Statistieken Uitslag Volta Ciclista a Catalunya (ritten + einduitslag)

Rang Renner Team Score
1.COL   HIGUITA GARCIA Sergio AndresBora - Hansgrohe278
2.ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINEOS Grenadiers202
3.POR   ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAE Team Emirates189
4.COL   QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderTeam Arkea - Samsic164
5.AUS   O'CONNOR BenAg2r - Citroën Team140
6.ESP   AYUSO PESQUERA JuanUAE Team Emirates137
7.NOR   JOHANNESSEN Tobias HallandUno-X Pro Cycling Team91
8.FRA   MARTIN GuillaumeCofidis80
9.NOR   TRAEEN TorsteinUno-X Pro Cycling Team68
10.NED   OOMEN SamJumbo - Visma59
11.AUS   GROVES KadenTeam BikeExchange - Jayco58
12.ESP   VERONA QUINTANILLA CarlosMovistar Team51
13.BEL   TEUNS DylanBahrain Victorious49
14.GBR   VERNON EthanQuick Step Alpha Vinyl Team48
15.ITA   BAGIOLI AndreaQuick Step Alpha Vinyl Team48
16.AUS   MATTHEWS MichaelTeam BikeExchange - Jayco47
17.GER   BAUHAUS PhilBahrain Victorious44
18.AUS   HINDLEY JaiBora - Hansgrohe41
19.SUI   REICHENBACH SébastienGroupama - FDJ35
20.ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosINEOS Grenadiers32
21.HUN   VALTER AttilaGroupama - FDJ32
22.DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasTrek - Segafredo32
23.FRA   PACHER QuentinGroupama - FDJ31
24.AUT   PERNSTEINER HermannBahrain Victorious26
25.ESP   NAVARRO GARCIA DanielBurgos - BH23
26.BEL   BAKELANTS JanIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux23
27.ITA   COLBRELLI SonnyBahrain Victorious22
28.ESP   BARCELO ARAGON FernandoCaja Rural - Seguros RGA21
29.FRA   GODON DorianAg2r - Citroën Team20
30.NED   KRUIJSWIJK StevenJumbo - Visma19
31.ITA   CICCONE GiulioTrek - Segafredo18
32.FRA   HOFSTETTER HugoTeam Arkea - Samsic14
33.DEN   GREGAARD WILSLY JonasUno-X Pro Cycling Team14
34.ITA   VELASCO SimoneAstana Qazaqstan Team13
35.ESP   ROMO OLIVER JavierAstana Qazaqstan Team12
36.NED   POELS WoutBahrain Victorious11
37.GER   PALZER AntonBora - Hansgrohe11
38.NOR   HVIDEBERG Jonas IversbyTeam DSM10
39.GBR   CARTHY HughEF Education - Nippo9
40.ESP   HERRADA LOPEZ JesusCofidis8
41.CAN   BOIVIN GuillaumeIsrael Start-Up Nation8
42.BEL   MONIQUET SylvainLotto - Soudal7
43.AUS   CLARKE SimonIsrael Cycling Academy7
44.ESP   HERRADA LOPEZ JoseCofidis6
45.POR   OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAE Team Emirates6
46.NED   BOL JetseBurgos - BH5
47.ESP   GALVAN FERNANDEZ FranciscoEquipo Kern Pharma5
48.COL   ANACONA GOMEZ Winner AndrewTeam Arkea - Samsic5
49.BEL   ARMEE SanderCofidis5
50.SUI   BADILATTI MatteoGroupama - FDJ5
51.USA   DOMBROWSKI Joseph LloydAstana Qazaqstan Team5
52.BEL   DEVENYNS DriesQuick Step Alpha Vinyl Team5
53.USA   BARTA WilliamMovistar Team5
54.NZL   BENNETT GeorgeUAE Team Emirates5
55.FRA   BERTHET ClémentAg2r - Citroën Team5
56.COL   CAMARGO PINEDA Diego AndresEF Education - Nippo5
57.AUS   DENNIS RohanJumbo - Visma5
58.ESP   CASTROVIEJO NICOLAS JonathanINEOS Grenadiers5
59.FRA   DELETTRE AlexandreCofidis5
60.ESP   CUADRADO RUIZ DE GAUNA UnaiEuskaltel - Euskadi5
61.POR   COSTA Rui Alberto FariaUAE Team Emirates5
62.ESP   BOU COMPANY JoanEuskaltel - Euskadi5
63.COL   BUITRAGO SANCHEZ SantiagoBahrain Victorious5
64.ESP   GARCIA PIERNA RaulEquipo Kern Pharma5
65.ESP   CANAL BLANCO CarlosEuskaltel - Euskadi5
66.FRA   CHEREL MikaelAg2r - Citroën Team5
67.COL   CHAVES RUBIO Jhoan EstebanEF Education - Nippo5
68.ESP   BIZKARRA ETXEGIBEL MikelEuskaltel - Euskadi5
69.COL   SOSA CUERVO Ivan RamiroMovistar Team5
70.BEL   HUYS LaurensIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
71.ESP   PEÑALVER ANIORTE ManuelBurgos - BH5
72.FRA   PERICHON Pierre-LucCofidis5
73.ITA   PETILLI SimoneIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
74.KAZ   PRONSKIY VadimAstana Qazaqstan Team5
75.BLR   RIABUSHENKO AliaksandrAstana Qazaqstan Team5
76.ESP   OKAMIKA BENGOETXEA AnderBurgos - BH5
77.AUS   SCOTSON CallumTeam BikeExchange - Jayco5
78.ESP   NICOLAU BELTRAN JoelCaja Rural - Seguros RGA5
79.ESP   SOTO GUIRAO Antonio JesusEuskaltel - Euskadi5
80.AUS   STORER MichaelGroupama - FDJ5
81.NED   TOLHOEK AntwanTrek - Segafredo5
82.BEL   VANDENABEELE HenriTeam DSM5
83.BEL   VERVAEKE LouisQuick Step Alpha Vinyl Team5
84.USA   WARBASSE LarryAg2r - Citroën Team5
85.DEN   WÜRTZ SCHMIDT MadsIsrael Start-Up Nation5
86.CZE   SCHLEGEL MichalCaja Rural - Seguros RGA5
87.DEN   JUUL JENSEN ChristopherTeam BikeExchange - Jayco5
88.FRA   GESBERT ElieTeam Arkea - Samsic5
89.NED   GESINK RobertJumbo - Visma5
90.FIN   HÄNNINEN JaakkoAg2r - Citroën Team5
91.COL   HENAO GOMEZ SebastianAstana Qazaqstan Team5
92.DEN   HINDSGAUL MADSEN JacobUno-X Pro Cycling Team5
93.AUS   HOWSON DamienTeam BikeExchange - Jayco5
94.ESP   ADRIA OLIVERAS RogerEquipo Kern Pharma5
95.POL   OWSIAN LukaszTeam Arkea - Samsic5
96.GER   ZWIEHOFF BenBora - Hansgrohe5
97.COL   GARCIA SOSA Jhojan OrlandoCaja Rural - Seguros RGA5
98.ERI   KUDUS Merhawi GebremedhinEF Education - Nippo5
99.ESP   LAZKANO LOPEZ OierMovistar Team5
100.ESP   MARTIN SANZ GotzonEuskaltel - Euskadi5
101.RSA   MEINTJES LouisIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux5
102.RSA   IMPEY DarylIsrael Start-Up Nation5
103.COL   MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAE Team Emirates4
104.EST   LAAS MartinBora - Hansgrohe3
105.ESP   PRADES REVERTER EduardCaja Rural - Seguros RGA1


20/05/2022 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen