Statistieken Uitslag Giro d'Italia (ritten + einduitslag)

Rang Renner Team Score
1.SLO   ROGLIC PrimozJumbo - Visma666
2.GBR   THOMAS GeraintINEOS Grenadiers661
3.POR   ALMEIDA Joao Pedro GonÁalvesUAE Team Emirates454
4.FRA   PINOT ThibautGroupama - FDJ339
5.NOR   LEKNESSUND AndreasTeam DSM297
6.ITA   CARUSO DamianoBahrain Victorious294
7.CAN   GEE DerekIsrael - Premier Tech250
8.ITA   MILAN JonathanBahrain Victorious250
9.NED   ARENSMAN ThymenINEOS Grenadiers227
10.BEL   EVENEPOEL RemcoSoudal - Quick Step227
11.IRL   DUNBAR EddieTeam Jayco - AlUla213
12.COL   RUBIO REYES Einer AugustoMovistar Team204
13.COL   BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious174
14.FRA   PARET-PEINTRE AurťlienAg2r - CitroŽn Team170
15.ITA   ZANA FilippoTeam Jayco - AlUla169
16.DEN   PEDERSEN MadsTrek - Segafredo165
17.GER   DENZ NicoBora - Hansgrohe155
18.GER   KńMNA LennardBora - Hansgrohe150
19.BEL   DE PLUS LaurensINEOS Grenadiers137
20.AUS   GROVES KadenAlpecin - Deceuninck135
21.FRA   ARMIRAIL BrunoGroupama - FDJ130
22.GBR   CAVENDISH MarkAstana Qazaqstan Team128
23.GER   ACKERMANN PascalUAE Team Emirates128
24.BEL   VAN WILDER IlanSoudal - Quick Step126
25.IRL   HEALY BenEF Education - EasyPost125
26.USA   MCNULTY BrandonUAE Team Emirates124
27.AUS   MATTHEWS MichaelTeam Jayco - AlUla123
28.LAT   SKUJINS TomsTrek - Segafredo121
29.FRA   BARGUIL WarrenTeam Arkea - Samsic118
30.USA   KUSS SeppJumbo - Visma113
31.DEN   CORT NIELSEN MagnusEF Education - EasyPost110
32.ITA   DAINESE AlbertoTeam DSM100
33.ITA   BAIS DavideEolo - Kometa Cycling Team85
34.ITA   FRIGO MarcoIsrael - Premier Tech82
35.AUS   HAIG JackBahrain Victorious70
36.AUT   KONRAD PatrickBora - Hansgrohe66
37.ITA   VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team63
38.ITA   FORTUNATO LorenzoEolo - Kometa Cycling Team62
39.ITA   ALBANESE VincenzoEolo - Kometa Cycling Team59
40.NED   BOUWMAN KoenJumbo - Visma59
41.LUX   KIRSCH AlexTrek - Segafredo58
42.FRA   PRODHOMME NicolasAg2r - CitroŽn Team58
43.ESP   SANCHEZ GIL Luis LeonAstana Qazaqstan Team56
44.CZE   VACEK KarelTeam Corratec55
45.ITA   DE MARCHI AlessandroTeam Jayco - AlUla53
46.BEL   HUYS LaurensIntermarchť - Circus - Wanty53
47.ITA   OLDANI StefanoAlpecin - Deceuninck53
48.ITA   ULISSI DiegoUAE Team Emirates48
49.ITA   BETTIOL AlbertoEF Education - EasyPost48
50.ITA   FIORELLI FilippoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane46
51.ITA   FORMOLO DavideUAE Team Emirates44
52.ITA   TONELLI AlessandroGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane42
53.AUS   VINE JayUAE Team Emirates42
54.COL   GAVIRIA RENDON FernandoMovistar Team42
55.GBR   GEOGHEGAN HART TaoINEOS Grenadiers41
56.GER   HESSMANN MichelJumbo - Visma40
57.AUS   BERWICK SebastianIsrael - Premier Tech40
58.ECU   CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderEF Education - EasyPost40
59.NED   DEKKER DavidTeam Arkea - Samsic40
60.FRA   PARET-PEINTRE ValentinAg2r - CitroŽn Team40
61.ITA   GANNA FilippoINEOS Grenadiers40
62.GER   MAYRHOFER MariusTeam DSM38
63.ESP   LASTRA MARTINEZ JonathanCofidis34
64.BEL   MARIT ArneIntermarchť - Circus - Wanty33
65.NED   OOMEN SamJumbo - Visma32
66.NED   MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo31
67.BEL   REX LaurenzIntermarchť - Circus - Wanty30
68.ESP   VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team27
69.ITA   PASQUALON AndreaBahrain Victorious27
70.LUX   JUNGELS BobBora - Hansgrohe27
71.ITA   CONSONNI SimoneCofidis27
72.ITA   BAIS MattiaEolo - Kometa Cycling Team26
73.ITA   ZAMBANINI EdoardoBahrain Victorious26
74.ITA   DALLA VALLE NicolasTeam Corratec25
75.AUS   DENNIS RohanJumbo - Visma25
76.GER   KRIEGER AlexanderAlpecin - Deceuninck25
77.ITA   PETILLI SimoneIntermarchť - Circus - Wanty25
78.ITA   MAESTRI MircoEolo - Kometa Cycling Team25
79.GBR   STEWART JakeGroupama - FDJ24
80.KAZ   PRONSKIY VadimAstana Qazaqstan Team23
81.ITA   ROTA LorenzoIntermarchť - Circus - Wanty22
82.USA   WARBASSE LarryAg2r - CitroŽn Team22
83.SUI   K‹NG StefanGroupama - FDJ22
84.ITA   BONIFAZIO NiccoloIntermarchť - Circus - Wanty19
85.ITA   SCARONI ChristianAstana Qazaqstan Team19
86.NZL   STEWART CampbellTeam Jayco - AlUla16
87.FRA   BIDARD FranÁoisCofidis16
88.FRA   BAUDIN AlexAg2r - CitroŽn Team16
89.FRA   TOUMIRE HugoCofidis15
90.ITA   KONYCHEV AlexanderTeam Corratec15
91.ESP   ROJAS GIL Jose JoaquinMovistar Team15
92.ITA   AFFINI EdoardoJumbo - Visma15
93.ITA   SBARAGLI KristianAlpecin - Deceuninck15
94.GBR   WILLIAMS StephenIsrael - Premier Tech15
95.JPN   ARASHIRO YukiyaBahrain Victorious15
96.FRA   CHAMPION ThomasCofidis15
97.BEL   VERGAERDE OttoTrek - Segafredo15
98.GER   S‹TTERLIN JashaBahrain Victorious15
99.ESP   SEVILLA LOPEZ Diego PabloEolo - Kometa Cycling Team15
100.ESP   TORRES BARCELO AlbertMovistar Team15
101.SRB   STOJNIC VeljkoTeam Corratec15
102.FRA   BOUET MaximeTeam Arkea - Samsic15
103.FRA   RIOU AlanTeam Arkea - Samsic15
104.USA   BARTA WilliamMovistar Team15
105.LUX   RIES MichelTeam Arkea - Samsic15
106.GBR   SWIFT BenINEOS Grenadiers15
107.POL   BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe15
108.BEL   SERRY PieterSoudal - Quick Step15
109.GER   MńRKL NiklasTeam DSM15
110.LTU   KONOVALOVAS IgnatasGroupama - FDJ15
111.ITA   IACCHI AlessandroTeam Corratec15
112.NOR   HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM15
113.NED   HOOLE DaanTrek - Segafredo15
114.BEL   LEYSEN SenneAlpecin - Deceuninck15
115.AUS   HEPBURN MichaelTeam Jayco - AlUla15
116.SUI   LIENHARD FabianGroupama - FDJ15
117.FRA   GUERNALEC ThibaultTeam Arkea - Samsic15
118.ITA   MAGLI FilippoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane15
119.GBR   GLOAG ThomasJumbo - Visma15
120.RSA   GIBBONS RyanUAE Team Emirates15
121.ITA   MARCELLUSI MartinGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane15
122.GER   KANTER MaxMovistar Team15
123.FRA   MOLARD RudyGroupama - FDJ15
124.AUT   P÷STLBERGER LukasTeam Jayco - AlUla15
125.ITA   MOSCON GianniAstana Qazaqstan Team15
126.FRA   DELETTRE AlexandreCofidis15
127.USA   RICCITELLO MatthewIsrael - Premier Tech15
128.GBR   QUARTERMAN CharlieTeam Corratec15
129.ITA   GABBURO DavideGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane15
130.ERI   MULUBRHAN HenokGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane15
131.GER   PALZER AntonBora - Hansgrohe15
132.ITA   GAVAZZI FrancescoEolo - Kometa Cycling Team15
133.USA   DOMBROWSKI Joseph LloydAstana Qazaqstan Team15
134.ITA   PUCCIO SalvatoreINEOS Grenadiers15
135.ITA   BALLERINI DavideSoudal - Quick Step13
136.ITA   CONCI NicolaAlpecin - Deceuninck10
137.ERI   GEBREIGZABHIER Amanuel WerkilulTrek - Segafredo7
138.GBR   CARTHY HughEF Education - EasyPost7
139.NOR   BYSTRōM Sven ErikIntermarchť - Circus - Wanty7
140.RUS   VLASOV AleksandrBora - Hansgrohe5
141.ITA   VENDRAME AndreaAg2r - CitroŽn Team4
142.NED   RIESEBEEK OscarAlpecin - Deceuninck2


9/06/2023 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen