroupama - FDJ113
61.USA    MCNULTY BrandonUAE Team Emirates112
62.POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates111
63.FRA    PETIT AdrienIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux110
64.BEL    VAN AVERMAET GregAg2r - Citroën Team110
65.ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloBahrain Victorious110
66.NED    MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo108
67.ESP    ARANBURU DEBA AlexanderMovistar Team107
68.GBR    CAVENDISH MarkQuick Step Alpha Vinyl Team107
69.FRA    BARDET RomainTeam DSM102
70.FRA    ALAPHILIPPE JulianQuick Step Alpha Vinyl Team101
71.AUS    EWAN CalebLotto - Soudal98
72.FRA    MOLARD RudyGroupama - FDJ97
73.ITA    NIZZOLO GiacomoIsrael Start-Up Nation97
74.FRA    PICHON LaurentTeam Arkea - Samsic95
75.NED    TEUNISSEN MikeJumbo - Visma95
76.FRA    SENECHAL FlorianQuick Step Alpha Vinyl Team95
77.BEL    CRAS SteffLotto - Soudal94
78.ITA    GANNA FilippoINEOS Grenadiers93
79.ITA    POZZOVIVO DomenicoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux91
80.ITA    ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team91
81.GBR    PIDCOCK ThomasINEOS Grenadiers88
82.ITA    DAINESE AlbertoTeam DSM87
83.FRA    MARTIN GuillaumeCofidis87
84.DEN    KAMP AlexanderTrek - Segafredo86
85.NED    BOUWMAN KoenJumbo - Visma82
86.ITA    PASQUALON AndreaIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux82
87.FRA    PARET-PEINTRE AurélienAg2r - Citroën Team82
88.GBR    TURNER BenINEOS Grenadiers81
89.ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelINEOS Grenadiers81
90.GER    KÄMNA LennardBora - Hansgrohe80
91.AUS    PLAPP LucasINEOS Grenadiers80
92.ITA    OLDANI StefanoAlpecin - Fenix80
93.DEN    FUGLSANG JakobIsrael Start-Up Nation80
94.ITA    ROTA LorenzoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux78
95.GER    BAUHAUS PhilBahrain Victorious77
96.ITA    CICCONE GiulioTrek - Segafredo76
97.COL    RUBIO REYES Einer AugustoMovistar Team75
98.GER    DEGENKOLB JohnTeam DSM75
99.FRA    LOUVEL MatisTeam Arkea - Samsic74
100.BEL    LAMPAERT YvesQuick Step Alpha Vinyl Team73
101.BEL    DE GENDT ThomasLotto - Soudal70
102.NOR    LEKNESSUND AndreasTeam DSM70
103.DEN    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) MichaelEF Education - Nippo69
104.FRA    VUILLERMOZ AlexisTotalEnergies68
105.CAN    HOULE HugoIsrael Start-Up Nation68
106.POR    GUERREIRO Ruben Antonio AlmeidaEF Education - Nippo66
107.FRA    LAFAY VictorCofidis66
108.BEL    MEURISSE XandroAlpecin - Fenix64
109.USA    KUSS SeppJumbo - Visma64
110.NED    KELDERMAN WilcoBora - Hansgrohe61
111.ITA    CONSONNI SimoneCofidis60
112.NED    POELS WoutBahrain Victorious57
113.ITA    GABBURO DavideBardiani - CSF - Faizane55
114.NED    JAKOBSEN FabioQuick Step Alpha Vinyl Team55
115.FRA    LATOUR PierreTotalEnergies54
116.ESP    MAS NICOLAU EnricMovistar Team54
117.SLO    MEZGEC LukaTeam BikeExchange - Jayco53
118.BEL    VANSEVENANT MauriQuick Step Alpha Vinyl Team53
119.NED    KOOIJ OlavJumbo - Visma52
120.NOR    TILLER Rasmus FossumUno-X Pro Cycling Team51
121.NZL    BEVIN PatrickIsrael Start-Up Nation50
122.FRA    BURGAUDEAU MathieuTotalEnergies50
123.ESP    SOLER GIMENEZ MarcUAE Team Emirates48
124.ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers48
125.NED    VAN DER HOORN TacoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux47
126.COL    URAN URAN RigobertoEF Education - Nippo47
127.NED    DUMOULIN TomJumbo - Visma46
128.GBR    THOMAS GeraintINEOS Grenadiers46
129.ITA    ULISSI DiegoUAE Team Emirates46
130.SUI    REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ45
131.FRA    BONNAMOUR FranckB&B Hotels p/b KTM45
132.LUX    JUNGELS BobAg2r - Citroën Team44
133.NED    NIEUWENHUIS JorisTeam DSM44
134.ESP    VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team44
135.BEL    VAN HOOYDONCK NathanJumbo - Visma43
136.FRA    COQUARD BryanCofidis43
137.BEL    MEEUS JordiBora - Hansgrohe43
138.NED    LEEMREIZE GijsJumbo - Visma42
139.AUS    GROVES KadenTeam BikeExchange - Jayco41
140.FRA    LE GAC OlivierGroupama - FDJ41
141.BEL    THEUNS EdwardTrek - Segafredo40
142.AUT    HALLER MarcoBora - Hansgrohe39
143.EST    TAARAMÄE ReinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux39
144.BEL    WELLENS TimLotto - Soudal39
145.BEL    LIVYNS ArjenBingoal - Pauwels Sauces - WB38
146.NED    VAN POPPEL DannyBora - Hansgrohe38
147.LAT    NEILANDS KristsIsrael Start-Up Nation37
148.AUT    GOGL MichaelAlpecin - Fenix37
149.FRA    ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ37
150.ITA    BALLERINI DavideQuick Step Alpha Vinyl Team37
151.BEL    VERMEERSCH GianniAlpecin - Fenix37
152.LUX    KIRSCH AlexTrek - Segafredo36
153.AUS    STANNARD RobertAlpecin - Fenix35
154.BEL    VANHOUCKE HarmLotto - Soudal35
155.ESP    RODRIGUEZ MARTIN CristianTotalEnergies35
156.GER    POLITT NilsBora - Hansgrohe35
157.ITA    TRENTIN MatteoUAE Team Emirates34
158.ESP    ABERASTURI IZAGA JonTrek - Segafredo33
159.ITA    VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team33
160.SUI    BISSEGGER StefanEF Education - Nippo33
161.GER    SÜTTERLIN JashaBahrain Victorious32
162.AUS    SCHULTZ NicholasTeam BikeExchange - Jayco32
163.CZE    STYBAR ZdenekQuick Step Alpha Vinyl Team31
164.BEL    ALLEGAERT PietCofidis31
165.ESP    ARCAS PEÑA JorgeMovistar Team30
166.NOR    SKAARSETH AndersUno-X Pro Cycling Team30
167.SUI    DILLIER SilvanAlpecin - Fenix30
168.LUX    GENIETS KévinGroupama - FDJ30
169.ITA    BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo30
170.BEL    NAESEN OliverAg2r - Citroën Team30
171.ITA    FORMOLO DavideUAE Team Emirates30
172.BEL    PHILIPSEN JasperAlpecin - Fenix30
173.BEL    GHYS RobbeSport Vlaanderen - Baloise29
174.GER    KOCH JonasBora - Hansgrohe29
175.ITA    VILLELLA DavideCofidis29
176.BEL    MONIQUET SylvainLotto - Soudal28
177.USA    QUINN SeanEF Education - Nippo28
178.ITA    SOBRERO MatteoTeam BikeExchange - Jayco28
179.LAT    SKUJINS TomsTrek - Segafredo28
180.GER    ARNDT NikiasTeam DSM27
181.AUT    GROSSSCHARTNER FelixBora - Hansgrohe27
182.BEL    VERMEERSCH FlorianLotto - Soudal27
183.BEL    REX LaurenzBingoal - Pauwels Sauces - WB26
184.ITA    MOZZATO LucaB&B Hotels p/b KTM26
185.ITA    FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team26
186.ITA    BOARO ManueleAstana Qazaqstan Team25
187.GER    KANTER MaxMovistar Team25
188.POL    BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe25
189.SUI    SCHÄR MichaelAg2r - Citroën Team25
190.NED    LANGEVELD SebastianEF Education - Nippo25
191.BEL    DE GENDT AiméIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux25
192.AUS    DURBRIDGE LukeTeam BikeExchange - Jayco25
193.GBR    SWIFT ConnorTeam Arkea - Samsic25
194.SUI    SCHMID MauroQuick Step Alpha Vinyl Team24
195.DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo24
196.BEL    BEULLENS CédricLotto - Soudal23
197.BEL    PLANCKAERT BaptisteIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
198.SWE    LUDVIGSSON TobiasGroupama - FDJ22
199.NED    TERPSTRA NikiTotalEnergies22
200.NOR    BOASSON HAGEN EdvaldTotalEnergies22
201.DEN    NORSGAARD JØRGENSEN MathiasMovistar Team22
202.ITA    FIORELLI FilippoBardiani - CSF - Faizane22
203.GBR    DOULL OwainEF Education - Nippo21
204.AUS    HAUSSLER HeinrichBahrain Victorious21
205.BEL    CAPIOT AmauryTeam Arkea - Samsic21
206.BEL    GILBERT PhilippeLotto - Soudal21
207.ITA    VENDRAME AndreaAg2r - Citroën Team21
208.FRA    BOUCHARD GeoffreyAg2r - Citroën Team21
209.ESP    HERRADA LOPEZ JesusCofidis21
210.FRA    KORETZKY VictorB&B Hotels p/b KTM20
211.ESP    ELOSEGUI MOMEÑE IñigoMovistar Team20
212.BEL    VERGAERDE OttoTrek - Segafredo20
213.FRA    CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team20
214.FRA    ROUX AnthonyGroupama - FDJ20
215.AUS    EDMONDSON AlexanderTeam BikeExchange - Jayco20
216.BEL    GRIGNARD SébastienLotto - Soudal20
217.GBR    ROWE LukeINEOS Grenadiers20
218.FRA    GUGLIELMI SimonTeam Arkea - Samsic20
219.COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoAstana Qazaqstan Team20
220.NED    PAASSCHENS MathijsBingoal - Pauwels Sauces - WB20
221.SUI    LIENHARD FabianGroupama - FDJ20
222.SUI    JACOBS JohanMovistar Team20
223.ETH    GRMAY Tsgabu GebremaryamTeam BikeExchange - Jayco20
224.ITA    KONYCHEV AlexanderTeam BikeExchange - Jayco20
225.ITA    OSS DanielTotalEnergies20
226.NZL    SMITH DionTeam BikeExchange - Jayco20
227.NED    MAAS JanTeam BikeExchange - Jayco20
228.NOR    LAENGEN Vegard StakeUAE Team Emirates20
229.ESP    ERVITI OLLO ImanolMovistar Team20
230.GER    RUTSCH JonasEF Education - Nippo20
231.FRA    RUSSO ClémentTeam Arkea - Samsic20
232.POL    BODNAR MaciejTotalEnergies20
233.GBR    SWIFT BenINEOS Grenadiers20
234.FRA    BERNARD JulienTrek - Segafredo20
235.ITA    CIMOLAI DavideCofidis20
236.GER    STEIMLE JannikQuick Step Alpha Vinyl Team20
237.ITA    SBARAGLI KristianAlpecin - Fenix20
238.SLO    POLANC JanUAE Team Emirates20
239.BEL    DEWULF StanAg2r - Citroën Team20
240.ITA    ALEOTTI GiovanniBora - Hansgrohe20
241.FRA    BOUHANNI NacerTeam Arkea - Samsic20
242.SVK    SAGAN PeterTotalEnergies20
243.ITA    FELLINE FabioAstana Qazaqstan Team19
244.GER    ZIMMERMANN GeorgIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux19
245.ITA    MODOLO SachaBardiani - CSF - Faizane18
246.BEL    VAN GILS MaximLotto - Soudal18
247.NED    VAN DEN BERG MarijnEF Education - Nippo18
248.USA    JORGENSON MatteoMovistar Team18
249.COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAstana Qazaqstan Team18
250.BEL    DE BONDT DriesAlpecin - Fenix17
251.ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaMovistar Team17
252.NED    VAN EMDEN JosJumbo - Visma16
253.NZL    FISHER-BLACK FinnUAE Team Emirates16
254.FRA    ELISSONDE KennyTrek - Segafredo16
255.NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team16
256.FRA    GODON DorianAg2r - Citroën Team16
257.FRA    JAUREGUI QuentinB&B Hotels p/b KTM15
258.BEL    VERSCHAEVE ViktorLotto - Soudal15
259.BEL    BERCKMOES JennoSport Vlaanderen - Baloise15
260.BEL    BRAET VitoSport Vlaanderen - Baloise15
261.FRA    MORICE JulienB&B Hotels p/b KTM15
262.USA    SHEFFIELD MagnusINEOS Grenadiers15
263.BEL    DE VYLDER LindsaySport Vlaanderen - Baloise15
264.ITA    BASSO LeonardoAstana Qazaqstan Team15
265.BEL    MOLLY KennyBingoal - Pauwels Sauces - WB15
266.BEL    APERS RubenSport Vlaanderen - Baloise15
267.IRL    HEALY BenEF Education - Nippo15
268.ITA    TONELLI AlessandroBardiani - CSF - Faizane15
269.BEL    VAN MELSEN KevinIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
270.GBR    DOWSETT AlexIsrael Start-Up Nation15
271.BEL    ARMEE SanderCofidis15
272.JPN    ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious15
273.BEL    FRISON FrederikLotto - Soudal15
274.GBR    ASKEY LewisGroupama - FDJ15
275.POL    SAJNOK SzymonCofidis15
276.KAZ    ZAKHAROV ArtyomAstana Qazaqstan Team15
277.SUI    HOLLENSTEIN RetoIsrael Start-Up Nation15
278.NZL    SCULLY TomEF Education - Nippo15
279.FRA    GALLOPIN TonyTrek - Segafredo15
280.USA    WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team15
281.COL    ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic15
282.BEL    VAN HOECKE GijsAg2r - Citroën Team15
283.GER    MÄRKL NiklasTeam DSM15
284.KAZ    ZEITS AndreyAstana Qazaqstan Team15
285.BEL    BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
286.FRA    FERRON ValentinTotalEnergies15
287.ITA    PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux15
288.RSA    IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation15
289.RSA    DE BOD StefanAstana Qazaqstan Team15
290.NED    TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo15
291.BEL    VAN MOER BrentLotto - Soudal15
292.FRA    CALMEJANE LilianAg2r - Citroën Team15
293.FRA    TOUZE DamienAg2r - Citroën Team15
294.NED    ROOSEN TimoJumbo - Visma15
295.PUR    GONZALEZ RIVERA AbnerMovistar Team15
296.FRA    PEREZ AnthonyCofidis15
297.ITA    BETTIOL AlbertoEF Education - Nippo15
298.FRA    SIMON JulienTotalEnergies15
299.POL    ANIOLKOWSKI StanislawBingoal - Pauwels Sauces - WB15
300.ESP    SANCHEZ GIL Luis LeonBahrain Victorious15
301.ITA    AFFINI EdoardoJumbo - Visma15
302.POR    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos SimoesMovistar Team15
303.DEN    CORT NIELSEN MagnusEF Education - Nippo15
304.DEN    HONORE Mikkel FrølichQuick Step Alpha Vinyl Team15
305.FRA    DOUBEY FabienTotalEnergies14
306.ITA    NIBALI VincenzoAstana Qazaqstan Team14
307.DEN    GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team13
308.GER    BUCHMANN EmanuelBora - Hansgrohe13
309.BEL    VAN KEIRSBULCK GuillaumeAlpecin - Fenix12
310.NOR    EIKING Odd ChristianEF Education - Nippo12
311.POL    MAJKA RafalUAE Team Emirates11
312.ESP    MIQUEL DELGADO PauEquipo Kern Pharma10
313.ITA    NIBALI AntonioAstana Qazaqstan Team10
314.FRA    OURSELIN PaulTotalEnergies10
315.FRA    DUJARDIN SandyTotalEnergies10
316.GER    STORK FlorianTeam DSM10
317.FRA    DELACROIX ThéoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux10
318.BEL    DE PESTEL SanderSport Vlaanderen - Baloise10
319.CAN    CATAFORD AlexanderIsrael Start-Up Nation10
320.ITA    ZARDINI EdoardoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
321.BEL    MERTENS JulianSport Vlaanderen - Baloise10
322.DEN    HANSEN Lasse NormanUno-X Pro Cycling Team10
323.ITA    BAIS DavideEolo - Kometa Cycling Team10
324.FRA    RAUGEL AntoineAg2r - Citroën Team10
325.GER    KLUGE RogerLotto - Soudal10
326.GBR    HOLMES MatthewLotto - Soudal10
327.GBR    THWAITES ScottAlpecin - Fenix10
328.GER    BRENNER MarcoTeam DSM10
329.SUI    BALMER AlexandreTeam BikeExchange - Jayco10
330.USA    VERMAERKE KevinTeam DSM10
331.BEL    DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers10
332.FRA    LAPEIRA PaulAg2r - Citroën Team10
333.ESP    GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma10
334.POR    CARVALHO Andre RodriguesCofidis10
335.ITA    MARTINELLI DavideAstana Qazaqstan Team10
336.BEL    VANHOOF WardSport Vlaanderen - Baloise10
337.AUT    MÜHLBERGER GregorMovistar Team10
338.ITA    CATALDO DarioTrek - Segafredo10
339.ITA    ROSA DiegoEolo - Kometa Cycling Team10
340.BEL    LEYSEN SenneAlpecin - Fenix10
341.ITA    MARENGO UmbertoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
342.ITA    MAESTRI MircoEolo - Kometa Cycling Team10
343.NED    GESINK RobertJumbo - Visma10
344.BEL    DE TIER FlorisAlpecin - Fenix10
345.GER    HESSMANN MichelJumbo - Visma10
346.GER    ZABEL RickIsrael Start-Up Nation10
347.ITA    TIZZA MarcoBingoal - Pauwels Sauces - WB10
348.NOR    DVERSNES FredrikUno-X Pro Cycling Team10
349.NED    KREDER WesleyCofidis10
350.BLR    RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team10
351.GER    DENZ NicoTeam DSM10
352.BEL    VAN POUCKE AaronSport Vlaanderen - Baloise10
353.AUT    BRÄNDLE MatthiasIsrael Start-Up Nation10
354.FRA    LADAGNOUS MatthieuGroupama - FDJ10
355.NOR    RESELL Erik NordsaeterUno-X Pro Cycling Team10
356.CRC    AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyINEOS Grenadiers10
357.DEN    WANDAHL FrederikBora - Hansgrohe10
358.FRA    LEMOINE CyrilB&B Hotels p/b KTM10
359.FRA    COMBAUD RomainTeam DSM10
360.NZL    BAUER JackTeam BikeExchange - Jayco10
361.AUS    SWEENY HarrisonLotto - Soudal10
362.NED    VAN DEN BERG JuliusEF Education - Nippo10
363.ESP    MAS BONET Lluis GuillermoMovistar Team10
364.ITA    GAVAZZI FrancescoEolo - Kometa Cycling Team10
365.BEL    PAQUOT TomBingoal - Pauwels Sauces - WB10
366.KAZ    FEDOROV YevgeniyAstana Qazaqstan Team10
367.BEL    VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team10
368.NED    TUSVELD MartijnTeam DSM10
369.FRA    BARBIER PierreB&B Hotels p/b KTM10
370.IRL    MULLEN RyanBora - Hansgrohe10
371.FRA    DELETTRE AlexandreCofidis10
372.POL    MACIEJUK FilipBahrain Victorious10
373.ITA    MARECZKO JakubAlpecin - Fenix10
374.POL    OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic10
375.BEL    BIERMANS JentheIsrael Start-Up Nation10
376.FRA    BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic10
377.BEL    MERTZ RémyBingoal - Pauwels Sauces - WB10
378.DEN    PEDERSEN Casper PhillipTeam DSM10
379.AUS    HAMILTON ChrisTeam DSM10
380.BEL    REYNDERS JensSport Vlaanderen - Baloise10
381.POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAE Team Emirates10
382.USA    CRADDOCK LawsonTeam BikeExchange - Jayco10
383.FRA    THOMAS BenjaminCofidis10
384.BEL    ROBEET LudovicBingoal - Pauwels Sauces - WB10
385.COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious10
386.GBR    WILLIAMS StephenBahrain Victorious10
387.DEN    BJERG MikkelUAE Team Emirates10
388.NED    VAN DIJKE MickJumbo - Visma10
389.FRA    DELAPLACE AnthonyTeam Arkea - Samsic10
390.GBR    TULETT BenINEOS Grenadiers10
391.BEL    VAN ROOY KennethSport Vlaanderen - Baloise10
392.ARG    SEPULVEDA EduardoDrone Hopper - Androni Giocattoli10
393.FRA    ROCHAS RémyCofidis10
394.BEL    MARIT ArneSport Vlaanderen - Baloise10
395.BEL    CAMPENAERTS VictorLotto - Soudal10
396.FRA    CAVAGNA RémiQuick Step Alpha Vinyl Team10
397.BEL    VAN DER SANDE ToshJumbo - Visma10
398.ITA    MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team10
399.ITA    CATTANEO MattiaQuick Step Alpha Vinyl Team10
400.ITA    VIVIANI EliaINEOS Grenadiers10
401.GER    SCHACHMANN MaximilianBora - Hansgrohe10
402.BEL    BONNEU KamielSport Vlaanderen - Baloise9
403.ERI    TESFATSION Natnael OcbitDrone Hopper - Androni Giocattoli8
404.GER    ACKERMANN PascalUAE Team Emirates8
405.NOR    FOSS Tobias SvendsenJumbo - Visma7
406.GER    STEINHAUSER GeorgEF Education - Nippo6
407.ECU    CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderDrone Hopper - Androni Giocattoli6
408.COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates6
409.NED    EENKHOORN PascalJumbo - Visma6
410.SUI    THIEBAUD ValèreUnknown5
411.SUI    BRUN NilsTudor Pro Cycling Team5
412.SUI    LILLO DarioUnknown5
413.SUI    DEBONS AntoineUnknown5
414.SUI    COLOMBO FilippoTudor Pro Cycling Team5
415.SUI    VOISARD YannisTudor Pro Cycling Team5
416.SUI    FLÜCKIGER MathiasUnknown5
417.ESP    SANCHEZ LOPEZ EugenioEquipo Kern Pharma5
418.ESP    ZURITA GARCIA Ricardo AlejandroDrone Hopper - Androni Giocattoli5
419.ARG    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano ArielUAE Team Emirates5
420.ITA    RASTELLI LucaBardiani - CSF - Faizane5
421.BEL    VERMOTE JulienAlpecin - Fenix5
422.NZL    BEWLEY SamTeam BikeExchange - Jayco5
423.BEL    UIJTDEBROEKS CianBora - Hansgrohe5
424.BEL    MEENS JohanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
425.ESP    RUIZ SEDANO IbonEquipo Kern Pharma5
426.COL    CAÑAVERAL VARGAS JonathanBardiani - CSF - Faizane5
427.DEN    JOHANSEN JuliusIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
428.BEL    VERWILST AaronSport Vlaanderen - Baloise5
429.POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAE Team Emirates5
430.AUS    WURF CameronINEOS Grenadiers5
431.COL    PEÑA JIMENEZ Jesus DavidTeam BikeExchange - Jayco5
432.FRA    JOUSSEAUME AlanTotalEnergies5
433.BRA    RANGEL COSTA ViniciusMovistar Team5
434.ESP    SEVILLA LOPEZ Diego PabloEolo - Kometa Cycling Team5
435.NOR    SAUGSTAD LarsUno-X Pro Cycling Team5
436.ITA    TROIA OlivieroUAE Team Emirates5
437.EST    PAJUR MarkusTeam Arkea - Samsic5
438.NED    VAN DER TUUK DannyEquipo Kern Pharma5
439.ESP    GARCIA PIERNA CarlosEquipo Kern Pharma5
440.BEL    VANDENABEELE HenriTeam DSM5
441.FRA    PARET-PEINTRE ValentinAg2r - Citroën Team5
442.FRA    SOUPE GeoffreyTotalEnergies5
443.ITA    EL GOUZI OmarBardiani - CSF - Faizane5
444.ECU    CAICEDO CEPEDA Jonathan KleverEF Education - Nippo5
445.ITA    GUARNIERI JacopoGroupama - FDJ5
446.BEL    PEYSKENS DimitriBingoal - Pauwels Sauces - WB5
447.ITA    MILAN JonathanBahrain Victorious5
448.NOR    SLEEN TorjusUno-X Pro Cycling Team5
449.FRA    PAGE HugoIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
450.ESP    LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
451.DEN    HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
452.GER    PALZER AntonBora - Hansgrohe5
453.ITA    CONCA FilippoLotto - Soudal5
454.BEL    DECLERCQ BenjaminTeam Arkea - Samsic5
455.FRA    CHAMPION ThomasCofidis5
456.BEL    DE WILDE GillesSport Vlaanderen - Baloise5
457.FRA    FINE EddyCofidis5
458.USA    BARTA WilliamMovistar Team5
459.FRA    PETERS NansAg2r - Citroën Team5
460.NED    SINKELDAM RamonGroupama - FDJ5
461.NOR    URIANSTAD Martin BuggeUno-X Pro Cycling Team5
462.GER    SCHWARZMANN MichaelLotto - Soudal5
463.LUX    WIRTGEN TomBingoal - Pauwels Sauces - WB5
464.ESP    TORRES BARCELO AlbertMovistar Team5
465.FRA    EDET NicolasTeam Arkea - Samsic5
466.FRA    DAVY ClémentGroupama - FDJ5
467.ITA    GAZZOLI MicheleAstana Qazaqstan Team5
468.GBR    FROOME ChrisIsrael Start-Up Nation5
469.LTU    KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ5
470.DEN    PRICE-PEJTERSEN JohanBahrain Victorious5
471.NOR    JANSEN Amund GrøndahlTeam BikeExchange - Jayco5
472.SUI    BOHLI TomCofidis5
473.HUN    PEAK BarnabasIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
474.BEL    KEUKELEIRE JensEF Education - Nippo5
475.CAN    DUCHESNE AntoineGroupama - FDJ5
476.BEL    JANSSENS JimmyAlpecin - Fenix5
477.FRA    LEDANOIS KévinTeam Arkea - Samsic5
478.KAZ    GRUZDEV DmitriyAstana Qazaqstan Team5
479.GER    HEINSCHKE LeonTeam DSM5
480.BEL    DE LIE ArnaudLotto - Soudal5
481.ESP    LOPEZ FUENTES DiegoEquipo Kern Pharma5
482.KAZ    GIDICH YevgeniyAstana Qazaqstan Team5
483.BEL    WALLAYS JelleCofidis5
484.BEL    PLANCKAERT EdwardAlpecin - Fenix5
485.ITA    RIVI SamueleEolo - Kometa Cycling Team5
486.BEL    VLIEGEN LoïcIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
487.ITA    MOSCA JacopoTrek - Segafredo5
488.ESP    GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
489.FRA    FERASSE ThibaultB&B Hotels p/b KTM5
490.FRA    HIVERT JonathanB&B Hotels p/b KTM5
491.POL    WISNIOWSKI LukaszEF Education - Nippo5
492.BEL    SERRY PieterQuick Step Alpha Vinyl Team5
493.ISR    GOLDSTEIN OmerIsrael Start-Up Nation5
494.ITA    LONARDI GiovanniEolo - Kometa Cycling Team5
495.ITA    TAGLIANI FilippoDrone Hopper - Androni Giocattoli5
496.FRA    BARBIER RudyIsrael Start-Up Nation5
497.FRA    ROLLAND PierreB&B Hotels p/b KTM5
498.NOR    JOHANNESSEN Anders HallandUno-X Pro Cycling Team5
499.DEN    JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
500.NED    HOOLE DaanTrek - Segafredo5
501.BEL    HUYS LaurensIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
502.LAT    LIEPINS EmilsTrek - Segafredo5
503.BEL    VAN TRICHT StanQuick Step Alpha Vinyl Team5
504.BEL    LIETAER EliotB&B Hotels p/b KTM5
505.SUI    PELLAUD SimonTrek - Segafredo5
506.ITA    TIBERI AntonioTrek - Segafredo5
507.ROU    GROSU Eduard-MichaelDrone Hopper - Androni Giocattoli5
508.FRA    HARDY RomainTeam Arkea - Samsic5
509.LUX    WIRTGEN LucBingoal - Pauwels Sauces - WB5
510.ITA    CONTI ValerioAstana Qazaqstan Team5
511.AUT    PERNSTEINER HermannBahrain Victorious5
512.ITA    COVILI LucaBardiani - CSF - Faizane5
513.GBR    DONOVAN MarkTeam DSM5
514.AUT    BAYER TobiasAlpecin - Fenix5
515.BEL    VAN WILDER IlanQuick Step Alpha Vinyl Team5
516.FRA    CABOT JérémyTotalEnergies5
517.GBR    KNOX JamesQuick Step Alpha Vinyl Team5
518.BEL    VAN LERBERGHE BertQuick Step Alpha Vinyl Team5
519.FRA    ZINGLE AxelCofidis5
520.FRA    RIOU AlanTeam Arkea - Samsic5
521.SUI    BADILATTI MatteoGroupama - FDJ5
522.AUS    SCOTSON MilesGroupama - FDJ5
523.AUS    MEYER CameronTeam BikeExchange - Jayco5
524.DEN    HULGAARD MortenUno-X Pro Cycling Team5
525.ESP    BERRADE FERNANDEZ UrkoEquipo Kern Pharma5
526.GBR    CARR SimonEF Education - Nippo5
527.AUS    VINE JayAlpecin - Fenix5
528.ESP    PARRA CUERDA Jose FelixEquipo Kern Pharma5
529.AUT    PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe5
530.ESP    FERNANDEZ ANDUJAR RubenCofidis5
531.ITA    BARONCINI FilippoTrek - Segafredo5
532.CZE    CERNY JosefQuick Step Alpha Vinyl Team5
533.CAN    BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation5
534.GBR    SHAW JamesEF Education - Nippo5
535.RSA    MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
536.EST    LAUK Karl PatrickBingoal - Pauwels Sauces - WB5
537.ESP    FRAILE MATARRANZ OmarINEOS Grenadiers5
538.FRA    RENARD AlexisCofidis5
539.NOR    BYSTRØM Sven ErikIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
540.NED    OOMEN SamJumbo - Visma5
541.ITA    MOSCHETTI MatteoTrek - Segafredo5
542.DEN    KRON Andreas LorentzLotto - Soudal5
543.ESP    RODRIGUEZ GARAICOECHEA OscarMovistar Team5
544.ITA    FABBRO MatteoBora - Hansgrohe5
545.FRA    PERICHON Pierre-LucCofidis5
546.COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanDrone Hopper - Androni Giocattoli5
547.USA    SIMMONS QuinnTrek - Segafredo5
548.NOR    HALVORSEN KristofferUno-X Pro Cycling Team5
549.ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers5
550.ITA    BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team5
551.ITA    BONIFAZIO NiccoloTotalEnergies5
552.BEL    MENTEN MilanBingoal - Pauwels Sauces - WB5
553.FRA    GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
554.ITA    ZANA FilippoBardiani - CSF - Faizane5
555.BEL    VANMARCKE SepIsrael Start-Up Nation5
556.AUS    HAMILTON LucasTeam BikeExchange - Jayco5
557.RSA    GIBBONS RyanUAE Team Emirates5
558.BEL    VAN ASBROECK TomIsrael Start-Up Nation5
559.NED    WELTEN BramGroupama - FDJ5
560.ITA    DE MARCHI AlessandroIsrael Start-Up Nation5
561.ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidAstana Qazaqstan Team5
562.ESP    SERRANO RODRIGUEZ GonzaloMovistar Team5
563.NED    SCHELLING IdeBora - Hansgrohe5
564.ITA    COVI AlessandroUAE Team Emirates5
565.IRL    BENNETT SamBora - Hansgrohe5
566.AUT    KONRAD PatrickBora - Hansgrohe5
567.GBR    GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers3
568.GBR    VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team2
569.BEL    NAESEN LawrenceAg2r - Citroën Team1


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen