De kampioenschappen

De Kampioenschappen:

De wegkampioenschappen van de eerste tien landen op de CQ ranking van het vorige jaar worden meegenomen op de kalender van Gigabike. Landen die zich aan de rand van de top tien situeren vallen af en toe uit de boot. Zo waren Zwitserland en Rusland enkele jaren van de partij maar sinds enkele jaren wordt het Brits NK opgenomen en in 2013 ook voor het eerst het Colombiaans NK. Enkel Australië - vanwege de plaats op de kalender - werd niet in de kalender opgenomen.

Jörgen Brouwer grossiert het meest in nationale truitjes. In 2007 pakt hij zijn vierde Nederlandse titel.  Martijn Herrman evenaarde dat aantal in 2008 toen hij zichzelf opvolgde als kampioen in zowel Duitsland als Verenigde Staten. Een jaar later deed Martijn er nog 2 bij en is hij alleenrecordhouder nationale titels.

Philippe Bracke meldt zich in 2011 met vier opeenvolgende Belgische titels (en intussen ook 1 Franse titel). In 2018 won Jörgen Brouwer zijn zevende Nederlandse titel waarmee hij opnieuw de absolute recordhouder is in het verzamelen van nationale truien.

Johanna Welfing werd in 2019 de eerste Deense kampioene in de geschiedenis van Gigabike. Een jaar later kreeg Antonie Vervenne eenzelfde primeur als kampioen van Slovenië.

De kampioenschappen in 2021 :



07/02 Nationaal kampioenschap Australië Lode Bogaert
20/06 Nationaal kampioenschap België Nico Cannie
20/06 Nationaal kampioenschap Duitsland Jens Nyssens
20/06 Nationaal kampioenschap Frankrijk Bram Segers
20/06 Nationaal kampioenschap Italië Peter Meyer
20/06 Nationaal kampioenschap Nederland Jörgen Brouwer
20/06 Nationaal kampioenschap Spanje Dick Bijzet
20/06 Nationaal kampioenschap Denemarken Yves Plancke
20/06 Nationaal kampioenschap Colombië Jacques Rébérez
20/06 Nationaal kampioenschap Slovenië Stijn Vanderstalle
25/07 Olympische wegrit Tokyo Marcel Spijker
28/07 Olymische tijdrit Tokyo Dries Goossens
12/09 Europees kampioenschap Trentino Jelle Solemé
22/09 WK Tijdrit Brugge Alexander Gontscharoff
26/09 WK Wegrit Leuven Kris Buyse
 

Alle Wereldkampioenen (wegrit) :

2000 : Plouay (Fra) 1. Kersten Steurbaut 2. Bart Liekens 3. Gino Claerhout Romans Vainsteins
2001 : Lissabon (Por) 1. Tom Feyaerts 2. René Schulenberg 3. Frederik Dhondt Oscar Freire
2002 : Zolder (Bel) 1. Geert Welfing 2. Jeroen Hoogerwaard 3. Iwan Smeenk Mario Cipollini
2003 : Hamilton (Can) 1. Stijn Berrevoets 2. Einar Rook 3. Hans Vanmechelen Igor Astarloa
2004 : Verona (Ita) 1. Jeroen Van Autreve 2. Geert Welfing 3. Stefan Joosten Oscar Freire
2005 : Madrid (Spa) 1. Rick Krebbers 2. Jan-Pieter Raeman 3. Peter Van Campenhout Tom Boonen
2006 : Salzburg (Aut) 1. Dries Goossens 2. Reno Van Dael 3. Michel Verbeke Paolo Bettini
2007 : Stuttgart (Dui) 1. Joeri Kaal 2. Wim Van Halen 3. Hannes Vandercammen Paolo Bettini
2008 : Varese (Ita) 1. Stijn Duysburgh 2. Frans Van Besouw 3. Gilles Defever Alessandro Ballan
2009 : Mendrisio (Zwi) 1. Brecht Moreels 2. Jeroen Beliën 3. Dick Beekman Cadel Evans
2010 : Geelong (Aus) 1. Ruben Verhaeghe 2. Kurt Adams 3. Tom Trogh Thor Hushovd
2011 : Kopenhagen (Den) 1. Popke Popkema 2. David Callens 3. Michaël Milis Mark Cavendish
2012 : Valkenburg (Ned) 1. Wouter Acke 2. Ivan Coolens 3. Karel Kellens Philippe Gilbert
2013 : Firenze (Ita) 1. Pascal Vasseur 2. Luc Verhaege 3. Beinte Koopmans Rui Costa
2014 : Ponferrada (Spa) 1. Tommy Kerkhove 2. Ward Debruyne 3. Bert Heyvaert Michal Kwiatkowski
2015 : Richmond (Usa) 1. Ivo Peeters 2. Jelena Pavlovic 3. Berten Van Herp Peter Sagan
2016 : Doha (Qat) 1. Christiaan Buizer 2. Jacob Bax 3. Hans Kruizenga Peter Sagan
2017 : Bergen (Nor) 1. Alexander Gontscharoff 2. Reno Van Dael 3. Lieven Foubert Peter Sagan
2018 : Innsbruck (Oos) 1. Karel Renders 2. Koen Verstraete 3. Reno Van Dael Alejandro Valverde
2019 : Yorkshire (Gbr) 1. Gunther Daman 2. Tim Beliën 3. Steven Van Peteghem Mads Pedersen
2020 : Imola (Ita) 1. Bert Stynen 2. Vincent Saelen 3. Tom Laureys Julian Alaphilippe
2021 : Leuven (Bel) 1. Kris Buyse 2. Karel Deman 3. Sofie De Moor Julian Alaphilippe

Alle Wereldkampioenen (tijdrit) :

2000 : Plouay (Fra) (niet op de gigabike- kalender)
2001 : Lissabon (Por) 1. Dominic Rébérez 2. Daam Van Reeth 3. Ruben Verhaeghe Jan Ullrich
2002 : Zolder (Bel) 1. Ruben Verhaeghe 2. Ilse Michiels 3. Wouter Van den Bril Santiago Botero
2003 : Hamilton (Can) 1. Karl Van Overloop 2. Tom Snelders 3. Richard Mulder Michael Rogers (*)
2004 : Verona (Ita) 1. Karl Van Overloop 2. Tom Snelders 3. Reuben Levermore Michael Rogers
2005 : Madrid (Spa) 1. Klaas Ennaert 2. Eli Nomes 3. Karl Van Overloop Michael Rogers
2006 : Salzburg (Aut) 1. Karl Van Overloop 2. Karel Renders 3. Klaas Ennaert Fabian Cancellara
2007 : Stuttgart (Dui) 1. Karl Van Overloop 2. Tom Snelders 3. Peter Kellens Fabian Cancellara
2008 : Varese (Ita) 1. Tom Snelders 2. Rick Van Manen 3. Peter Kellens Bert Grabsch
2009 : Mendrisio (Zwi) 1. Tom Van de Peer 2. Tom Snelders 3. Jochem Van de Berge Fabian Cancellara
2010 : Geelong (Aus) 1. Tom Van de Peer 2. Jochem Van de Berge 3. Joël Lyssens Fabian Cancellara
2011 : Kopenhagen (Den) 1. Tom Snelders 2. Andy Lannoo 3. Tom Van de Peer Tony Martin
2012 : Valkenburg (Ned) 1. Dries Goossens 2. Joël Lyssens 3. Bart Descamps Tony Martin
2013 : Firenze (Ita) 1. Joël Lyssens 2. Dries Goossens 3. Ruben Verhaeghe Tony Martin
2014 : Ponferrada (Spa) 1. Dries Goossens 2. Roeland Naessens 3. Johanna Welfing Bradley Wiggins
2015 : Richmond (Usa) 1. Johanna Welfing 2. Jochem Van den Berge 3. Dries Goossens Vasil Kiryienka
2016 : Doha (Qat) 1. Tom Snelders 2. Dries Goossens 3. Kristof Everaert Tony Martin
2017 : Bergen (Nor) 1. Dries Goossens 2. Jochem Van den Berge 3. Jeffrey Jansen Tom Dumoulin
2018 : Innsbruck (Oos) 1. Dries Goossens 2. Tom Snelders 3. Emma Coucke Rohan Dennis
2019 : Yorkshire (Gbr) 1. Dries Goossens 2. Alexander Gontscharoff 3. Tom Snelders Rohan Dennis
2020 : Imola (Ita) 1. Alexander Gontscharoff 2. Peter Kellens 3. Klaas Ennaert Filippo Ganna
2021 : Brugge (Bel) 1. Alexander Gontscharoff 2. Peter Kellens 3. Gunther Daman Filippo Ganna
(Wereldkampioen Millar werd tien maanden later geschrapt.  De titel voor 2003 werd alsnog toegekend aan Michael Rogers.)

Alle Wereldkampioenen (ploegentijdrit) :

2012 : Valkenburg (Ned) 1. Dries Goossens 2. Alexander De Vos 3. Joël Lyssens Quick step
2013 : Firenze (Ita) 1. Stijn Staelens 2. Joël Lyssens 3. Ruben Verhaeghe Quick Step
2014 : Ponferrada (Spa) 1. Dries Goossens 2. Joël Lyssens 3. Johanna Welfing BMC
2015 : Richmond (Usa) 1. Jochem Van den Berge 2. Dries Goossens 3. Johanna Welfing BMC
2016 : Doha (Qat) 1. Tom Snelders 2. Dries Goossens 3. Gudo Janmaat Etixx-Quickstep
2017 : Bergen (Nor) 1. Tom Snelders 2. Jörgen Brouwer 3. Olivier Einfinger Sunweb
2018 : Innsbruck (Oos) 1. Tom Snelders 2. Dries Goossens 3. Jasper Desnouck Quickstep

Olympische titels :

2000 : Sydney (Aus) wegrit 1. Mark Vanderwegen 2. Rick Krebbers 3. Daam Van Reeth Jan Ullrich
2004 : Athene (Gre) wegrit 1. Ingrid Desmet 2. Jos Maalderink 3. Kurt Nolf Paolo Bettini
2004 : Athene (Gre) tijdrit 1. Tom Snelders 2. Eli Nomes 3. Reuben Levermore Tyler Hamilton
2008 : Bejing (Chn) wegrit 1. Jeroen Kleijwegt 2. Tim Van Ceulebroeck 3. Jasper Van Hoof Samuel Sanchez
2008 : Bejing (Chn) tijdrit 1. Tom Snelders 2. Jasper Van Hoof 3. Olivier Onderbeke Fabian Cancellara
2012 : London (Gbr) wegrit 1. Jean-Luc Mortier 2. Rob Schraa 3. Popke Popkema Alexandr Vinokourov
2012 : London (Gbr) tijdrit 1. Dries Goossens 2. Jurgen Marchand 3. Jochem Van den Berge Bradley Wiggins
2016 : Rio (Bra) wegrit 1. Ignace Van den Broeck 2. Kristof Vandemoortele 3. Rens Spijkers Greg Van Avermaet
2016 : Rio (Bra) tijdrit 1. Dries Goossens 2. Kristof Everaert 3. Jochem Van den Berge Fabian Cancellara
2021 : Tokyo (Jpn) wegrit 1. Marcel Spijker 2. Jacques Schutte 3. Davy D'hollander Richard Carapaz
2021 : Tokyo (Jpn) tijdrit 1. Dries Goossens 2. Tom Snelders 3. Alexander Gontscharoff Primoz Roglic

Europese titels :

2017 : A (Den) wegrit 1. Timothy Verhamme 2. Jorrit Zwijnenburg 3. Steven Decoster Alexander Kristoff
2018 : Glasgow (UK) wegrit 1. Tiemen Devinck 2. Stefaan D'Hondt 3. Davy Taveirne Matteo Trentin
2019 : Alkmaar (Ned) wegrit 1. Tim Vuylsteke 2. Luc Vandewalle 3. Hans Kruizenga Elia Viviani
2020 : Plouay (Fra) wegrit 1. Filip Geeroms 2. Jacob Bax 3. Ad Van Rijckevorsel Giacomo Nizzolo
2021 : Trentino (Ita) wegrit 1. Jelle Solemé 2. Jelle Van Goethem 3. Benno Drewes Sonny Colbrelli

Het NK palmares :

(De nationale kampioenschappen kwamen pas vanaf 2002 op de gigabike-kalender)


Belgisch NK 2002 - Maldegem 1. Michel Robert 2. Marc Decoster 3. Geert Peire Steels
Belgisch NK 2003 - Vilvoorde 1. Maarten Van Camp 2. Tom Gheldof 3. Mieke Mertens Omloop
Belgisch NK 2004 - Tessenderlo 1. Kurt Callens 2. Wim De Roeck 3. Maarten Van Camp Steels
Belgisch NK 2005 - St. Hubert 1. Eric Vandekeere 2. Marc Decoster 3. David Callens Baguet
Belgisch NK 2006 - Antwerpen 1. André Miltenburg 2. Glenn Poleunis 3. Erik Suik Eeckhout
Belgisch NK 2007 - Ronse 1. Dimitri Merckx 2. Kristof Blomme 3. Jonas Smet Devolder
Belgisch NK 2008 - Knokke 1. Philippe Bracke 2. Dimitri Merckx 3. Maarten Taelemans Roelandts
Belgisch NK 2009 - Aywaille 1. Philippe Bracke 2. Johanna Welfing 3. Dominique Heyninck Boonen
Belgisch NK 2010 - Leuven 1. Philippe Bracke 2. Dimitri Merckx 3. Stijn Staelens Devolder
Belgisch NK 2011 - Hooglede 1. Philippe Bracke 2. Luc Lannoo 3. Kevin Van Oirbeek Gilbert
Belgisch NK 2012 - Geel 1. Joris Misplon 2. Dimitri Merckx 3. Skye Timmermans Boonen
Belgisch NK 2013 - Rochefort 1. Marc Meersseman 2. Mario Witdoek 3. Menno Schreuders Devolder
Belgisch NK 2014 - Wielsbeke 1. Willem Van der Klooster 2. Robin Haek 3. Matthias De Witte Debusscher
Belgisch NK 2015 - Tervuren 1. Tim Pardon 2. Jef Van Ende 3. Christoph De Ridder Van Hecke
Belgisch NK 2016 - Lacs de l'Eau d'Heure 1. Werner Van Hauwaert 2. Maarten Van Camp 3. Jef Van Ende Gilbert
Belgisch NK 2017 - Antwerpen 1. Marnix Koopmans 2. Jos Mariën 3. Christoph De Ridder Naesen
Belgisch NK 2018 - Binche 1. Werner Van Hauwaert 2. Gunther Daman 3. Jozef Ghekiere Lampaert
Belgisch NK 2019 - Gent 1. Koen Vermaut 2. Werner Van Hauwaert 3. Herman Boer Merlier
Belgisch NK 2020 - Anzegem 1. Koen Vermaut 2. Tim Pardon 3. Diane Declerck De Bondt
Belgisch NK 2021 - Waregem 1. Nico Cannie 2. Koen Vermaet 3. Stijn Staelens Van Aert
 
Italiaans NK 2002 - San Vendemiano 1. Karen Lambrecht 2. René Perdon 3. Yves Hancke Commesso
Italiaans NK 2003 - Saltara 1. Karen Lambrecht 2. Marcel Konings 3. Martijn Herrman Bettini
Italiaans NK 2004 - Santa Croce sull'Arno 1. Ivo Peeters 2. Karen Lambrecht 3. Ingrid Desmet Moreni
Italiaans NK 2005 - Montesilvano 1. Karen Lambrecht 2. Ivo Peeters 3. Amy Dorland Gasparotto
Italiaans NK 2006 - Friuli Veneziana 1. Karen Lambrecht 2. Yves Hancke 3. Jurgen Mook Bettini
Italiaans NK 2007 - Genova 1. Robert De Heer 2. Joost Stoffels 3. Ivo Peeters Visconti
Italiaans NK 2008 - Bergamo 1. Ivo Peeters 2. Karen Lambrecht 3. Joost Stoffels Simeoni
Italiaans NK 2009 - Imola 1. Erik Suik 2. Kurt Adams 3. Ton Van Kempen Pozzato
Italiaans NK 2010 - Conegliano 1. Noam Staal 2. Leen Middelburg 3. Ivo Peeters Visconti
Italiaans NK 2011 - Aci Catena 1. Ed Kamans 2. Giovanni Cifelli 3. Ricardo Kruijf Visconti
Italiaans NK 2012 - Borso Valsugana 1. Benjamin Van de Sande 2. Peter Sterkens 3. Kristof Lippens Pellizotti
Italiaans NK 2013 - Mezzana 1. Ed Kamans 2. Jan Schepers 3. Johan Vandecasteele Santaromita
Italiaans NK 2014 - Trofeo Melinda 1. Ed Kamans 2. Guy Germanes 3. Wim Wesemael Nibali
Italiaans NK 2015 - Legnano Superga 1. Peter Sterkens 2. Bjorn Strobbe 3. Eric Van der Eeken Nibali
Italiaans NK 2016 - Boario Terme 1. Ivo Peeters 2. Liesbet Serlet 3. Christiaan Buizer Nizzolo
Italiaans NK 2017 - Ivrea 1. Ruben Verhaeghe 2. Ed Kamans 3. Stijn Clerix Aru
Italiaans NK 2018 - Darfo Boario Terme 1. Jelena Pavlovic 2. Micheline De Schrijver 3. Jef Van Ende Viviani
Italiaans NK 2019 - Compiano 1. Ivo Peeters 2. Stijn Staelens 3. Thomas Sijtsma Formolo
Italiaans NK 2020 - Cittadella 1. Herman Boer 2. Bart Drossaert 3. Luc Vandewalle Nizzolo
Italiaans NK 2021 - Imola 1. Peter Meyer 2. Rutger Goeminne 3. Herman Boer Colbrelli
 
Frans NK 2002 - Briançon 1. Bart Lannoo 2. Jean-Marc Nihoul 3. Frank Van Es Vogondy
Frans NK 2003 - Plouay 1. Rudy Saeys 2. Ingrid Desmet 3 .Nick Medaer Rous
Frans NK 2004 - Vallée de Champsour 1. Dieter Soenen 2. Marc Decoster 3. Pascal Onderbeke Voeckler
Frans NK 2005 - Boulogne sur Mer 1. Eric Goffin 2. Gino Claerhout 3. Ghislain De Vos Fedrigo
Frans NK 2006 - Chantonnay 1. Scott Borton 2. Jan Duffhues 3. Krien Perdon Brard
Frans NK 2007 - Aurilliac 1. Albert De Jongh 2. Niels Kleijwegt 3. Jean-Christophe Hubert Moreau
Frans NK 2008 - Semur-en-Auxois 1. Jeroen Vandenbroucke 2. Ed Kamans 3. Wouter Hertogs Vogondy
Frans NK 2009 - Saint Brieuc 1. Philippe Bracke 2. Luc Vandewalle 3. Jan-Pieter Raeman Champion
Frans NK 2010 - Chantonnay 1. Eddy De Vreese 2. Ivan Mettrop 3. Stephan Van Uijtregt Voeckler
Frans NK 2011 - Boulogne sur Mer 1. Stephan Van Uijtregt 2. Theo Van de Velden 3. Benedikt Pype Chavanel
Frans NK 2012 - St Amands les Eaux 1. Jacob Bax 2. Wouter Acke 3. David Callens Bouhanni
Frans NK 2013 - Lannilis 1. Dimitri Merckx 2. Yves Roose 3. Matthew Geirnaert Vichot
Frans NK 2014 - Futuroscope 1. Sarah Bots 2. Dimitri Merckx 3. Jean-François Brocard Demare
Frans NK 2015 - Chantonnay 1. Yves Plancke 2. Eric Goffin 3. Glenn Bogaert Tronet
Frans NK 2016 - Vesoul 1. Wim Deconinck 2. Guido Ter Stege 3. Marcel Luyckx Vichot
Frans NK 2017 - Saint-Omer 1. Wim Vancoppenolle 2. Stanley Van Dorsselaere 3. Ad Van Rijckevorsel Démare
Frans NK 2018 - Mantes la Jolie 1. Bruno De Laet 2. Berten Van Herp 3. Ivan Claeys Roux
Frans NK 2019 - La Haye Fouassière 1. Dieter De Dobbeleer 2. Alexander Carré 3. Ivo Van Kempen Barguil
Frans NK 2020 - Grand-Champ 1. Filip Ceulemans 2. Hans Kruizenga 3. Gudo Janmaat Demare
Frans NK 2021 - Epinal 1. Bram Segers 2. Paul Fierens 3. Stefan Cloesen Cavagna
 
Duits NK 2002 - Bühl 1. René Van Boven 2. Inge Van Boven 3. Daniel Mabilde Hondo
Duits NK 2003 - Spalt 1. Martine De Smedt 2. Martijn Herrman 3. Jordi Verwey Zabel
Duits NK 2004 - Freiburg 1. Gunther Daman 2. Jean Jordens 3. Thomas Eeckhaudt Klöden
Duits NK 2005 - Mannheim 1. Christiaan Buizer 2. Tom Trogh 3. Timothy Verhamme Ciolek
Duits NK 2006 - Klingenthal 1. Gilles Defever 2. Philippe De Norre 3. Sjoerd Lei Müller
Duits NK 2007 - Wiesbaden 1. Martijn Herrman 2. Beinte Koopmans 3. Gilles Defever Wegmann
Duits NK 2008 - Bochum 1. Martijn Herrman 2. Pieter Rigter 3. Thijs Ennaert Wegmann
Duits NK 2009 - Cottbus 1. Martijn Herrman 2. Jef Van Ende 3. Alexander Gontscharoff Reimer
Duits NK 2010 - Sangerhausen 1. Marnix Deloose 2. Gerrit De Simpelaere 3. Raimond Kooij Knees
Duits NK 2011 - Neuwied 1. Wim Vancoppenolle 2. David Callens 3. Tim Vuylsteke Wagner
Duits NK 2012 - Grimma 1. Ivo Peeters 2. Hans Vanmechelen 3. Martin Borggreve Wegmann
Duits NK 2013 - Wangen 1. Sarah Bots 2. Alexander Carré 3. Steven Decoster Greipel
Duits NK 2014 - Baunatal 1. Linda Blockx 2. Gilles Defever 3. Christiaan Buizer Greipel
Duits NK 2015 - Bensheim 1. Jack Faas 2. Stijn Vanderstalle 3. Christiaan Buizer Buchmann
Duits NK 2016 - Erfurt 1. Filip Ceulemans 2. Peter Kellens 3. Steven Decoster Greipel
Duits NK 2017 - Chemnitz 1. Gunther Daman 2. Jeroen Schepens 3. Steven Vekeman Burghardt
Duits NK 2018 - Einhausen 1. Wim Vancoppenolle 2. Herman Boer 3. Tim Vuylsteke Ackermann
Duits NK 2019 - Sachsenring 1. Timothy Van Houten 2. Mathias De Witte 3. François Nackaerts Schachmann
Duits NK 2020 - Oberlungwitz 1. Bjorn Ghekiere 2. Filip Geeroms 3. Hans Hinnekens Meisen
Duits NK 2021 - Filderstadt 1. Jens Nyssen 2. Pieter De Graaf 3. Jozef Ghekiere Schachmann
 
Spaans NK 2002 - Salamanca 1. Vincent Tibackx 2. Gregory Vanhoucke 3. Jo Onraet Guillamon
Spaans NK 2003 - Madrid 1. Johan Spriensma 2. Barend De Geus 3. Joost Custers Plaza
Spaans NK 2004 - Santander 1. Emmanuel Meersschaut 2. Wim Deconinck 3. Mitchell Talpe Mancebo
Spaans NK 2005 - Murcia 1. Emmanuel Meersschaut 2. Geert Dewulf 3. Marnix Debruyne Garate
Spaans NK 2006 - niet verreden      
Spaans NK 2007 - Cuenca 1. Chris Lemahieu 2. Bram Van Besouw 3. Pieter Goeminne Rodriguez
Spaans NK 2008 - Talavera 1. Filip Mas 2. Pieterjan Verhavert 3. Ben De Schrijver Valverde
Spaans NK 2009 - Cueva el Soplao 1. Arne Suik 2. Stijn Nackaerts 3. Bart Pletinck Plaza
Spaans NK 2010 - Albacete 1. Marco Vroege 2. Adriaan Conickx 3. Brecht Moreels Gutierrez
Spaans NK 2011 - Castellon de la Plana 1. Tom Trogh 2. Abe Bakker 3. Arno De Wispelaere Rojas
Spaans NK 2012 - Salamanca 1. Klaas Maes 2. Tom Trogh 3. Dennis De Haan Ventoso
Spaans NK 2013 - Bembire 1. Vincent Deldaele 2. Thomas Van Swalm 3. Klaas Vandercammen Herrada
Spaans NK 2014 - Ponferrada 1. Lode Bogaert 2. Ronny Nedergedaelt 3. Stijn Vanderstalle Izaguirre
Spaans NK 2015 - Caceres 1. Freddy Reynaerts 2. Kristof Van Holder 3. René Van Boven Valverde
Spaans NK 2016 - Cocentaina 1. Guy Germanes 2. Marco Vandewalle 3. Martin Firing Rojas
Spaans NK 2017 - Garray Soria 1. Stijn Vanderstalle 2. Wim Janssens 3. Dragan Radovanovic Herrada
Spaans NK 2018 - Castellon Benicassim 1. Ivo Peeters 2. Marc Goor 3. Linda Blockx G Izagirre
Spaans NK 2019 - Murcia 1. Hendrik De Staercke 2. Lennert De Maeseneer 3. Jurgen Vanbecelaere Valverde
Spaans NK 2020 - Ubeda Baeza 1. Peter Veraert 2. Bart Liekens 3. Hendrik De Staercke LL Sanchez
Spaans NK 2021 - La Nucia 1. Dick Bijzet 2. Kristof Everaert 3. Pim Dikkers Fraile
 
Nederlands NK 2002 - Nijmegen 1. Jeroen Hoogerwaard 2. Gudo Janmaat 3. Luc De Schoenmaeker Van Dijck
Nederlands NK 2003 - Rotterdam 1. Jörgen Brouwer 2. Robert Brouwer 3. Geert Leybaert Kemna
Nederlands NK 2004 - Rotterdam 1. Jörgen Brouwer 2. Dennis Demaertelaere 3. Dennis De Haan Dekker
Nederlands NK 2005 - Rotterdam 1. Andries Schaaf 2. Amy Dorland 3. Stefan Belt Van Bon
Nederlands NK 2006 - Maastricht 1. Jörgen Brouwer 2. Joost Roose 3. Jaak Decoster Boogerd
Nederlands NK 2007 - Maastricht 1. Jörgen Brouwer 2. Gijs Huitsing 3. Tim Van Kempen Moerenhout
Nederlands NK 2008 - Ootmarsum 1. Jeroen Crepeele 2. Ton Van Kempen 3. Jochen Scheire Boom
Nederlands NK 2009 - Landgraaf 1. Jozef Ghekiere 2. Maarten Taelemans 3. Guido Ter Stege Moerenhout
Nederlands NK 2010 - Beek 1. Gijs Huitsing 2. Yves Plancke 3. Marcel Boman Terpstra
Nederlands NK 2011 - Ootmarsum 1. Gert Raedschelders 2. Ton Van Kempen 3. Bert Kous Ligthart
Nederlands NK 2012 - Kerkrade 1. Piet Lambregts 2. Jörgen Brouwer 3. Christoph De Ridder Terpstra
Nederlands NK 2013 - Kerkrade 1. Piet Lambregts 2. Jack Faas 3. Wim Wesemael Hoogerland
Nederlands NK 2014 - Ootmarsum 1. Jörgen Brouwer 2. Peter Kellens 3. Rick Krebbers Langeveld
Nederlands NK 2015 - Emmen 1. Jörgen Brouwer 2. Gerard Stolker 3. Tim Pardon Terpstra
Nederlands NK 2016 - Ouddorp 1. Jacob Bax 2. Wim Vancoppenolle 3. Jörgen Brouwer Groenewegen
Nederlands NK 2017 - 's Heerenberg 1. Tim Vuylsteke 2. Jörgen Brouwer 3. Berry Rombouts Sinkeldam
Nederlands NK 2018 - Hoogerheide 1. Jörgen Brouwer 2. Steffen Berkemeijer 3. Hans Parmentier Van der Poel
Nederlands NK 2019 - Ede 1. Rick Krebbers 2. Jörgen Brouwer 3. Filip Ceulemans Jakobsen
Nederlands NK 2020 - Drijber 1. Sander De Baets 2. Mathias Steyaert 3. Gerard De Lange Van der Poel
Nederlands NK 2021 - Drijber 1. Jörgen Brouwer 2. Geert Loenders 3. Jasper Van der Horst Roosen

USA NK 2006 - Greenville 1. Karel Renders 2. Eric Van der Eeken 3. Gerrit De Simpelaere Hincapie
USA NK 2007 - Greenville 1. Martijn Herrman 2. Rudi Castelyns 3. Alexander Van de Sande Leipheimer
USA NK 2008 - Greenville 1. Martijn Herrman 2. Detlef Wepner 3. Jacques Rébérez Hamilton
USA NK 2009 - Greenville 1. Martijn Herrman 2. Bram Rademaker 3. Aaldrik Ijkema Hincapie
USA NK 2010 - Greenville 1. Dimitri Merckx 2. Jef Cloet 3. Roel Verhagen King
USA NK 2011 - Greenville 1. Tamara Van Riel 2. Hendrik De Staercke 3. Dimitri Merckx Busche
USA NK 2012 - Greenville 1. Andy Lannoo 2. Joël Lyssens 3. Marc Timmermans Duggan
USA NK 2013 - Chattanooga 1. Skye Timmermans 2. Peter Van Schelvergem 3. Joël Lyssens Rodriguez
USA NK 2014 - Chattanooga 1. Tim Vissers 2. Stijn Vanderstalle 3. Bart Liekens Marcotte

Zwitsers NK 2006 - Aarau 1. John De Reus 2. Luc Vandewalle 3. Kevin Stragier Rast
Zwitsers NK 2007 - Brugg 1. Joost Lievens 2. Kristof De Wulf 3. Jurgen Mook Zberg B
Zwitsers NK 2008 - Gansingen 1. Diederick Van Ek 2. Christophe Daulie 3. Larry Delaere Zberg M
Zwitsers NK 2009 - Nyon 1. Wouter Hertogs 2. Kevin Deberdt 3. Philippe Bracke Cancellara
Zwitsers NK 2011 - Kirchdorf 1. Johanna Welfing 2. Kevin Van Oirbeek 3. Tom Verhulst Cancellara
Zwitsers NK 2012 - Cham 1. Johanna Welfing 2. Lodewijk Vandemaele 3. Ruben Verhaeghe Kohler

Russisch NK 2006 - Penza 1. Hugo Van Doorselaere 2. Rik Deprez 3. Peter Bruneel Khatuntsev
Russisch NK 2007 - Ufa 1. Steven Raeman 2. Frans Van Besouw 3. Gunther Daman Borisov
Russisch NK 2008 - Moskou 1. Pieter-Jan Malfait 2. Jacques Rébérez 3. Niels Weiss Ivanov
Russisch NK 2009 - Cheboksary 1. Gerald Berenschot 2. Joost Lievens 3. Pieter Ivens Ivanov
Russisch NK 2010 - Cheboksary 1. Theo Van de Velden 2. Alexander De Vos 3. Tim Foppen Kolobnev

Brits NK 2010 - Nelson 1. Frits Samoy 2. Erwin Evens 3. Arjen Buitendijk Thomas
Brits NK 2011 - Stamfordham 1. Dimitri Merckx 2. Tom Van de Peer 3. Tom Snelders Wiggins
Brits NK 2012 - Ampleforth 1. Danny Stienen 2. Geert Speelman 3. Benedikt Pype Stannard
Brits NK 2013 - Glasgow 1. Marc Timmermans 2. Jef Van Ende 3. Simon De Jong Cavendish
Brits NK 2014 - Monmouthshire 1. Jonas Moortgat 2. Wim Matthijs 3. Skye Timmermans Kennaugh
Brits NK 2015 - Lincoln 1. Andy Lannoo 2. Bas Mol 3. Erwin Evens Kennaugh
Brits NK 2016 - Stockton on Tees 1. Jason Delagrange 2. Luc Vandewalle 3. Filip Ceulemans Blythe
Brits NK 2017 - Douglas 1. Nico Cannie 2. Dick De Moor 3. Mattijs Bekkers Cummings
Brits NK 2018 - Stamfordham 1. Ad Van Rijckevorsel 2. Wim Vellinga 3. Tiemen Devinck C Swift
Brits NK 2019 - Norwich 1. Sven Lefèvre 2. Pim Bolhuis 3. René Van Boven B Swift
 
Colombiaans NK 2013 - Ibague 1. Luc Vandewalle 2. Shay Timmermans 3. Peter Johansen Pedraza
Colombiaans NK 2014 - Cartagena 1. Mario Witdoek 2. Joy Timmermans 3. Tim Van der Horst Rubiano
Colombiaans NK 2017 - Sogamoso Tunja 1. Koen Azou 2. Johanna Welfing 3. Danny Delhy Henao
Colombiaans NK 2018 - Medellin 1. Johanna Welfing 2. Ivo Van Kempen 3. Kosse Stegman Henao
Colombiaans NK 2019 - Villavicencio 1. Simon T'Jampens 2. Eno Mondy 3. Hendrik De Staercke Quiroz
Colombiaans NK 2020 - Tunja 1. Casper Blaauw 2. Peter Versteege 3. Dick De Moor Higuita
Colombiaans NK 2021 - Pereira 1. Jacques Rébérez 2. Christophe Pattyn 3. Kristof Everaert Cala
 
Pools NK 2015 - Sobotka 1. Danny Beerlaen 2. Steven Raeman 3. Joost Stoffels Marczynski
 
Noors NK 2016 - Bodo 1. Yves Plancke 2. David Callens 3. Christophe Daulie Boasson Hagen
Noors NK 2017 - Stjordal 1. Bert Scheers 2. Tom Geerts 3. Benedikt Pype Tiller
Noors NK 2018 - Sandefjord 1. Hendrik De Staercke 2. Johanna Welfing 3. Marcel Boman Laengen
 
Deens NK 2019 - Ribe Esbjerg 1. Johanna Welfing 2. Gorik François 3. Remon Poelman Morkov
Deens NK 2020 - Middelfart 1. Wouter Acke 2. Ivo Peeters 3. Christoph De Ridder Asgreen
Deens NK 2021 - Give 1. Yves Plancke 2. Peter Veraert 3. Kobe Nachtergaele Würtz
 
Sloveens NK 2020 - Cerklje - Ambroz 1. Antonie Vervenne 2. Tom Snelders 3. Kristof De Wulf Roglic
Sloveens NK 2021 - Koper 1. Stijn Vanderstalle 2. Bram Segers 3. Jan Feddes Mohoric

Laatst gewijzigd op 26/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike, jaargang 22 - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen